4192
  • antijedi
    #190
    legyen átláccó a pirates es cimer és ako átjön rajta a kard :DDD
  • hykao #189
    nem amiatt a kard miatt hemzsegtek...
  • saba30
    #188
    Szerintem maszkold ki a kardot, a kezeket és a logot meg rakd mögé, photshopba pik-pak megvan.
    És mindenki örül.
  • hykao #187
    Na gyere csak cocókázni! :PPP
  • antijedi
    #186
    nem láccik a kard!!!!
    méé?!
  • hykao #185
    Nagyszérű!!!
  • McHaals
    #184
    tessék
  • hykao #183
    aki megkérdi, az fejjel előre beledőlhet az én kardomba... :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
  • McHaals
    #182
    Megcsinálom, de akkor senki ne szóljon rám, hogy "mé' nem láccik a kard" :)
  • hykao #181
    Légyszi azt még csináld már meg, amit kértem a #153-ban, és utána megkérem, hogy rakják be.
  • hykao #180
    ...az a valaki viszont annál inkább, aki heves szóváltásba keveredett tartuffe-fel...
  • McHaals
    #179
    Mert, nem a topiknyitó rakja be? aszittem, bocsi
  • antijedi
    #178
    hát ő biztos nem...
  • McHaals
    #177
    "banneres dolgokhoz csináljátok azt jó ahoz nem kellek"

    már hogyne kellenél, ki fogja berakni a bannert?
  • tartuffe
    #176
    Más topikokban nem volt ebből probléma, de ok, legyen.
  • hykao #175
    mindenesetre az ekkora képeket (de már az 1024x768-nál nagyobbakat is), érdemesebb [url]-lel berakni, és akkor aki akarja: rákattint, aki nem akarja: nem kattint, és akkor egy szót nem fog szólni senki...
  • cyrus #174
    akkormeg mf, és ne szólj be.
  • tartuffe
    #173
    Te láttál már térképet életedben? 300*200-ban elég érdekes lenne. A mérete meg kb 300k, szal nem értem mire vered a nyálad. Ami meg az értelmi képességeket illeti, azt sztem levette mindenki az irodalmi igényességű hozzászólásodból, hogy kettőnk közül nem én vagyok az idióta...
    peace
  • PiszkosFred
    #172
    10 felkialtojellel, megnovelt betuvel, es mindez csak ironia eheh? Hagyjuk szerintem...
  • cyrus #171
    és szerinted akkor a hozzászólásom nem tartalmazott egy enyhe iróniát ?
  • PiszkosFred
    #170
    Igen, nagyon jol tudom mire irtad, ennek fuggvenyeben reagaltam. Ennyi.
  • grebber
    #169
    Mit szoltam volna hozzá? banneres dolgokhoz csináljátok azt jó ahoz nem kellek.A gamről meg itt vannak amiket naggyából lehet tudni.
  • cyrus #168
    htx, mf.

    ismered grebber sg-s hírnevét ? ha nem akkor nem érted miért irtam oda sazl kusé.
  • PiszkosFred
    #167
    Siralmas, es egyben oszinte reszvetem, ha az ilyen dolgok teged ennyire boldogga tesznek...
  • Lacc
    #166
  • cyrus #165
    [nagy]ISTENEM !!! HOZZÁSZÓLT !!! ÉS SHOL EGY VIDEÓ VAGY EGY KÉP, VAGY CIKK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • grebber
    #164
    Csak kulturáltan hisz fórumtársak vagytok! :)

    De várom már a gamet.
  • cyrus #163
    nem olyan nagy a mérete....
  • Hentes Bill #162
    normális vagy bazdmeg? fasznak kell berakni ekkora plakátokat
  • PiszkosFred
    #161
    Igyvan. Magasabb felbontasnal edesmindegy az a par pixel a banner magassaganal. "Kurva magasat" nem is kert senki ;] De egy banner - ha mar egy adott topicba kerul - legyen szep, es ne legyen csak azert eltorzitva mert a szegeny forumozo lusta gorgetni egyet...

    De nem akarok en kotekedni, egyszeruen arrol van szo, hogy a Elder Scrolls sorozat mellett a Pirates! a kedvenc jatekom, amiota anno az (h)oskorban leultem ele c64en. Ezert is szeretnem, hogy szep legyen a banner ;]
  • hykao #160
    Milyen felbontásban? 800x600???
    Nekem ugyan csak 1024x768-asban van a monitor, de még így is legalább 3 üzenet látszik, egy lapos banneres topikban, viszont az emberek jórésze már ennél magasabb felbontásban nézegeti a fórumot is (1280x1024, de nem ritkán 1600x1200)...

    Amúgy meg a moderátorok azt fogják berakni, amelyiket kérjük, de kurva magasat nem fognak berakni valszeg...
  • PiszkosFred
    #159
    Ami jobb esetben a legutolso uzenet fele. Ne mondja nekem senki, hogy a kedves forumozo csak az utolso hozzaszolast nezi, mert akkor gratulalok annak az okos embernek. Innentol kezdve pedig teljesen felesleges olyan erveket felhozni, hogy "tobb uzenetet latszik alap esetben". Teny hogy ne legyen tul magas, de ez az elozo erv ami itt papagajszeruen ismetel mindenki, kicsit mulattsagos... Ennek ellenere a moderator es admin urak/holgyek majd eldontik, nekem semmi kozom hozza, max annyi, hogy mindig megmosolyogtat az ilyen indok ;]
  • PiszkosFred
    #158
    Jaja ;]
  • PiszkosFred
    #157
    2005 tele... Sza'l lesz idonk jatszani addig a pirates-szel ;]
  • dr Kotász
    #156
    Az alsó szerintem.
  • McHaals
    #155
    olyanok vagytok, mint valami rossz ügyfél... ezt 1 mm-rel balra, ezt 3 pixellel fentebb... háhá
  • McHaals
    #154
    te figyi, akkor meg majd megin elkezdenek sírni, hogy hol a kard, mer hát ugyi kalóz kard nélkül...
  • hykao #153
    Hehe, kicsit hasogatom a szőrszálat: ebben a #149-esben nem tudnád megcsinálni, hogy a középső Pirates logó jobban középre kerüljön, és egyben nagyobb legyen, de csak annyira, hogy kitöltse az eredeti magasságát a képnek?
  • hykao #152
    Én erre szavazok, mert ez a leglaposabb!

    Nyilván minél nagyobb, annál szebb lenne, de ugye itt nem ez a fő dolog, hisz ez egy fórum...szal inkább minél laposabb - minél több alapból látszó üzenet... :)
  • McHaals
    #151
    Itten Debrecenbe' esik a hó
    áHÓj mét!