28330
10917302841238962806.jpg
  • Mor3llo
    #4995
    Igen, én sem értem miért nem válogatottak..
  • Bereet
    #4994
    Torghelle befejező csatár jelenleg ő az egyik legjobb magyar csatár csak mecchiánya van .
    Buzsákyt Tőzsért Bodor Bodnár Priskin kell a válogatottnak
  • vmvr
    #4993
    hát ez beszarás, holnap meg a napkeltében fogja magyarázni a vereséget ez a két majom... takarodjanak el, ha segíteni akarnak a magyar focin, akkor sztem sürgősen mondjon le a bozsik, meg a döme
  • Kaplan
    #4992
    Hát, tudod, elméletileg itthon demokrácia van. Szóval, ez nem feltétlen politikai ügy. Itt egy komolyabb tűntetés esetén nem hiszem, hogy a nép pofájába röhögnének mint Feri. Megmerem kockáztatni lenne egy MLSZ ostrom elmenekülnének...
  • Mor3llo
    #4991
    Így igaz, nagyon nagy igazad van...ez a Tórgelle mit keres itt .....
  • Zolcsi01
    #4990
    ez egy megfontolandó ötlet! Veled tartok!!
  • Gabe18
    #4989
    Bozsikék miért gondolkodnának?Ugyan már.Ha valami csoda folytán nyerünk akkor jön a "emberhátrányban is fantasztikus bravurt hajtottunk végre idegenben",ha X vagy kikapunk akkor "a kiállitás pillanatában eldőlt a mérkőzés,sajnos onnan már tehetetlenek voltunk,nem jöhetett létre reális eredmény".
  • Kaplan
    #4988
    Hát igen, vagy valami nagyon nagy dolognak kéne történnie. Például kimenni reptérre mikor hazajönnek. S mint az Internél, EGYSZERŰEN SENKIK VAGYTOK, KIK VAGYTOK FÖLDMUNKÁSOK?, TAKARODJATOK A VÁLOGATOTTÓL! Szóval odamondani. De főleg Bozsik-nak...

    [Szerk : Aztán menjünk az Üllői Útra vagy a Kossuth térre tűntetni ^^]
  • dunga
    #4987
    Ez vicc, ami a pályán megy... Meccs után szét kell zavarni az egész csapatot. Torghellén is csak röhögni lehet -egy ideig.
  • SeLFisCH
    #4986
    bazmeg plz kajunk a 94. percben egy gólt és nyerjenek 2-1re !
  • JonDavis
    #4985
    Bozsik a meccs után:
    "Sajnos csak tudásunk 99%-át nyújtottuk.Az a plussz 1% százalék nagyon hiányzott a csapatból,hogy ne kapjunk ki hatalmas fölénnyel"
  • Zolcsi01
    #4984
    Málta aláz minket ez valami fantasztikus! Én már félidőben lemondanék ezek után.
  • Bereet
    #4983
    Bölöni-t edzőnek !!!!!!
  • Monoton
    #4982
    SD:AADDDSAADDDSA

    kikapunk mist a sz*r

    veled tartok a tüntetésben !!!!!!!4
  • Kaplan
    #4981
    Torghelle indította Szabicsot (jé a pályán van!), aki remekül tálalt a középen érkező Gera elé, aki senkitől sem zavartatva a kapusba lőtt.

    Aláznak a máltaiak! Miifsud húzott el a jobb oldalon, középrre gurítását azonban az érkező máltai a kapufára bombázott.

    NSO most nagyon aláz xDDD
  • Mor3llo
    #4980
    Mert a magyar edzőknek b@szta a csőrét, h az Ő 'hozzáértésük' nem elég a válogatotthoz...nem csodálom h Mattheusnak hányingere lett az ilyen hozzáállás miatt!
  • Kaplan
    #4979
    Atyaég Petőfi rádióban a háttérben mindenki szakad a röhögéstől xDDD
  • Mor3llo
    #4978
    5méterről belelövi a kapusba Gera...gratula...
  • Bereet
    #4977
    tököm ki van Bozsiktól meg az egész MLSZ-től mért nem maradhatott Matheus !
  • Gabe18
    #4976
    Most ziccer volt nekünk is,de védett a kapus.Mondhatni,óriási csatában vagyunk Máltával...
  • Bereet
    #4975
    tököm ki van Bozsiktól meg az egész MLSZ-től mért nem maradhatott Matheus !
  • Mor3llo
    #4974
    Nézzétek meg...támadásnál SÉTÁLNAK A MAGYAROK!!!!!!!
  • Kaplan
    #4973
    Szerintem a srácok már a következő meccsre koncentrálnak. Tudjátok a profi mentalitás :))

    Kapufa, jól van. SZOPUNK!
  • Zséé
    #4972
    lefociznak minket...
    csak azért nem vezetnek 4-5 egyre mert ők málta
  • Mor3llo
    #4971
    ILYET KIHAGYNI ....... NEM IGAZ!!
  • Gabe18
    #4970
    Máltai kapufa...
  • Mor3llo
    #4969
    Ennyi a külföldi mentalitás, meg a hozzá nem értő magyar edzők majmolása :@ UNDORÍTÓ!!!
  • Kaplan
    #4968
    Na jó amit hallok Petőfin. Könyörgöm kapjunk ki a faszba! S akkor remélem elgondolkoznak Bozsikék mi is van. Szívesen még tűntetni is kimennék. Ezért mindenképp.
  • Gabe18
    #4967
    100%-os ziccert hagynak ki a Máltaiak.
    Ha ezeknek lenne egy normális kapusa,esélyünk nem lenne.Igy még bizhatunk hogy az összeszerencsétlenkedik valamit...
  • Kaplan
    #4966
    Ezt a csapatot vertük 4-0ra és 2-0ra Matthaussal. Csak ennyi. Ötletelen, lassú, unalmas, defenzív játékot játszunk. Már ha ezt játéknak hívják.
  • Zséé
    #4965
    fúú mit hagyott ki a máltai srác :O
  • Kaplan
    #4964
    Vanczákot kiállították. Siralmas. Tényleg lekéne mondania Bozsiknak. Eddig kitartottam mellettük, de ez... Ááá teljes elkeseredés nálam.
  • Monoton
    #4963
    D:SAAAADDDDDDDDDDD

    kikapunk mist a szar ?DDDDD
  • Mor3llo
    #4962
    nem hiszem el..........magyar válogatott ?!?!?!? EZEK ?! isteneeeM!!!!!!!
  • Golyo69
    #4961
    lol mekkora lámák :D:D pff szánalom...
  • Zséé
    #4960
    Vanczák piros
    brááávó
  • Matthew Prosac
    #4959
    srác, neked inkább még bácsi
    de kösz az infót
  • Kaplan
    #4958
    Srác, Petőfi elméletileg közvetít.

    [Szerk. Nem csak elméletileg :)]
  • Matthew Prosac
    #4957
    valami rádió? megnéztem a petőfit és kossuthot de a programjukban nincs benne.
  • Kaplan
    #4956
    Engem is érdekelne, no Sportklub. Nevetséges, hogy nem olyan adóra adják amit mindenki fog (M1,M2,RTL,Duna)