2597
banner
  • Evin
    #28
    De szép is lenne még idén játszani vele.
  • grebber
    #27
    Infók scane-ekkel!

    Az lenne még a nagy durranás ha hivatalosan ez is magyar felirattal jelenne meg!!!
  • Prince23
    #26
    Debut teaser!
  • Prince23
    #25
    ingame
  • SötétBarom
    #24
  • SötétBarom
    #23

    Deus Ex 3: Tomb Raider 3D motor

    Sogun, 21:56 - Játék: FPS - (16 komment)

    (HW Insider) A Tomb Raider: Legend 3D motorjának felturbózott változatát használják a Deus Ex 3 fejlesztéséhez. Warren Spector és csapata már nincs a DX3 zászlaja alatt. Az Eidos továbbá bejegyezte a Tomb Raider Underworld címet, így várhatóan a sorozat következő részét készítik. Az Underworld állítólag a Maya naptár speciális öt napja alatt - Wayeb - játszódik, mikor a halottak dumálhatnak az élőkkel, valószínűleg marcipántorta és más sütirecepteket suttognak a figyelmes emberek fülébe.
    Thx, TnS, Freelancer!
  • SötétBarom
    #22
    Igazából a vége felé, ha jól emléxem x)
  • _Atti_
    #21
    egyet nagyon szeretem, a kettőben cairoig jutottam a leges legelejéig a városnak. sokszor belevágtam már tovább mégse sikerült jutni.. mindig elment a kedvem..mikortol kezd érdekes lenni a játék? eddig nem volt nagy eresztés
  • sorrow
    #20
    Nem értem miért hanyagolják ennyire a fejlesztők a cyberpunk stílust..??

    Egyébként meg mindegy hogy milyen motorral készül ez a game sose fogja érdekelni a grafika-imádókat...és remélem most se arra fogják a hangsúlyt helyezni a fejlesztők......
  • SötétBarom
    #19
    Annyira tényleg nem rossz :)
    Kifejezetten teccett az a befejezés, amikor az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    AI-val egyesül minden ember a földön :DDDD
  • DonnieBrasco
    #18
    Sztoriban van köze, minőségben nem nagyon (az universal ammo szerintem a 21. század legbénább designeri döntése LENNE, de a vak is látja hogy csak nem volt idejük a rendes ammo kidolgozására, és egy gyatra béna kifogást találtak rá....).
    A gépigénye meg horribilis volt, bár a mai vasam (X2 4200+ és 8800 GTS talán már elvinné, esetleg még előveszem egyszer :)

    DB
  • Seth
    #17
    A 2. rész kicsit nyögvelősen indul, de aztán én ugyanúgy élveztem mint az 1-et, végén még a Denton tesókat is ki lehet nyírni ha úgy akarom :D, szóval azért van köze az 1. részhez.
    Adni kell neki egy kis időt, jó lesz az.
  • DonnieBrasco
    #16
    Egyezem. A Deus Ex 1 nálam örökre a "Hírességek Égi Csarnokában" szerepel, egyike azon nagyon kevés játéknak amit többször nyomtam végig (és ki tudja, hányszor kezdtem újra :).
    A második rész egy romhalmaz, katasztrofális kaka lett :(( sajna
    Remélem, kiköszörülik a csorbát, bár őszintén szólva az Eidos nagyon rossz ómen (ők cseszették el a 2. részt), és a fejlesztő is inkább az Irrational Games (Bioshock) kellene, hogy legyen.... na meg Warren Spector :)

    DB
  • SötétBarom
    #15
    Wááá.. Ma láttam én is a teaser trailert.
    Az első sztem a világ legjobb játéka (hangulat/sztori)..
    Istenem, csak legyen jó!! :DDD
  • kenderzen
    #14
    Én ps2-ön nyomtam végig az 1et , az volt az elsö ugymond "nextgen" játékom
    psx után , és iszonyatosan bejött . A másodikat pc-n kezdtem el vártam mint a messiást hogy megjelenjen ,bár ne tettem volna .Igazi rakatszar lett szinte semmi köze nem volt az 1hez játékélményben meg semmiben sem :D
    Akkor a rendszer igényröl már nem is beszélek , akkoriban 1 felsökategoriás gépen szagatott bizonyos részeknél nem is kicsit .Ahogy megjelenik rögtön megszerzem a 3at remélem olyan lesz mint az 1.
  • Bucser
    #13
    Deus Ex 3 Debut trailer

    Remélem nem olyan fos lesz mint a 2. rész...
  • alcotb
    #12
    http://www.offtopicproductions.com/hdtp/
    textúra pack :D nagyon jó!folyamatosan fejlesztik!
  • Bircsike
    #11
    És a DX1-hez lehetett leszedni ilyen textúrapackokat? Mert ha igen akkor én örülnék neki, hát még akkor ha megis tudnátok mondani hogy hol találom! Azt hogy érted hogy egy gép se bírja ki?
  • Bircsike
    #10
    És a DX1-hez lehetett leszedni ilyen textúrapackokat? Mert ha igen akkor én örülnék neki, hát még akkor ha megis tudnátok mondani hogy hol találom! Azt hogy érted hogy egy gép se bírja ki?
  • Zsoldos
    #9
    dx2 kb 6 reteg texturajat igy se birja ki 1 gep se..
    (mellesleg van texturapatch)

    dx1 texturai is mosottak voltak, 256-os minitexturak minden speci effekt nelkul, az a jatek se grafikalva villantott.
    jokis szo lett, de nem javitom at :P
  • insp
    #8


    Mia F@3znal kellett elindítani ezt a topicot? Hogy majd 4 év múlva lehessen hikizni, hogy hijjazannyaénnyitittam??!!
  • Bircsike
    #7
    Bizony! Nagyon elrontották azzal hogy konzolosították! Én az első részt vagy 10-szer végigjátszottam az elejétől a végéig! A történet egyszerűen annyir magával ragad hogy az valami elképesztő! Teljesen beleélem magam a történetekbe, ebből egy jó filmet is lehetne csinálni! A másodikrészben az nem tetszik hogy elmosták a textúrákat és a fejlesztési rendszerből sok mindent kihagytak, ha a régi alapokra építettek volna teljesen akkor rettentően jól nézne ki!
  • ShaiHulud
    #6
    csak akkor legyen ha a deus ex 1 hagyomanyait akarjak folytatni midenfele arcadeositas nelkul es nem a deus ex 2 et...
  • Tom3 #5
    oops :)
  • Pyx #4
    kérdezed?
  • Tom3 #3
    Gamestar.Nem tudok eligazodni lesz vagy nem?
  • Tom3 #2
    A Gamestaron latom milyen az 1-2?
  • Augustus Gigo
    #1
    lesz? kira:D