448
Empire Earth 2
  • Thanatos
    #168
    jah énis igy látom, és tény aoe stilus nem az éelthűségről híres de itt átlagon felül hangulattan pl az egységek mozgása tankoknál emg hasonlo :/
    de jo 5letek vanak aza léynega többi jogama gyártók meg reméljük ellopják tőlük az 5letet :)
  • Lupis
    #167
    Nekem maga a gazdasági része és a harcolós része nem tetszik. A termelés építkezés túl leegyszerűsített az utóbbi meg átláthatatlan. Remélem azért ezt a warplan-t más játékok is átveszik majd ez az egy ami tényleg tetszik benne.
  • Thanatos
    #166
    hát nemtom ez jobb szeirntem sokkal mint az első, amivel jobb azt is főleg rise of nationból lopták ahogy mondod :) de pl war planner eégsz jó lenne csak singlebe nicns értelme max multiba..., ami nekem nagyon tetszik az hogy ez az első rts amiben végre normálisabb diplomácia van és nem csak anyi van hogy be tod állitani hogy ally- legyen vagy enemy vagy neatural az adott player...
    de sajnos tényleg ezzel ki is merül előnyök sora :/
  • Lupis
    #165
    Az első nekem se nagyon ,de ez a második rész rosszabb mint az volt és a fele a rise of nationsből van. Megnéztem az ICBM hatását kb 4*4es terülten robban ami egy háznak felel meg és a sugárzása fél percig tarthat :(
  • Thanatos
    #164
    biztos van akinek tetszik, nekem mongyuk első ee se jött be személy szerint, de elütni jó votl az időt amig nagyon nem volt más
  • Lupis
    #163
    Tetszik valakinek ez a game?Szerintem elég gyengére sikeredett.
  • Picador
    #162
    Esetleg valaki írhatna magáról a játékról is, legfőképpen a multiról... (lehetőségek, játékmódok, stb.)
  • Thanatos
    #161
    előferdül :)
  • ChevyG #160
    buzi büntetö pontok mijjatt!!!
    (3 percenként küldhetek üzit)
  • Thanatos
    #159
    #157 :PPP
  • ChevyG #158
    pár szériál:
    RUB7-WYG4-FEN5-RAB6-3594
    WAG4-NEF5-XEZ9-JYB9-6892
    LUP6-WAJ5-PAM9-WAB7-3825
    TAJ6-TYW8-FEG5-GUX3-3692
    NEL8-ZAM6-ZYD5-GAP2-5969
  • Thanatos
    #157
    RUB7-WYG4-FEN5-RAB6-3594
    WAG4-NEF5-XEZ9-JYB9-6892
    LUP6-WAJ5-PAM9-WAB7-3825
    TAJ6-TYW8-FEG5-GUX3-3692
    NEL8-ZAM6-ZYD5-GAP2-5969
  • draakuli
    #156
    hello, nem tudtok véletlen egy kodot az ee2-höz???
    jó lenne nagyon, mert sehol sem találok!!!!!!!!
    elöre is kössz!!
  • Thanatos
    #155
    amugy tény hogy ma már nagyon alap ez a kő papir ollos felállás de attól szvsz még valahol megcsinálhatnák már picit összetetteben is emrt akár merről is nézzük ennek valósághoz még midnig nem sok köze van amx a kő papir olló hoz :)
  • Thanatos
    #154
    hát azért ez max a mesében van igy amugy van ezer egy téynező még..., pl a tankos példádra esetleg városban, de nyilt mezőn megbaszahatja amgát az a pár gyalogos akkor se fog tudni elég közel kerülni a tankokhoz...
  • Zsoldos
    #153
    A tankok tenyleg tok gyorsak, siman lehetnek 10x gyorsabbak, mint egy gyalogos.
    Amugy ha elolvasod az enciklopediat, leirjak melyik egysegeknek mik a gyengei. Ez a resze a jateknak speciel nagyon jol el van talalva, az eletben is igy van. Egy kiseret nelkuli nehez tankot siman leszed par ember megfelelo felszerelessel. (Hasonloan pl starcraftban is siman lenyomott 4 zergling egy siege tankot. sztem pont az a gaz jatek ahol nem igy van)
  • Cujo01
    #152
    ha már van 1 cue-d, csak simán átirod a nevét, meg benne a bin file nevét és már megy is ;>
  • Hmuda
    #151
    Teljesen más kategória.
  • Breki33
    #150
    demo ment?
  • Breki33
    #149
    nem az a Cossack P
  • Johnny23
    #148
    Hali !
    Sztetek, ez jobb ,mnit a Stronghold 2??? miért?
  • BYpsilon
    #147
    Van valakinek otlete hogy miert valt ki 1-2mp utana desktopre a játék, mintha ALT+Tab-t nyomnek?
    Codec pack az KLite
  • Einhorn
    #146
    Isten, vagy, öregem! Ezt ilyen frappánsan is lehet?

    Tudok programozniiiiii!
  • reaper4
    #145
    mindenkinek ami jár
  • DokySG
    #144
    Stronghold jobb ;]
  • DokySG
    #143
    hm?
    áááááááááááááááááááááááááááááááááá lefenyitettek :D lol sok csira :D
  • Hmuda
    #142
    Moderáld magad.
  • DokySG
    #141
    najó 3.
    FILE "RLD-EE2B.BIN" BINARY
    TRACK 01 MODE1/2352
    INDEX 01 00:00:00
  • Einhorn
    #138
    Emberek, valaki küldjön már nekem egy cd2-hez való .cue fájlt, mert elhánytam valahol.... Előre is köszönöm.
  • DokySG
    #137
    De itt meg bazzeg miről van szó.. arról h milyen configod vna.. semmi játék.. ez a LoL vazzeg :D
  • DokySG
    #136
    9et :D
  • reaper4
    #135
    persze nyissunk neki 8 topikot
  • DokySG
    #134
    Empire Earth II ott a rendes fórum ..
  • ChevyG #133
    milyen konfigod van?
  • [HUN]PAStheLoD
    #132
    Gigantik mapon 2v2 -ben hard AI-kkal nagyon jól elvoltam, de úgy szaggat , kb 4-5 fps , pedig 800*600 és minden low , muszáj beújítanom gépügyileg :C
  • ChevyG #131
    szerintem az elsö jobb vot (csak a kampány volt xar)
  • Axon
    #130
    Hajaj, hát ez nagyon gáz. Tankjaim úgy száguldoznak mint egy forma 1-es autó. Néhány katona másodpercek alatt szétpisztojozza a legerősebb tankomat is.
  • Solutor
    #129
    Szárazföldi csapataim is voltak :) Majd este belekezdek még1x
  • Zsoldos
    #128
    amugy tokjo a jatek multiban
  • Zsoldos
    #127
    hat ki mondta, hogy csak nuke hasznalataval nyerhetsz? az csak egy segedeszkoz. meg kell szallni foldi csapatokkal.