448
Empire Earth 2
  • katona
    #208
    Köszi, de nem pusztult el és mégse enged tovább.
  • Zsolo007
    #207
    Ha elpusztul a főbázisod vesztesz.
    Meg kell védened a főbázist.

    Ennyi :)
  • katona
    #206
    Allowing your Main Base to be destroyed will result in a loss.
    Maintain the Main Base.
    Előre is köszi!
  • Zsoldos
    #205
    1.05 -os patch-hez tud valaki torest? A gamecopyworldos kamufile rossz.
  • Lupis
    #204
    Sztem is a rise of nations meg sokkal jobb.
  • gergod
    #203
    írd be angolul lefordítom neked
  • katona
    #202
    Ez nem az a pálya. Lefordítottam azt a részt ami még nincs kipipálva és nem igazán értem - megengedni a fő alapodnak, hogy megsemmisüljön veszteséggel fog végzödni" - de nem semmisült meg semmi és még se enged tovább
  • Kori
    #201
    feltelepítettem tegnap szépen jáccottam vele

    ma meg nem hajlandó elindulni

    tipp???
  • Thanatos
    #200
    má mióta...
  • rtfmZoli
    #199
    Empire_Earth_II_Public_Server_Patch-COREiSO
  • Thanatos
    #198
    bittorent, dc++, edonkey, legyél már picit kreaitvabb
  • Danman
    #197
    Le lehet tölteni valahonnan lehetőleg nem moneyér?
  • ChevyG #196
    nekem is szimpibb
  • steweee
    #195
    sztem az első rész sokkal jobb volt
  • forza milan
    #194
    azt szeretném kérdeni,hogy hogyan lehet folytatni az elsavelt multit?mert ha beloadolom akkor a gép ellen lesz.de akkor minek autosavel?
  • gergod
    #193
    Megnéztem, de nem volt kedvem végigjátszani, úgyhogy emlékezetből mondom. először meg kell semmisíteni 5 géppuskafészket, majd elfoglalni két épületet, majd hajókat építeni és átkelni szicíliába és ott is elfoglalni a főépületet. Ennyi, ha jól emléxem
  • katona
    #192
    ez oké, csak nem tudok igazából angolul és nem igen értem a feladatot
  • gergod
    #191
    Valamelyik nézetben játék közben a kis zászlókkal jobb felül meg lehet nézni mik a feladatok.
  • katona
    #190
    azt hittem ez a fórum azért van, hogy segítséget lehessen kérni
  • sanyo1212
    #189
    Én ha interneten akarok játszani akkor bejön addig, hogy már látok egy kér szervert, de utána mindig elfagy mielőtt beléphetnék valamelyikben. Nem tudjátok mi lehet az oka?
  • Zsoldos
    #188
    Altalaban, ha hadat uzen a gep, vissza kell hivni a csapatokat a vedelmi vonalak moge. Megindul az ostrom, hagyni kell hogy a vedelem meg ovatosan hasznalt egysegeid leszedjen par egyseget az ellenfel kozul. Tehat a cel nem a gyozelem, vagy hogy kitartsal ellene, hanem rovid tavu karokozas. Ha jo aranyban pusztul az ellen mig neked meg epp egyben vannak a dolgaid, el fogja fogadni a beket, akar a szovetseget is. Ha ez nem lehetseges, a masik megoldas a kenopenz. Eros banyaszat mellett sok folos anyag kepzodik, parezer nyersanyagra mindenki raharap.
  • Zsoldos
    #187
    azert van amit nagyon erdemes. Pl 10%-al erosebb static defense, rossz idojarasban is gyors mozgas, -10% arak, stb, ezek mind kotelezoek szerintem.
  • katona
    #186
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy az amerikai küldetésben, a második pályán mit kell csinálni? Már átvettem a hatalmat a két német épület felett,de még mindig hiányzik valami.
    Előre is köszi.
  • tHoMaSmAn
    #185
    Értem mire gondolsz!
    Netes játékal kapcsolatban tapasztalat, vagy indíthatóság?
  • ToMy_
    #184
    ezzel nem egészen értek egyet, mert az adott korszakban kifejleszthető 'power-up'-ok a következő korszakra már nem igazán adnak bónuszt, vagyis nem mindegyik.
    az összeset kifejleszteni egy dolog miatt éri meg, a háromfajta koronát el lehet velük nyerni, és ezekért kapod a vezéreket, plusz választhatsz egy koronához járó 'tuningot' is. a koronát meg nem birtokolod örökké, x időnként újra vizsgálja, és ha vmelyik ellenfél az adott 'szakterületen' jobb, akkor ő kapja meg.
    na ez most így leírva elég hülyén hangzik, de játék közben egyértelműbb.
  • Thanatos
    #183
    hagyad ugyse fogja felfogni soha hogy az ő kedveskéje nem mindenkinek a szive csücske... :)
  • Drizzthsz
    #182
    A war3 szerintem is eléggé nagy gagyiság volt, de nem tudom, miért. A garfikájában semmi extra, bár legalább nem is volt lassú. Egyszerűen nem jött be a játék. Kevés egység, de azokat nagyon kellett volna ismerni. Jobb szeretem a bőség zavarát... Totala rulz. :D:D:D
  • tHoMaSmAn
    #181
    Most én kérdeznék! Lehet a RELOADED verziót neten nyomni, mert tudom, hogy kint van valami server patch, de ez még nem jelent semmit...Ha van itt olyan aki már játszott ezzel neten, az ossza már meg az élmányeit legyen szíves :D KÖSZI!!!
  • Rafaelo
    #180
    köszi :D
  • tHoMaSmAn
    #179
    Universitybe kellenek emberek, és akkor gyűlnek a techpontok
    A fejlesztések tech-pontokba kerülnek, és ezeket a galamb melletti ikonnal tudod előhivni, és ott azt fejleszted ki, amelyiket szeretnéd az adott korszakban, persze célszerű mindegyiket kifejleszteni, mert a köv. korszakban már azt nem lehet!!
    Szerintem játszd végig a TUTORIAL-t, sokat segít ám! :)
  • Rafaelo
    #178
    erről van szó mert békét kötök jön az ujjab hullám és simán megint megtámad a rohatt :(

    a teknikai fejlődés magától történik (tech pontok) ??????
  • tHoMaSmAn
    #177
    Azon keresztül tudsz békét kötni (Propose alliance) és ott beállithatod a feltételeit is a békekötésnek (mit kérsz, illetve mit adsz a másik fél békééjért! Illetve megoszhatod vele a saját line of site-odat, és kérheted, hogy ő is ezt tegye! Persze erőviszonyoktól függ, hogy a gép hogyan reagál a békeajánlatodra! :D
  • Rafaelo
    #176
    de van olyan opcio egy kis békegalamb ez érdekelne :(
  • tHoMaSmAn
    #175
    Te elfogadnád annak a békealkuját, akit éppen 1000-rel aprítasz? LoL! Szerintem nem...Vagy fordítva...Ha már valaki a harc során békekötésen gondolkodik, akkor azt jelenti, érzi, hogy gyengébb a másiknál, tehát a másiknak van esélye az egyik ellen, hogy legyőzze...Pffff Ha ezt valaki érti, amit ideírtam...

    Na hogy a kérdésre is válaszoljak: nem tudom lehet-e HARC KÖZBEN békét kötni! ;) :P
  • Rafaelo
    #174
    kérdeznék valamit lehet békét kötni a harcok közben??? és ha igen hogyan
  • tHoMaSmAn
    #173
    Én nem vagyok nagy RTS fan, illetve szakértő, de nekem nagyon bejött! Amennyit eddig játszottam vele, az nagyon megfogott!! :D Igaz, én utoljára ilyen jellegű RTS-ből az AOE2-vel nyomultam...Leginkább az évszakok váltakozása, és a I-XV korszak fejleszthetősége tetszik nagyon! Nos ez az én véleményem! A szakértők jöhetnek vitatni az általam mondottakat! ;) :P
  • Thanatos
    #172
    pontosan... de annál ami it van a legtöbb rts azért már fejlettebb ilyen szempontból... :)
  • Zsoldos
    #171
    Hat sztem az ilyen realtime strategiakban mindig jelkepesnek tekintendok az egysegek harcai. 2 tank se ugy harcol, hogy leparkolnak egymassal szemben aztan ki birja tovabb.. A total annihilation volt tetszetos ebbol a szempontbol, ott kanyarogtak maszkaltak osszevissza csata kozben az egysegek.
  • Thanatos
    #170
    de sajnos ebben igy kell érteni hogy kiálnak mert semmit nem szimulál a játék... :/
    a kopapir ollo meg sc ota kötelező szal egyféle univerzális egység már elég rég nincs a legtöbb gameban... :)
  • Zsoldos
    #169
    Sztem a legjobban meg mindig a regi jo starcraftban van megcsinalva ez a resz: 3 fele panceltipus(small, medium, large), es 3 fele sebzestipus(normal, concussion, explosion) ezeken belul meg valtozo az esetleges teruletre hatas, lotavolsag es sebesseg, foldre-e vagy levegore (ezeken belul is lehetnek kulombozo tipusok). Ezek kombinacioibol allnak ossze egy egyseg harci kepessegei, igy nem szimpla ko papir ollo rendszer van, hanem ezekbol a tenyezokbol rakodik ossze mit celszeru hasznalni az adott helyzetben.

    Ja amugy a gyalogos vs tankos temat nem ugy kell elkepzelni hogy kiall a retre 3 gyalogos es szepen nekirohannak a tanknak kispisztollyal. Aknaval nyomulnak vagy alcazva lesbol sniperrel/basookaval stb. Ha nincs megfelelo felderites meg kello szamu gyalogsag a tank hadtest mellett akkor eleg sebezhetoek. Erre eleg hamar rajottek a katonamogulok. A kopapirollo meg legalabb arra jo, hogy ne 1 fele univerzalis egyseggel trappoljon mindenki, ami a legtobb ilyen jatek hibaja.