10611
  • Sadist
    #1722
    [NUKED][Reason: Fake] Splinter Cell Chaos Theory
  • grebber
    #1721
    Hát ez sincs kizárva.
  • sipi78
    #1720
    valami van ezer a szaral magamnak irtam pedig tiedre klikeltem
  • sipi78
    #1719
    jólvan na csak vicceltem nem kell mindjárt felkapni a vizet
  • Sadist
    #1718
    Így legalább lehet látni, hogy kinek a hozzászólására válaszoltál.
    Amúgy meg tapló-e vagy? :P
  • sipi78
    #1717
    ok igy jó
  • Thanatos
    #1716
    amugy ez az nfo gyanusan olyan mintha champin ship manager 5 nfojárol koppintották volna...
  • Sadist
    #1715
    Bagoly mondja verébnek
    Elnézést :)
  • Sadist
    #1714
    Válasz gomb plz htx!
  • sipi78
    #1713
    nem de mindegy bocsi
  • Sadist
    #1712
    Az igaz, hogy nem támogatta, de éjjellátónál sokkal cikk-cakkosabbak voltak a poligonok szélei. Kb. 4X olyan cikk-cakkos...
    Az első részben nem is volt zavaró, a másodikban ha éjjellátó nélkül mentél akkor sem, de éjjellátóval valami förtelem volt.
  • Thanatos
    #1711
    ez eléggé nézőpont kérdése szvsz...
    az emg hogy kevesebbet ülnénk a gép elött röhely..., akinek van akaratereje az amugyse ül ott éjjel nappal akinek emg nicns az akkorse fog..., max aknakeresőzik, vagy nyomja régi gameket...
  • hykao #1710
    Hmm, nem IE-t használsz? :)
    (ott a hozzászólásom jobb alsó sarkában, hogy kinek a hozzászólására ment válaszként)
  • hykao #1709
    Sajnos nem csak éjjellátóval volt olyan...
    Mint lentebb már írtam: se a Splinter Cell, se a SC Pandora Tomorrow nem támogatta az élsimítást! (rá lehetett erőltetni driverből, de az első résznél átvilágítási, a második résznél pedig már az átvilágitásin kívül még egyéb problémák is voltak élsimítással sajna...)

    Szerencsére a Chaos Theory már támogatja az élsimítást, ráadásul a játék menüjéből is tudjuk állítani!
  • sipi78
    #1708
    én hykaonak mondtam hogy ezt kinek mondtad lehet hogy igazad van
  • hykao #1707
    Hogyne lennének! Egyelőre a Gef6-os széria tulajokat kivéve, minden más videokártyás emberke ugyanolyan csillogásban fog részesülni, mert a játékban csak 3.0-ás vagy 1.1-es PS van! ...a 3.0-át meg ugye egyelőre csak a Gef6-os széria tudja...az 1.1-et pedig már a Gef3 is!
    Tehát hiába van teszemazt CSOCSOnak X850XT-je, akkor is csak ugyanazt az 1.1-es PS-t fogja csodálni a játékban, mint a Gef3 tulajok... :)
  • sipi78
    #1706
    igen azt nem lehet hogy még nem javitota ki
    na mindegy ugyis kideröl szerintem ha holnap nem lesz fent akor kamu
  • Sadist
    #1705
    Már vissza is szívtam.
  • sipi78
    #1704
    mivan ezt meg kinek mondod
  • Sadist
    #1703
    Itt viszont 1 CD-t ír. Azt hittem, hogy csak elírás, de ha megnézitek, a többi játéknál ami DVD-s nem rontották el :/
  • hykao #1702
    Lószart szívnánk...
    Kicsit mindenki felállna a rohadt gép elől...nameg nem játszana mindenki mindenféle szarral...csak azzal a pár játékkal, ami tényleg érdemes lenne rá, hogy pénzt adjunk ki érte...
    Ezenkívül: kevesebb warez - több eladott példány - olcsóbb játékok (na jó ez utóbbi nem egyenesági következmény...de nem elképzelhetetlen...)
  • sipi78
    #1701
    ja de már nforcen is volt hogy elirták cs irtak dvd helyet persze nem magyarázok mert nem én csináltam én csakk olvastam azt mondom megosztom veletek de remélem igaz
  • alph4
    #1700
    1 :.......... DISC(S) Szerintem DVD-s akkó :)
  • alph4
    #1699
    Holnap kiderül! Szerintem igaz, és bízok is benne! Ugyhogy este imádkozzon minkenki hogy reggelre a neten legyen az cucc!
  • Sadist
    #1698
    Nekem kicsit gyanús, nem úgy volt, hogy Starforce védelme van? :S
    [közbe winampban pont az első rész introjának a zenéje megy :D]
  • sipi78
    #1697
    bocs ezt nézétek meg nem tudom ne me kamu de nforcen forumon adták
    http://217.160.107.15/index.php?inc=2.1&id=388
  • sipi78
    #1696







    Diese Seite dient ausschließlich zum informieren über die neuesten Releases. Hier gibt es keine Releases zu erwerben. Es wird auch nicht befürwortet. Fragen diesbezüglich werden nicht beantwortet!
    © 2004 by xRel - Release Source v0.1 - All rights reserved / Design and Script by ZeDeRom / Optimized for

  • rorr
    #1695
    Én láttam gf3 ti 128mb-os videókártyán egész korrekten futott!!!
  • rorr
    #1694
    igen de az azért volt mert különben kurva lassú lett volna!dehogy miért azt nem tudom
  • Thanatos
    #1693
    ez már tényleg jobb egy fokkal
  • Sheke
    #1692
    egyépként kössz hogy raksz képeket
  • threeman
    #1691
    ha vasból van és nem hemörájttal van lekenve, tud
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1690
    A fal az tud rozsdásodni?

    Inkább a kopó falat sry...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1689
    Na ez pl. már nem olyan csilivili

    Mág Fisher koma is megcsodálja a rozsdásodó falat!

  • tigeroo
    #1688
    olyan mintha nagyon szépen megcsinálták volna a grafikusok
  • Caponee
    #1687
    Olyasmi mintha a rozsda frissen lenne festve .
  • tigeroo
    #1686
    persze , de sajnos csak kitöltheted...
    a csekket még ma, ha nagyon sietsz!!
  • Caponee
    #1685
    Aha..Cdgalaxis meg a többiek.
  • Danman
    #1684
    Lehet már tölteni vhonnan?Ha igen honnan??
  • Sadist
    #1683
    Azért egy pici élsímítást még kaphatott volna

    A Pandora Tomorrow éjjellátó módban nálatok is cikk-cakkos volt? Próbáltam állítgatni élsímítást, grafikát följebb tolni, de mindig ugyanolyan maradt :(