448
Empire Earth 2
  • Dankó
    #86
    Az ajánlott konfig amit javasolni szoktak a készítők eddigi tapasztalataim szerint jócskán eltér a valóságtól és ezért kérdeztem meg olyat aki már játszott is vele.Amúgy meg nem vagyok lusta és visszaolvastam mit is írtak.
  • Sephi
    #85
    Hat apam oszinten az ok hogy lehet a jatekmenet fasza lesz de hogy a grafika mennyire borzalmas az mar faj. Az elso resznek szebb volt... nem tudom...
  • G_ArchAngel #84
    persze, csak legfeljebb, nem high-on lesz a grafika összes paramétere...
    a demóját a régi gépemen 1280×960-ban medium és high paraméterekkel nyomattam: 1,7 P4, 512 rambus, Gef3 Ti200...
    aztán kitudja, nekem 1600×1200-ban megy minden fullon az új gépen:)
  • Lupis
    #83
    Keress rá az ajánlott konfigra. Ennyi lusta embert.
  • Dankó
    #82
    Egy 2.4-es P4-es asus geforce 4 TI 64 és 1giga kingstone ram elég hozzá hogy szépen muzsikáljon a játék?
  • Sephi
    #81
    En mindgyart telepitem :D
  • gameplusz
    #80
    Képeket akarunk!
  • G_ArchAngel #79
    Tegnap végigpróbáltam a két végletet Skirmish-ben:
    - easy ellenfél, minden előny nála, jó nagy térkép, hogy meg se találjon:)
    itt végigfejlesztettem a 15 korszakot, kipróbáltam minden egységet, szerintem sok érdekes dolog van benne: én szeretem, hogyha túllépnek a fa/arany/kő ásványianyag korlátokon, mert kőből és fából senki nem épített még tankot:)
    Jók a különböző területeken szerezhető (gazdasági, katonai, civilizációs) "koronák" ilyenkor unique egység plusz bizonyos időtartamig járó képesség választható (pl. öngyógyítás), ezenfelül nekem tetszik a "technológia pontok" termelése is, és a területfoglalás megoldása is...
    - hard ellenfél (3 szövetségben), közepes pálya: na itt a harmadik korig húztam, de lehet ezt is csak a szigeteknek köszönhettem...:) levertek, mint bantu négert a mocsárláz...
  • Zsolo007
    #78
    A grafikát az ee2re írtam és tény hogy harmadlagos a grafika nálam is (vagy talán még hátrébb....pl: sttlers 2vel meg transport tycoonnal a mai napig nyomulok dosbox segítségével) de azért ha valamin nagyon látszik hogy egy nagy textúrahalmaz na az ez. Az egész olyan mintha pixeles lenne (nem az csak olyan érzésem van) és ez nagyon zavaró és nem tudom mitől lehet. Én a németekkel kezdtem, ti melyikekkel? Mellesleg egy multit ki kéne próbálni 1x
  • Zsolo007
    #77
    PONTOSAN EBBE ÉN IS BELEFUTOTTAM :(
  • Thanatos
    #76
    hm, én tudtam törölni de néha csarébe menüben szeret elhalálozni, lehet összefüggés a kettő között? :)
  • Hmuda
    #75
    Lejött, de szomorúan vettem tudomásul, hogy olyan bug is benne maradt ami már az első demóban is benne volt (nem lehet törölni a default usert mert kivág errorral a desktopra). Félve kezdek neki a továbbiaknak. :-/
  • Thanatos
    #74
    nekem már ee1 hangualta se jött be, de ez nagyon szubjektiv
  • Sephi
    #73
    Miert? Nem jo?
  • Thanatos
    #72
    bár lehet nemtom de szvsz ee2 grafikájával semmi gond sincsen, max a hangulatával :PPP
  • Thanatos
    #71
    a grafikát nem az ee2re irta szerintem... :)
  • G_ArchAngel #70
    nekem egy startégiánál csak 3.lagos, hogy milyen a grafika: jó legyen az AI és a hangulat...
    Pl. nálam egy űrstartégiának nincs hangulata...
    AoE3 gyere már!!!
  • Thanatos
    #69
    pontosan, szar az ai, de még a legszarab ai-t is alul tudja mulni jónéhány iqlight gyerek multiban :(
  • Zsolo007
    #68
    Ízlések és pofonok, nekem állandóan lelövették magukat, meg beakadtak, meg nem tudták teljesíteni a parancsokat, szal szar az AI és ezt nem csak én mondom, tény hogy nem annyira min a 3. rész esetében de nem sokkal javult........Nah elég is az OFFból
  • Thanatos
    #67
    jó de csak singleben, multiban iszonyat sok az iqlight :(
  • aiguo
    #66
    hehe...pedig arra a legbuszkebbek a fejlesztok!


    "Mad doc"dr.Ian Davis mesterseges inteligenciabol doktoralt!
  • Zsolo007
    #65
    Jó, de csak multiban, singleben iszonyat hülye az AI
  • Zsolo007
    #64
    Hát leszedtem, megnéztem, érdekes..........amit láttam és biztin állíthatok hogy grafikailag nem egy csúcs, kíváncsi vagyok vajon képes lesz e lekötni....
  • Sephi
    #63
    Btw jo SWAT4 ?
  • zsilike
    #62
    HI!milyen a game?elsö részét teszteltem,felejthető.irjatok please egy kis informáciot.thanx elöre is+jah bless
  • Breki33
    #61
    A demo ment
  • Breki33
    #60
    félórás menet? :-)
  • Methylisocloro
    #59
    Megy valakinek 64 MB-os videókártyával? Nem hiszem el hogy 128 a minimum :(
  • G_ArchAngel #58
    Lejött...
    hál'sten pont végeztem a SWAT4-gyel:)
    asszem megint lesz mivel lekötnöm magam, a demóját is ezerszer végignyomtam:)
  • Thanatos
    #57
    amugy szerintem tényleg nem rossz főleg multiban lehet ütős a warplan meg egyebek maitt amit nemhiszem hogy gép figyelembe venne
  • Thanatos
    #56
    #52 :DDDDDD
  • Axon
    #55
    Várj egy kicsit had töltsük le végre, aztán ki is kellene próbálni, majd csak ezután lehet véleményezni :-)
  • dolfy #54
    Na mi van Guys???
    Senki egy jó szót sem szól erről a game-ről? Gyerünk skacok, bombázzatok véleményekkel. Még két óra és én is szedem ezerrel.....
  • Sephi
    #53
    Pedig ez igeretesnek tunik es alig beszlunk rola :(
  • Thanatos
    #52
    elég jónak tűnik igy tutorok alapján eddig..., rengeteg mindenben változott elődhöz képest és előnyére...
  • Thanatos
    #51
    nah 5 perc és telepgetem, lehet véleményt majd csak holnap irok már
  • grebber
    #50
    Eh bithumenen már fenntvan :)
  • Thanatos
    #49
    1nek a hangulata? ouch akkor én le se szedem asszem :( egynek mindene votl cak hangulata nem :/
  • Thanatos
    #48
    2005-04-20 PC Game ISOs Empire Earth II (c) Vivendi RELOADED
  • Istencsászár
    #47
    szerintem nagyon jó lett 1nek a hangulata ottvan széplett kidolgozozz aprolékos egy nagyon jó stratégia méltó a ee2 névre