28330
10917302841238962806.jpg
  • Oziris666
    #5155
    Hülye lenne lemondani a milliókról!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zsotesz
    #5154
    Egy normális szövetségi kapitány ilyenkor szokott lemondani. Szerintem ez volna a legbölcsebb döntés Bozsiktól. Inkább megnézem a Gödöllő Futsal meccsét.
  • Oziris666
    #5153
    Sirvafakadna hallod erre:D
  • homeless
    #5152
    FEKETE PÁKÓT SZÖVETSÉGI KAPITÁNYNAK!!!!
  • Kaplan
    #5151
    Nem azzal van a gond, Juhászból klasszis védő lehet, de egy csapat nem egy hanem 4 védőből áll. Juhász mellé Máté-t raknám be. Gera ezzel a csapattal semmire nem képes, egyedül Husztival értik meg egymást. Priskint, Bori, fiatalokat kell behívni. Mert bennük megvan a legfontosabb dolog ami a focihoz kell, a TŰZ. Remélem most jól megkapja mindenkitől a Magyar Nagy Válogatott, és elfelejtik a címeres mezt egy ideig.
  • homeless
    #5150
    SZÉGYEN, SZÁNALOM, MÁR NEM IS TALÁLOK RÁ MÁS JELZŐT. HIHETETLEN!!!!
  • celza8807
    #5149
    ha zsoldosra mint katonára gondoltál, akkor ez így nem helyes, egy jóféle zsoldos hadsereg (lásd fekete sereg) jó...
  • zsotesz
    #5148
  • SeLFisCH
    #5147
    jaja. Milye jó lesz már ^^ eygszerre 10 év múlva 30000 ember fog fújolni h vatikán 3-0ra vezet :DS:D:AS:D:AS:DAS:D:A. de majd illés bélu akkar bejön ééééééés
  • DJ Bee18
    #5146
    Riporter: ,,Mit gondol Bozsik Úr 4 meccs után, Lothar Matthäus képességéhez és teljesítményéhez képest Ön hol helyezkedik el?"

    most lennék én kérdező...

  • Oziris666
    #5145
    Sztem honositsunk afrikai futókat!Nemis értem hogy lehetnek ezek profi focisták!Lesprintelem az összeset!
  • Monoton
    #5144
    EZMEKKORA D?????????
  • Mor3llo
    #5143
    Úgybiza!Takarodjatok cserepadozni külföldre, legyetek ZSOLDOSOK! MÉG VÉLETLEN SE JÁTSSZATOK RENDSZERESEN, nehogy 'formába' lendüljetek...pénzéhes...állatok..
  • Cat 02 #5142
    le kéne 1 az 1 eben cserélni csapatot :S
  • torrente
    #5141
    Ezért fogadtam meg tavaly májusban, hogy 10 évig nem nézek válogatott meccset. Akkor csak lefaszoztatok, hogy mekkora magyarfociellenes kretén vagyok.
  • Oziris666
    #5140
    Ja a hajráf volt a pozitivum a meccsben:D
  • torrente
    #5139
    Rendezzünk foci EB-t!!!
  • REALista
    #5138
    Minden 100Ft-os boltban lehet kapni befőttesgumit!!!
  • Kaplan
    #5137
    Bocs, most ki fog jönni minden : Szégyenteljes, szánalmas ez a kettéb*szott alibi focisták(?) csapata(?)! NEVETSÉGESEK VAGYTOK, TAKARODJATOK AZ ORSZÁGBÓL! Ennél még én is jobban küzdök azon a kibaszott grundon. Elkéne gondolkozni gyerekek. Akik szeretnék, hogy a jövőben jobb magyar foci legyen. Menjen mindenki focizni aki tehetségesnek érzi magát! S ne hagyja, hogy később a magyar felnőtt válogatott közeg elrontson titeket! MERT MI NEM EZT ÉRDEMELJÜK! Én innentől merőben szarok a válogatottra, és elgondolkozok azon, hogy elmenjek-e valahova focizni. Ugyanis azt bebizonyítottuk, hogy az utánpótlásunk jó.
  • SeLFisCH
    #5136
    és hol van koplárovics ?
  • PetruZ
    #5135
    A csoportban csak "jobb" gólkülönbséggel előzzük meg Máltát. Nekik -4 (4-8), nekünk -3 (5-8)...
  • Mor3llo
    #5134
    ÚGy bizony! Lipcsei v Dragóner 1000x többet érne.....
  • REALista
    #5133
    Valaki gyártson egy Máltás bannert a régi helyére!!!:DDDDDDDd
  • Monoton
    #5132
    oylan boltba pl. ahol szíjakat meg táskákat meg csatokat meg hasonlokat árulnak
  • Paranoia
    #5131
    pppff ezmind volt a magyar válogatpott?!oh dzsizüsz...
    dejók vagyunk
  • isi
    #5130
    szarszánalom magyar válogatott geci.
  • Golyo69
    #5129
    szánalom a magyar foci...erre nem lehet mint mondani...szerintem aki most benne volt a magyar válogatottba az elgondolkodhatna a visszavonuláson :D
    inkább játszon az U21-es válogatott..ők lehet jobbak lennének...a fiatalok legalább még hajtanak..ezek meg csak pénz,pénz,pénz
    ezért pénzt kapnak akkor megyek én is válogatottnak :D
  • torrente
    #5128
    Végülis nem lett olyan nagy a ruha, mint a Vaduz ellen.
    Fényt látok az alagút végén!
  • reaper4
    #5127
    hoztuk a formánkat :) loooool béna magyarok!!!!
  • Zizou5
    #5126
    na srácok, nem tudjátok esetleg, azt h husztinak, ramosnak stb hol lehet venni olyan hajráfot?
  • SeLFisCH
    #5125
    hát de bazdmeg... fülöp mért nincs kezdőbe? középre hívhatnának vmi rutinosat, lipcseit v dragónert... kit érdekel h nb2 ...
    akkor tomaska sowunmi meg vilike repül hazáig... Jön priskin , herczegfalvi , tisza, filkor , hrepka , németh ... nem igaz mit kell bazsakodni ^^ nem értem bozsikot komolyan

    az kerül be klezdőbe aki tegnap jobban xopta le , eh ? ::DS:D:AS:D:AS:Das
  • Monoton
    #5124
    akkor lokóm is kész :P
  • Oziris666
    #5123
    Sztem Bozsik Pucu képes rá hogy 2év mülva már a 8.kalapba legyünk!
    Vétek lenne lemondanija!
  • GanXstaZoleeWrk
    #5122
    nem kene vkinek lemondani ezek utan? de komolyan...
  • Mor3llo
    #5121
    Köszönöm h beírtad...már énis kérvényeztem!Nagyon találó..
  • dunga
    #5120
    Áh... komolyan ceglédi ifivel jobban szorítottuk volna őket :@@:@V:
  • Mor3llo
    #5119
    Én azért sajna nem találom ilyen viccesnek a helyzetet, h viccet csináljak ebből a vereségből...inkább elkeserítőnek....
  • SeLFisCH
    #5118
    ez a Bozsik csapata nem pedig a legjobb játékosok by arsenal
  • Oziris666
    #5117
    Csak az a gáz h minden balfax kap ebböl a mezből!
  • pacclacc
    #5116