4192
  • PiszkosFred
    Hehe. Sosem foglaltam el az osszes varost - asszem volt par nagyobb spanyol kikoto, amelyeket 4 erod vedett es ez akkoriban megoldhatatlan feladatnak bizonyult. Nomeg ekkor nem maradt volna mit fosztogatni ;] (kereskedni unalmas volt mar ;])
  • McHaals
    Emléxem, anno c64-en elfoglaltam az összes ellenséges várost, és mind holland lett :)
  • n3r0k4k
    Sziasztok!

Hát én is tűkön ülök. Már alig várom hogy ujraéljem hamvas gyermekkorom, amikor még c-64-el randalíroztam a Karib-tengeren, szédítettem a kormányzók lányát, és nem mellékesen összgyűjtöttem széthullott kis családom.

Azoknak akik jól tudnak angolul egy kis nyálcsorgató rewiev az ign-ről:
    IGN rewiev

Mindenkinek kellemes várakozást!
  • McHaals
    azé' kell berakni favoritesbe, hogy könnyen megtaláld :)
  • Dr DeViLKiNG
    elvileg ma már a boltokban van...
  • BlackHawks
    Most olvasom a CD Galaxis kiadványát, ott dec. 3.-át írják. Huhh, már csak pár nap, addig hibernálom magam:)
  • Sampras
    Hali!

Mar alig talaltam meg ezt a topicot ugyhogy felelesztem. Remelem hamarosan megjelenik... :-)
  • dr Kotász
    A válasz egyértelmű nem. Nyilván mindenkinél más az oka, nálam az, hogy a végső ranglétrán minél többel legyek Dan Quayle fölött, minél több rangot gyűjtsek, földet, nemesi származású feleséget... Sose úgy ért véget a karrierem, hogy be akartam fejezni, hanem úgy, hpgy megöregedtem.
  • Hentes Bill #222
    igen? pont az ilyen emberkéknek veszem elő ezt a tulajdonságomat. na puszi
  • Since
    valaki nemtud info oldalt játékkal kapcsolatban?
  • Since
    Fred ne legyél már cinikus :)
  • Since
    Fred ne legyél már cinikus :)
  • PiszkosFred
    Na igen. Eddig csak egy feleseged lehetett, elvileg most barmelyik kikotoben szerezhetsz asszonykat ;] Az mas dolog, hogy a szerelmetes leanykak ha beledzugtak, akkor ugyanugy megsugtak a kincsesflottak utvonalat.

Csaladtagok egy ido utan megvoltak - 4db hamar megvolt, a szep nagy kincsekkel ;]
  • TopGun
    Meg persze a csaladod keresgelese, meg a nosules.
  • PiszkosFred
    Nem, mert rajtad kivul az anyanemzetek (fra, angol, hollan es spanyol) folyamatosan haboruznak, es foglaljak el egymastol a szigeteket es varosokat. Igy mindig van mit tenni. Nem beszelve arrol, hogy ha nem csinalsz semmit, akkor is utazhatnak rad egyes nemzetek fejvadaszai, ehhez eleg ha az anyanemzeted haboruba lep valakivel.. es igy tovabb
  • zizzenet
    Nos, utánolvastam a játéknak (köszönöm a tippet), érdekesnek találom, de a tapasztaltabbakat kérdem, nem válik egy idő után unalmassá a játékmenet? (Ez nem fikázós kérdés, hanem egy olyan ember érdeklődése, aki nem játszott az eredetivel, de kíváncsi a programra.)
  • Dr DeViLKiNG
    jöjjön már... nemhiszem el, hogy még senki nem nyúlta le...
  • tartuffe
    Hehe, nem sértődtem meg, csak kicsit irritáló a stílusod (mondhatnám "szánalmas" ). No sebaj, részemről téma ejtve.
  • Hentes Bill #212
  • Since
    oh sry kurva lusta voltam visszaolvasni :)
  • hykao #210
  • Serpa
  • Since
    mijen gép kell hozzá?
  • vigyori14
    remélem menni fog már
    nagyon várom
  • McHaals
    Az amcsi boltokban ma már ott van... USA-n kívül 26-án lesz.
    De remélem valami gyorskezű warezcsapat lecsap rá :)
  • McHaals
    A hard disk space-ból ítélve minimum 2 cd-s lesz.
  • dr Kotász
    Hát érzésem szerint rezeg a léc, de ez nem FPS, 25 FPS-sel is vígan játszható lesz.
  • PiszkosFred
    System Requirements
    * Operating System: Windows® 98/Me/2000/XP
    * Processor: Pentium® 1.0 GHz or higher
    * Memory: 256 MB RAM
    * Hard Disk Space: 1.2 GB Free
    * CD-ROM Drive: 4X Speed
    * Video: 32 MB video card* with Hardware T&L support
    * Sound: Windows® 98/Me/2000/XP-compatible sound card*
    * DirectX®: DirectX® version 9.0b (included) or higher
    * Indicates device should be compatible with DirectX® version 9.0b or higher.
  • vigyori14
    Lehet már tudni a minimum gépigényt? G4 MX440 64 megás kártya elég lesz hozzá?
  • Hentes Bill #201
    ember, linkelni kell ekkora képeket, vagy a galériádba tölteni, és nem csodálkozni, hogyha 2532 X 1569-as képek láttán eharapják a torkodat, és még te vagy megsértődve, szánalmas
  • PiszkosFred
    Fölső jó lesz.

(nézzétek a dolog jó oldalát. Már csak két nap, és a mai nap sem unatkozott az ember, legalább már van bannerünk;] - közben lassan csinálni kellene a saját zászlót is, amelyet kedden ünnepélyesen felhúznánk a kifutás előtt...)
  • antijedi
    nemö! tú vastag!!!
    állicsuk át pixel magasságúra akó jó lesz
  • Lacc
    Szerintem az a legjobb ami most van :)
  • antijedi
    amugy tényleg a felső a legjobb :P
  • antijedi
    én ebben a bannermizériában má csak egyet nem értek..., ha az a fő szempont hogy milyen vékony akkor nem jobb ha nincs egyátalán banner? akkor az a legvékonyabb, pontosan a magassága... :P
  • hykao #195
    Jó, akkó'fő'ső...
  • bigapó
    A legfelső nyert szerintem:)
  • McHaals
    Tessék, a végleges:

meg a többi, lehet válogatni

• McHaals
    na utoljára 'pikkpakk' fotosoppolok egyet, utána nem érdekel :)
  • cyrus #191
    Ittvan, ez lesz és készö :