448
Empire Earth 2
  • G_ArchAngel #126
    én lezárom mindig a 10. korszak környékén jobban bejön a kardózós-ágyúzós, szerintem...
  • Solutor
    #125
    Cirka 5 órányi játék után az előbb hagytam abba, kicsit eluntam, hogy míg pár perc alatt szarrá nuke-olom pár szigetét, addig a maradék 2-őn újravesz mindent...
  • [HUN]PAStheLoD
    #124
    skirmishben normal gépet 1v1 be vkinek sikerült már legyakni ? Very fast gémszpíddel..
  • Breki33
    #123
    szerintem ha van ace pack fent azt célszerűggressive removerrel leszedni és k-lite-t felrakni

    általában ez megoldja
  • gergod
    #122
    Azt hogy lehet megoldani, hogyha van 5 db hera lépegetőm, aminek lehet pajzsot bekapcsolni, ne kelljen nekik egyesével bekapcsolni, mert addigra az 1. nek már ki is kapcsol.
    Tehát lehet-e egyszerre 5 robotnak pajzsot kapcsolni?
  • Thanatos
    #121
    meg ha jól emléxem ez akar win media player 9et telepgetni, azt hagytad neki hogy feltegye?
  • Thanatos
    #120
    igy értem minden kodec-et zuzzál le...
  • lalakov
    #119
    Kösz. Akkor azt hiszem megvárom most már egy hamarosan elkövetkezendő újratelepítést. Addig is leszedem a demót és megnézem, hogy az megy-e.
  • Thanatos
    #118
    passzolom zuzz le mindent és probáld ugy...
  • lalakov
    #117
    Lehet, de 1. melyik? 2. mindegyik kell. Egy barátomnál se megy XP-n, de neki van 98 is a gépén és azon is vannak codekkek, de ott megy 31.00-ás driverrel.
  • Thanatos
    #116
  • [Jakuza]
    #115
    Empire Earth II Public Server Patch-COREiSO
    Itt az ido multiban eldadazni az ellenfeleket :P
  • [Jakuza]
    #114
    Megjelent egy ilyen a jatekhoz.
    Mindjart felteszem valahova, hogy letolthesse az akinek kell.

    Empire Earth II Public Server Patch-COREiSO

    RELEASE NOTES:
    ~~~~~~~~~~~~~

    The original version of this game (Empire Earth) was our second favorite real
    time strategy game (for multiplayer at least) of all time. The only game that
    it was second to was Starcraft, no game has ever compared to Starcraft for us.
    So! We felt obligated to deliver a public server patch in an expedient manner,
    allowing everyone to enjoy this great game to the fullest, as we feel the real
    value in this game is the multiplayer.

    Sorry Vivendi/Sierra. People, if you do enjoy this game you really should buy
    it. It's a really quality game.

    This patch will allow you to host games that show up in the public server list
    and will allow anyone with this patch to play on your server, legit key or
    otherwise.

    You need a GameSpy Arcade account to login to the server list. When you login
    to GameSpy Arcade the game does not authenticate your CD Key, only when you
    attempt to actually play a game - so, no worries, you can still create a new
    GameSpy Arcade account even without a valid CD Key.

    Both the host and the client need this patch to play. This is because our
    executable has a different CRC value than either the legit or non-patched
    executables. A nice feature of this game is that it happens to grey out any
    game that has a different CRC comparison on the client side - so only cracked
    servers will be joinable to you when you use this patch, and should be easy to
    spot as they will be the only non-grey ones.

    The version of the crack that we're distributing at the moment (this one) was
    done many hours ago, and since then we've been trying to make an universal CRC
    fix to allow anyone to (with the legit executable CRC or with the RELOADED
    CRC) play on the server. So far we've failed, and we have no idea if sooner or
    later we'll actually be able to accomplish it. Because it seems that a large
    number of people have been waiting all day for this crack, we decided to put
    it out, as is, with this long note about how both the client and the server
    need it to play. Simply "matching" the CRC sent by the server executable would
    not be enough here, as that would either exclude RELOADED cracked players from
    play or would exclude legitimite players. That being said, we're still working
    on creating an universal CRC fix, but we cannot make any guarentees on whether
    it's possible or not. This will have to hold you out until then (if it happens
    at all).

    Unfortunately because of this CRC check, unpatched clients will not be able to
    play on your patched server, with this patch at least. Simply: Both the client
    and the server need this patch to play.

    Shout out's to RELOADED for a really nice pre-bomb. Good work guys.
  • Thanatos
    #113
    hmm, video codec?
  • Thanatos
    #112
  • lalakov
    #111
    Help! Már rég erre a játékra várok, most itt van végre, de nem indul:((. Bejön az első kép, aztán visszadob az asztalra. Van valami ötlet? Már leszedtem az első részt hátha az zavarja, de nem.
  • Breki33
    #110
    A játékról kéne írni

    ha van akinek más tetszik másik fórum ennyi

  • Thanatos
    #109
    mit személyeskedsz hmm??? de ezentul inkább nem válaszolok mert látszik csak flamelni és kötözködni tudsz mást nem, byez...
  • Sephi
    #108
    Annyira okos vagy! Nem vagyok melto hogy egy forumba irjak veled!
  • [Jakuza]
    #107
    Amugy verbeli strategia volt C64-re a Medieval Lords is. ;P
  • Thanatos
    #106
  • [Jakuza]
    #105
    Ilyen erovel, ezerfajta jatekot osszelehetne vetni masik jatekokkal.
    Van akinek a War3 jon be van akinek AOE.
    Izlesek es pofonok, en szemelyszerint hamarabb jatszok az Europe Universalissal 1000-szer, mintsem az AOE-val akarcsak egyszer is.Ez az en velemenyem, mint ahogy egy csomo embernek mas az izlese.
    Ha valaki a war3-al,Aoe-vel vagy egyebbel akar jatszani hat tegye, az o dolga mit szeret.
  • Thanatos
    #104
    nem is kell belemenni, ezért modnom hogy tartsd tiszteletben más izlését..., én ha válogatni kell inkább aknakereső mint war3 , ennyi..., a többi szellemeskedést meg megtarthatod magadnak szvsz...
  • Sephi
    #103
    Ebbe csak azert nem megyek bele mert sajnos lattom milyen alakokkal van dolgom tehat inkabb megyek es megnezek egy szappanoperat mert az 1000x erdekesebb lesz.
  • Thanatos
    #102
    figy mindenkinek emgvan saját véleménye ennyi, én emg azért röhöglek ki mert war3-at siteniet...
  • Thanatos
    #101
  • G_ArchAngel #100
    TÉK!
  • G_ArchAngel #99
    Pl. anno a Storm over Europe az vérbeki stratégia volt C64-en, ezek akció stratégiák, de a EE2 vagy az AoK2 közelebb áll a stratégia fogalmához, mint a W3...
  • G_ArchAngel #98
    egyébként ez az én véleményem, ha cRPG-t kellene emlegetni, akkor a jelenlegi divat MMORPG-k egyike sem éri el egy Baldur's Gate színvonalát...
    Erről ennyit...
  • G_ArchAngel #97
    Miért nem az?
    egyszerű, mint a fakocka: gyors hentelés, rush az egész..., semmi startégia nincs benne...
  • Sephi
    #96
    Ebbol is latszik mekkora lo vagy. Ekkora baromsagot mondani vaze en nem tudom hogy nem felsz hogy ki fog rohogni a fel nep amikor ezt belemasolom egy War3 forumba.

  • G_ArchAngel #95
    a war3 az a warcraft3?
    nekem a Warcraft 3 olyan, mint a Quake az FPS mezőnyben: nagy név, nagy gyilkolászás, nagy agyatlanság - 1 nap után uninstall...
  • Sephi
    #94
    En kerek elnezest!

    [rohog nagyon]
  • Thanatos
    #93
    war3-at ne is várj mert az ez is és összes aoe és összes jobb rts oda vissza veri midnen szempontbol külalakban :)
  • Istencsászár
    #92
    lollerek vagytok geci szép ez a gém
  • Sephi
    #91
    Lehet nem fejeztem ki magam vilagosan. En maga a jatek outlook-jarol beszelek. Hogy neznek ki azok a kurva iconok? Azok a menuk? Fajdalom a monitoron hagyni oket. A Age Of EMpire 2 -nek szepp volt a kulalakja jatek kozben. Jo nem varok en egy War3 kulalakot e akkoris baze 2005-ot irunk.
  • Thanatos
    #90
    amugy ha van kedve valakinek egy multira 8leginkább szövetségben ai ellen mert ai-val szövibe pl warplanner eléggé nem kihasználható... :/) az majd kajabáljon :)
  • Thanatos
    #89
    ott a pont, nem nagyitgatni kéne..., állitom ha nem lehetne nagyitani grafikai gixerek 90% fel se tünne senkinek :DD
  • G_ArchAngel #88
    mit bírtok Ti ennyit lovagolni egy RTS grafikáján...
    én teljesen kizoomolva játszok, nagyon nincs is idő elveszni a részletekbe, de szerintem fullon bőven jó a grafikája ehhez a stílushoz...
  • Dankó
    #87
    Thx.