448
Empire Earth 2
  • Horse sense
    #408
    nagyonjó gém.
    Meglehet vhogy álítani a multit ha mondjuk pihenni akarunk?
    Nyomkodtam már a pause-t de semmi.
    Akkor mi mást kéne nyomkodni?(lányokat, tudom:))
  • Kiz3R
    #407
    ritkán engem is ledob, de sajnos nemtudom, hogy miért. bocs!
  • Horse sense
    #406
    köszi, megy.Mé g egy uccso kérdés, hogy mért dob ki egy rövid idő után?

    THX
  • Kiz3R
    #405
    Horse sense: Hamachin keresztűl úgy tudtok játszani, hogy a multin belűl van a Lan/Direct connect és itt van egy olyan, hogy ,,join game at ip". <<<ez mellett van 4 mező ahova beírod annak a személynek a HAMACHI IP címét, aki csinálja a szervert. Ha minden oké akkor elvileg egy kis töltögetés után már csak a join game at ip-re kell ráklikkelni!
  • Horse sense
    #404
    Sziasztok! neten hogyan kell tolni a Empire earth 2-vel?Hamachit leszedtöük, de nem látjuk a másik serverét, meg igazából foggalmunk sincs, hogy hogyan kell beállítani használni stb..

    HElp mee!!
  • Lechos
    #403
    Hali! Most kaptam a szülinapomra a játékot de az oktatópáják nem működnek , ezét magam kezdtem felfedezni a játék titkait. A legfőbb problémám,hogy nem tudom hol kell kort átlépni .Kiirta ,hogy mostmár átléphetsz akövetkező korba de nem tudom ,hogy hol lehet átlépni.Help!!
  • keridenes
    #402
    Hali! Mivel tudom a textúrákat (*.pcpatch) szerkezteni?
  • Nyigu
    #401
    Nem értem az embereket.Van internet hozzáférése és kéri hogy keresse meg valaki neki az adott dolgot.Helyette!!!!Mert lusta beirni a keresőbe a keresett dolgot. Tessék. Fakk!!

    http://spacetarget.com/games/pc_empire_earth_2.shtml
  • Teutonic
    #400
    kéne az empire earth 2 v1.2 patchnek a crackje
  • Teutonic
    #399
    valaki tud segiteni az empire earth-be
  • balee4
    #398
    Ez a magyarítás a GOLD Edition-hoz van vagy csak az alaphoz?
  • Nyigu
    #397
    Na!Csak mert rendes vagyok!ÉN vettem a fáradtságot és rákerestem a honosításra!!!Tedd fel a játékhoz az 1.20as patchet majd cseréld ki a zips mappában lévő db.zip-et ezzel:

    http://www.speedyshare.com/388848597.html

    szivesen
  • Methos933
    #396
    Sziasztok!

    Valaki el tudná küldeni a magyarosítást EE2-höz.

    [email protected]

    Kösszy
  • amdni
    #395
    Sziasztok!

    A sierra.com-on van magyar patch az empire earth 2-höz, legalábbis ezt írjátk. Kipróbáltam, mégsem magyar patch mert inkompatibilitási hibát ír ki.
    Erre nem tudtok valami megoldást hogy ne az 1.0-s verzióval kelljen játszani?

    Avagy magyarítást tudnátok adni az angol verzióhoz? Akkor megvenném azt, mert így tele van hibával.

    [email protected]
  • Szigi
    #394
    Hali
    valaki el tudná küldni a magyarositást hozzá mert igy elég nehéz játszani hogy olaszol van minden:)

    [email protected]

    köszz
  • Cat 02 #393
    http://www.576.hu/index.php?mod=product&product=35036
  • ZSOOLT2
    #392
    Hello, van valakinek ötlete, hol lehet megvenni?
  • NB2
    #391
    Úgy tudom magyart nem lehet peccselni.
  • szimida
    #390
    Hello! Valaki tudna segíteni, hogy honnan töltsem le az 1.2-es patchet a magyar verzióhoz?(hibaüzenet:This patch is incompatible with the version Empire Earth II that you have installed, Make sure that you are using the correct language version of the patch. Előre is kösz!
  • Schabee
    #389
    Nekem is hasonló a problémám mint Colton #371 hozzászóláűsában. Az alap játék us verzió, nem találtam uk letölthető verziót, a kieg viszont uk verzió amiből meg us verziót nem találtam. Az installkor a nyelvek összeegyeztethetetlenségéről pofázik és leállítja a telepítést. Valkinek vmi tippje h mit csináljak?
    THX!
  • LordStuky
    #388
    Sziasztok!
    Egy számomra fontos kérdéssel fordulok hozzátok: Ha pályát szerkesztek ee2-ben, akkor nem akar a számítógép hajógyárat építeni. Nem tudtok valami megoldást?
  • Matekking
    #387
    XD Multiplayer után válaszd a LAN-t
  • Firefighter27
    #386
    hello!
    az empire earth 2 magyarítás engem is érdekelne!!elöre is köszi ha veszi valaki a fáradtságot!
    [email protected]
  • graffiti
    #385
    megoldottam...csak kb 0.6%nál tart 1óra után...mennyi idő lesz ez?1hét?:D
    (látom h ott van az időskála is de az folyton változik...volt már egy nap két nap 1hét 5hét 26óra...)
  • graffiti
    #384
    jó:)

    akkor adj torrent-et meg klienst:)
  • Carp Hunter
    #383
    torrent miért nem jó? szerintem csak az van
  • graffiti
    #382
    üdv

    lenne egy kérdésem...az EE2 full verzióját honnan lehet letölteni?
    (ha mondjuk nem torrentről van szó):D
  • Carp Hunter
    #381
    Szevasztok!

    Volna egy problémám: az egyik amerikai küldiben, amikor Palermoba kéne hajózni és kiírtani az olaszokat, akkor nem tudok hajókat gyártani az egységkorlát miatt és házakat se enged építeni. Nagyon szépen megköszönném annak, aki megmondaná, hogy mit csináljak.
  • Zol77
    #380
    Üdv!

    Egy hozzáértő valaki elárulná nekem,hogy létezik e magyar verzióhoz patch? És ha igen,akkor honnan tölthető le. Mert eddig nem nagyon találtam.
  • Csabisson
    #379
    Üdv mindenkinek!Valaki átküldené az empire earth II magyarosítását?
    Email címem:[email protected]
    Előre is köszi!
  • tibe0309
    #378
    Hello! Vki nem tudná elküldeni a magyar fájlokat az EE2höz? Vagy h hol lehet letölteni?
    [email protected]
  • horthy
    #377
    Melyik emberrel lehet elfoglalni épületet ?? Hogy kell csinálni az amerikai hadjáratba első pályáján ?
  • bgabor
    #376
    Következő a teendőd:
    -Letörlöd a myconfig.cfg nevű fájlt az alap EE főkönyvtárából
    -Lefuttatod a kiegészítő CD-jén lévő patchet
    -Felinstallálod a kiegészítőt. Ezek után a lépések után ugyanis engedni fogja.


    Egyébként a maga a játék szvsz borzalmasan szar.
  • lammaer
    #375
    Hát, akkor nincs mit tenni: húzd le az 1.2 English és 1.2 English UK patcheket, és próba :) (direkt felmentem a sierra honlapjára és tényleg létezik kétféle English patch) Majd a patch eldönti, melyik verziód van fenn :)
  • Colton
    #374
    HOnnan lehet letölteni az UK kieg-jét letölteni?
  • Colton
    #373
    Azt éppen nem tudom, hogy az alapjáték UK Vagy US!

    De kösz hogy ezeket el mondtad!
  • lammaer
    #372
    Milyen nyelvű az alapjátékod és milyen nyelvű patchet akartál rátenni?

    A hibaüzenet arra utal, hogy a patch és az alapjáték nyelve nem passzol. Előfordulhat, hogy létezik a játékból US és UK verzió is, és bár hiába angol nyelvű mindkettő, mégsem ugyanaz a nyelvi verzió.

    Apropó: ugye crackelve nincs a játék és az eredeti EXE fájl van a helyén amikor patchelni akarsz?
  • Colton
    #371
    Most töltöttem le a kigészitőt és amikor telepíteném ezt irja ki:
    "this version is incompatible with the version os empire earth II That you installed. Make sure that you are using the correct language version os empire earth II: The Art of Supermacy"

    Na erre mit csináljak? megpróbáltam a patch-et és annál meg ezt írja ki: "This patch is incompatible with version os empire earth 2 That You have installed. Make sure that you are using the correct lenguage of the patch"

    PLS VALAKI SEGITSEN NEKEM PLS!!!!
  • titan15
    #370
    hali

    kerdezni szeretnem, hogy hogyan lehet EE2 t jatszani helyi halozat(LAN)
    kapcsolattal? mar va gamespyom is, de az sem segit.
  • totya4
    #369
    Talán mert a játék directx 8.0-ás, ami pedig max ezeket a verziókat támogatja?