448
Empire Earth 2
  • Venom
    #288
    felvettelek msnre jaés játék fő könyvtárába kell tenni a fájlokat :)
  • kter
    #287
    ja és meg ha kellenek a fájlok az MSN címem: [email protected]
  • kter
    #286
    nekem megvannak a dll fájlok csak azt nem tom hogy mit kezdjek vele! hova kell bemásolni?
  • Venom
    #285
    énis azt keresek de sehol nincs fent...
    megjelent magyarul is a game csak nincs fent külön sehol a magyar nyelvi fájl hozzá :(
  • rokka
    #284
    Hello
    Valaki letudja írni hol található a magyarosítás??
  • Neoncsoves
    #283
    a myconfig.cfg-t töröld ki vagy nevezd át és mehet az install! :)
  • Chevy
    #282
    van olyan kód hogy nyerd meg a pályát?
  • Venom
    #281
    valaki léccci :(
  • Venom
    #280
    valaki akinek megvan a magyar EE2 és a kiegészittö küldje már el nekem mailba a Language.dll fájlokat(játék mappájában van)
    [email protected]
  • Venom
    #279
    hamár magyarittást szóbahoztad tudnál adni linket magyaritáshoz?
    alapjátékhoz és kieghez is kellene thx!
  • Veelee
    #278
    Nekem is ezt tette, mivel feltelepítettem a magyarítását az EE II-nek. Nekem csak az uninstall segítet, utánna ujra telepítette az alap EE II-t majd a kieg-ről a patchet majd a kieget és utánna crack mindkettőt.
  • grande2006
    #277
    meg hogy nincs felrakva a game!pedig fel van
  • grande2006
    #276
    Nem tudom felrakni a kieget!Valami rossz nyelvi fáljról beszél!mit tegyek?
    hogy tudom elindítani?
  • Venom
    #275
    valaki?
  • Venom
    #274
    hali.
    Valaki nemtudja hogy lehet e valahol külön magyaritást leszedni a játékhoz?
    Szlovákiában lakok és amit megrendeltem az Cseh nyelvü amit egyáltalán nem értek és magyar verziót itt meg nem kapni :(
  • rokka
    #273
    Language.dll fájlt hova kell beilleszteni valaki segítsen.
  • lammaer
    #272
    Módositok: tudom hogy nem maradtak ki a robotok, csak nem annyira változatosak mint az EE1-ben. Legalábbis annó az unitlista alapján ezt a következtetést vontam le.
  • lammaer
    #271
    Kiváncsi vagyok a kiegre. Az EE1 nekem nagyon tetszett a jövőbeli droidos egységei miatt, de ez teljesen kimaradt az EE2-ből, úgyhogy ezt csak megnéztem és félre is tettem. Hátha ez a kieg meghozza a kedvem...
  • rokka
    #270
    Ha valaki részletesebben elmagyarázná hogy most mi van??? Légyszi

  • rokka
    #269
    sehogy sem tudom megcsinálni azt amit itt írtok
  • rokka
    #268
    valaki tudna nekem magyarosíytást adni??????????
  • Devids Pro
    #267
    igen
  • gamerman01
    #266
    Hurrá! De tulajdonképp ez kieg ugye?
  • Devids Pro
    #265
    Empire.Earth.II.The.Art.of.Supremacy-RELOADED tölthető!
  • Száddi
    #264
    Oké, de akkor mit kéne csinálnom, hogy jó legyen? V.mit ötlet?
  • zegner
    #263
    ha nem tudod hogy mi az a router akkor nincs :D
    1ébként pl az internetet lehet vele szétosztani több gép között
  • Száddi
    #262
    Helló. Idáig oké csak azt mondjátok meg h mi az a router és mit kéne csinálni hogy jó legyen. A generalsal és az Aoe3 is tudunk játszani csak ezzel nem. Előre is köszi.
  • zegner
    #261
    ha valamelyikőtöknek van routere az bezavarhat pl nekem nem ment a generals sehogy sem azzal (pedig az megy direct ip-vel ham. nélkül is).
  • Száddi
    #260
    De a warezes verzió van. És más játéknál nekem is sikerül mert ott írna v.milyen 81/84 -es ip-t szal ott egyszerű de itt sehogy se sikerül. Valami tipp?
  • zegner
    #259
    a hamachival nem kell direct ip-zni. a network-ben keresgessétek 1mást
    mondjuk az EE-2 -vel nem próbáltam de egy csomó játékkal megy és mindenhol a hálózaton kell keresni
  • Száddi
    #258
    Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy lehet játszani neten keresztül mert sehogy se jön össze. A dirct ip-n nyomjuk hamachival, de nem látjuk egymást sehogy se. Valaki segítsen. Előre is köszi.
  • zegner
    #257
    Te nagyon okos szerinted ott nem kereste már?
    1ébként meg végigkerestem az egész c-met és nem talált 1 language.dll-t sem :(
    pedig azt hittem h ott lesz a dokomentumokba na mind1
  • zizzenet
    #256
    Fölteszem még egyszer a kérdésem, hátha két serial és egy crack között jut erre is némi figyelem, még ha ez konkrétan csak a játékmenettel kapcsolatos is :

    A war planner-t lehet használni az AI játékosokkal? Reagálnak rá, vagy készítenek ők is ilyet?
  • donoki
    #255
    Gondolom a főmappán belül van olyan vhol h Language vagy ilyesmi oda rakd be :)
    azt kész :P
  • kisvirágom
    #254
    mindenkinek elküldöm, de előbb keressétek meg a helyét a játékban. nincs readme, nincs semmi sem. egy zipet töltöttem, kicsomi után egyetlen language.dll lett belőle, amit nemtok sehova rakni. azzal nem megyek sokra, ha elküldöm mkinek és senki nem írja meg hogy sikerült-e és hogy hogy csinálta.egyébként óvatos akartam lenni és három honosítást is letöltöttem, mind3 tökegyforma. szóval csak ez van, működnie kell valahogy. a játékban kell találni nyelvi filét, de én olyat nem találtam.
  • zegner
    #253
    ha elküldenéd az megköszönném vagy legalább a linket
    e-mail-em
    valami readme nincs hozzá?
  • kisvirágom
    #252
    én most töltöttem le a 2 honosítását, de nem tudom mit kezdjek vele.
    kicsomagolás után egy language.dll-t kaptam, amit nem tudok sehova se eredményesen betenni.ha gondolod, odaadom. aztán küzdj meg vele és mondd el mire jutottál!
  • zegner
    #251
    hi all ujra elővettem a játékot naon kir. csak az a bajom hogy ugye angol pedig magyarul is megjelent nincs valakinek hozzá sima magyarosítás?
  • donoki
    #250
    heh....
    Én is most akartam belinkelni!
    Most tláltam meg :Ð
  • Effendi
    #249
    thx. megoldva! :)