10611
  • Thanatos
    #1602
    elkeseriteni emg végkép nem akarlak de ha van benne lan lehet jáccani coopal és a 2v2es versus modal is...., kb ennyit az értelmes hozzáfüzésedről :)
  • Thanatos
    #1601
    miért zavar a véleményem? egyéni soc problem, tudtomal ez egy nyilt forum...
  • Vizsi
    #1600
    rendben, akkor inkább használj egy másik topicit, ott ird le a véleményedet a "multi gamekröl"! tudom ajánlani pl a counter strike source topicit, bár azt is divatos mostanság szidni (doomal egyetemben) remélem ez a játék nem fog erre a sorsra jutni ! a warezos változattal meg nem biztos h tudsz majd játszani a játék legnagyob ujitásának számito coop -pal! Ennyit a warezröl...a másik meg h durván 2-3 honap mulva kiadnak még 3-4 küdletést coophoz..megnézem h jo lesz e a warezos cuccod..
    na csak ennyit szerettem volna, üdv!
  • Thanatos
    #1599
    hát a 2 alapján tuti nem tovább...
    coop meg olyan mint campaign, ember egyszer, max kétszer végig viszi coop mapokat haveral aztán anyi :)
    ez van sajnos... :/ én ha már válogathatok inkább multi gamekra ruházok be nem single orientáltakra, warezba meg majd kijön valamikor
  • Vizsi
    #1598
    Szerinted itt egy honapig fog??
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1597
    Az a "csomag" nforcera is felkúszhatna már :D
  • Hmuda
    #1596
    Nah, hívtak is, holnap itt lesz a csomag. :-)
  • fitutufi
    #1595
    faxa
  • Thanatos
    #1594
    nézőpont kérdése, én inkább bf2vel cselekedem ezt emg ott elgalább nem max 1 hónapig fog élni a multi :D
  • tigeroo
    #1593
    [160 új üzenet..]
  • Atika :o)
    #1592
    Posta
  • Hmuda
    #1591
    Pont az volt a legnagyobb visszatartó erő (plusz ők postát használnak, amit inkább nem kockáztatok).
  • Atika :o)
    #1590
    Mer nem az automextol rendelted kaptal volna babut meg esernyot
  • Hmuda
    #1589
    Ja, a hivatalos oldalon kint van a legújabb "tréning" videó. Sticky shocker.
  • Hmuda
    #1588
    Attol függ, ha olyan jó mint amit a GT4-hez kaptam (GTA-SA és SW-BF) akkor tényleg jól mutat majd a falamon. :-)
  • Atika :o)
    #1587
    na mar csak a poszterer megeri az a 12k :D
  • Hmuda
    #1586
    11k+szállítási költség (összesen 12k+ajándék is van (WoW poszter).

    Ráadásul a CD-galaxis nagyon megbízható mert külön csomagküldő szolgáltatást használnak nem pedig a fényességes magyar postát.
  • Atika :o)
    #1585
    mennyibe kerul a game?
  • Hmuda
    #1584
    Megtörtént, holnap hozzák és akkor újult erővel vetem bele magam a rosszarcúak tartónvágásába.
  • Atika :o)
    #1583
    Hat ha jovo heten se lesz meg meg akkor en is megveszem :)
  • Atika :o)
    #1582
    Nem rossz :) remelem soha nem kovetkezik be :)
  • Hmuda
    #1581
    Én most rendelem. Legalább nem kell szenvednem a multi miatt és a törésekkel ha pecselni akarok.
  • Atika :o)
    #1580
    Hat mar jo lenne nyomulni a jatekkal :)
  • threeman
    #1579
    Az internet elfogyott!
  • Hmuda
    #1578
    Ez minden alkalommal holnapi megérkezést jelent.
  • Rossifumi
    #1577
    cdgalaxis.hu szállíthatóság: azonnal
  • threeman
    #1576
    hát egy jópár helyről lehetett rendelni, és gondoltam vkinek már kihozták
    de meg lehet próbálni mondjuk 576-ban vagy hasonló helyeken
  • cleric
    #1575
    Hol lehet kapni?
  • threeman
    #1574
    aki már esetleg megvette, mondjon véleményt
  • Thanatos
    #1573
    jah, egyetértek :)
    én konzol átirat gamekat sokszor már meg se nézem inkább, ez alól splinter cell kivétel de nagyon :) najó meg esetleg még gta is :)
  • hykao #1572
    #1563 :)
  • hykao #1571
    Ezzel én is tisztában vagyok...de a lényegen nem változtat... :)
    Bár a grafika nem sokat változott az első részhez képest, de ez talán nem is volt akkora baj, mert még így is bőven jó volt.
  • Thanatos
    #1570
    jah de ellenben ez azon kevés gamek közé tartozik amik nem szenvednek a konzolátirat betegségektől..., sajnos nem sok iyle game van... :/
  • Hmuda
    #1569
    Ja egy utolsó gondolat.

    SC1: nincs multi.
    SC2: a multi erősen kötődik a szinglihez (ND133-ak megtalálása).
    SC3: a régi multi marad a régi és az új multi mód (coop) kötődik a történethez.
    SC4: milyen multival rukkolhatnak elő, ami majd kötődik a történethez, miközben a régi módok megmaradnak extrának?
  • Hmuda
    #1568
    Na megyek is aludni, próbáljátok a flém- és spamszintet alacsonyan tartani mert reggel fissen kialudt fejjel esek neki a topicnak.
  • Atika :o)
    #1567
    Splinter Cell Rulezzzz
  • Lacc
    #1566
    Ööö én ezekszerint nagyon elfelejtettem, hogy az első rész is konzolátirat volt...
  • Hmuda
    #1565
    Csak a második résszel volt problémám, hogy ritka barom módon volt szétválasztva a multi és a szingli mód. Elég irritáló volt, mikor össze vissza váltogaott a képernyő mikor próbáltam kilépni belőle.
  • Seth
    #1564
    Talán azért nem késett annyit, mivel a 2. részt a cég egyik részlege csinálta, miközbe a másik részlg (asszem a montreáli) közben már a 3.-at szögelte...
  • hykao #1563
    Ez így van! Véleményem szerint az SC az egyik - ha nem a legjobb - konzolátirat volt! Nekem egyedül az élsimítás hiánya volt zavaró (pontosabban a vele való inkompatibilitás, ami a Pandoránál sajnos csak rosszabb lett...), de ennél a 3. résznél ezt is megoldották!

    Nekem eddig ez a 3. rész az etalon "multiplatform" fejlesztések terén!!!

    Komolyan mondom, szerintem példás, hogy az első részhez képest - 3 év alatt - mennyivel szebb lett a grafika...úgy, hogy én nem vettem észre lassulást! (más játékok esetében jó ha 3 évenként jelenik meg egy-egy rész, és sokszor kétes eredménnyel...eközben a splinti sorozat mindhárom része szerintem teljesítette az elvárásokat...s nem is igen késtek...)