3246
banner
  • Shep
    #203
    Hát most is bosszulni fog, csak nem ugyanaz lesz a hangulat, napfényes, poros nyomortanya. Hááát ... na majd meglátjuk.
  • ldavid
    #202
    mivel a Take-Two elődjénél voltak az első rész jogai is, soha sem volt kiadói joga a Remedy-nek, akik amúgy is csak fejlesztők
    látatlanban fikázni a legkönnyebb...
  • Louis Cyphre
    #201
    Exkluzív infók a játékról - a Game informer magazin előzetese alapján.
  • LasDen #200
    de mit vártatok? hogy mégegyszer jól megbosszul mindenkit??? D:
  • HeadHunter86
    #199
    Elmehet a rákba a Rockstar, ki a fene adta kezükre a Max Payne nevet? Remedy-nél kellett volna maradnia, ez minden csak nem Max Payne. Majd a Jódlapisták biztos élvezni fogják a akik azt se tudják mi fán terem a May Payne. Ez az éljen a tizenéves generáció, max payne hagyományát meg szarjuk le, csak a mocskos pénz. Foshugy Rockstar. Ezeknek a világ összes pénze se elég.
  • Shep
    #198
    Erről a képről nekem mindig valami orosz maffiózó jut eszembe :)
  • FlyHigh
    #197
    Furcsa ez a dokkmunkás fej, remélem lesz még a fejére valami fekete visszahajtott szélű télisapi is. Noirságában mondjuk én az infók után annyira már nem bízom, de ettől még lehet egy kis fasza pörgős akció.
  • kirol
    #196
    Na van már rendes scan is:


    Hát önmagában lehet hogy a mostanság divatos lövöldének elmegy majd a pistikéknek, de hogy a régi Max Payne filinget nem hozza majd, az majdhogynem garantált szerintem.
  • Shep
    #195
    Jó igazad van ment a GTA IV 20 fps-el is :)

    Egyébként a képek alapján nem sok jót várok, vagy legalábbis teljesen mást mint ami eddig volt.

    A legjobban ez a mondat tetszik
    Sok tárgyat össze lehet törni a játékban, mint például a faládákat.
    :DDDDDDDD

    Azt a büdös, tényleg? a HL1 óta össze lehet törni a ládákat, mekkora újítás. Inkább a rombolható környezetet tennék már bele végre egy ilyen játékba, Strangleholdban is milyen jó már, mikor lebontják mögüled a fedezéket.
  • LasDen #194
    kicsit eltúlzod sztem ezt :D
  • Shep
    #193
    Na előre félek a gépigénytől, lődözhetünk 15 fps-el de jó is lesz.
  • sambauer
    #192
    áhh most így belegondolok, ez kb. olyan mintha 24ben Bauert szinkronnal kellene nézni, vagy Sam Fisher hangját cserélnék le.. basszus most nagyon rápraráztam remélem nem csinálnak szart a névből :D
  • tommygear
    #191
    szerintem is, az a hang egyszerűen tökéletes volt...
  • sambauer
    #190
    Alone In The Darkot is McCaffrey miatt játszottam majdnem végig, egyszerűen ez annyira meghatározó jelenség volt hogy ez hallás nélkül is hatalmas FAIL. Lehet hogy ettől függeltenül jó hangot találnak, de a hangulat így mindenféleképpen veszít sajnos az értékéből. Legalábbis SZERINTEM.
  • LasDen #189
    mér lenne fail??? még nem is hallottad, de már fail....grat....igaz, hogy megszokta mindenki, de még jól is elsűlhet.....bár sztem egy színész tud annyit játszani a hangjával, hogy egy öregebb ember hangját is vissza tudja adni......de ők tudják.....
  • sambauer
    #188
    "- Ebben a részben már nem James McCaffrey lesz Max szinkronhangja, mivel Payne nyomozó rengetegett öregedett, és a Rockstar Games egy új hangot keresett a helyére, állítólag egy ismeretlen színészt. A cikkben hangoztatták a fejlesztők, hogy a klasszikussá vált narrációt ebből a részből sem hagyják ki."


    FAIL.


    többi amúgy jól hangzik, szar biztos nem lesz..
  • tommygear
    #187
    - Olyan játékot akarnak alkotni a Rockstar kanadai stúdiójában, amely tiszteletben tartja a Max Payne franchise hagyományait, mégis valami újdonságot tesz le az asztalra.
    - Látványos fegyveres harcokat akarnak a játékban
    - Sao Paulo városát teljesen realisztikusra akarják megcsinálni, hogy a 20 millió lakosú brazil nagyváros remek háttére legyen az akciódús sztorynak. A Sao Paulo-i gettók, portugál nevükön a "fevela"-k, a legveszélyesebbek a világin. Komoly drogkereskedelem folyik, és a város legnagyobb bandája, a Primero Comanda da Capital tartja uralma alatt a város nagy részét.
    - Több száz eredeti környékbeli alapján készítik el a helyi lakosság 3D modeljeit.
    - Felmerült a kérdés, mit keres Max Payne, a New York-i detektív Sao Paulo-ban? Ahogy egy jó noir-hoz illik, az igazságra csak nehezen derül fény. Azt tudjuk, hogy Max a 2. rész eseményei után komoly letargiába esik, és alkohol valamint gyógyszer függő lesz. (A függőségeivel mindig küzdeni kell majd, erre lesz egy külön mérce a HUD-on) 12 évig folyamatosan hullámvölgyben van, azután dönt úgy, hogy Brazíliába menekül, hátha így megmenekülhet "démonai" elől.
    - A Rockstar szerint egy noir-nak nem feltétlenül kell fekete fehérben és New York eső áztatta utcáin játszódnia.
    - Ebben a részben már nem James McCaffrey lesz Max szinkronhangja, mivel Payne nyomozó rengetegett öregedett, és a Rockstar Games egy új hangot keresett a helyére, állítólag egy ismeretlen színészt. A cikkben hangoztatták a fejlesztők, hogy a klasszikussá vált narrációt ebből a részből sem hagyják ki.
    - A történet szerint Max egy gazdag család biztonsági őre lesz.
    - A Bullet Time-ot továbbfejlesztik, a fejlesztőknek az a célja, hogy a Max Payne sorozat megint visszaüljön a BT-os játékok trónjára, letaszítva onnan másolóit. Az új eljárás neve "Environmental Bullet Time"lesz. Részletesen láthatunk majd mindent, például, amikor egy golyó kirepül a pisztolyból, illetve az oldalra hulló hüvelyeket, valamint teljesen realisztikusan lemodellezik a fegyver működési mechanizmusát. Visszatér a "Töltény Kamera", ami azt jelenti, hogy a töltényt követhetjük figyelemmel, ahogy behatol az ellenség testébe.
    - A játék motorja a GTA IV-ben már látott RAGE (Rockstar Advanced Game Engine) motor lesz, kiegészítve a szintén GTA IV-es NaturalEmotion Euphoria fizikai motorral. Ez fejlett fizikai megjelenítést tesz lehetővé, például, ha Max egy láda felé ugrik, láthatjuk majd a kezét, amivel letámasztja majd a súlyát, hogy átugorhasson az akadályon. (Ami természetesen teljesen elpusztítható lesz, a legtöbb tereptárggyal együtt)
    - Amíg az egyik pisztollyal tüzelünk, a másikkal alátámaszthatjuk magunkat.
    - Lehetőség lesz túlélni egy halálos lövést is, ilyenkor a képernyő elfeketedik, és egy pontos lövéssel meg kell ölnünk a "gyilkosunkat".
    - A különböző testtájakra való célzásnak kiemelt stratégiai szerepe lesz, például ha valakit lábonlövünk, az elcsúszhat, stb...
    - A játékban lesz fedezék rendszer, de a készítők elmondása szerint nem arra épül majd a játék, hogy fedezékből fedezékbe rohangáljunk, ez nem illene Max stílusához.

    forrás: maxpayne.hu
  • lee56
    #186
    Így van, most mi értelme pár bitnyi információ miatt temetni egy egész játékot előre..
  • LasDen #185
    én nem látok olyan nagy problémát...ezekből a képekből túl sokra nem lehet következtetni.....a kinézete alapján úgy néz ki jó pár év eltelt a bosszú óta és elvonult békébe....sztem rendben lesz a játék....aztán ha jön videó, akkor meg még többet fogunk tudni....
  • Rage47
    #184
    Képek alapján semmi MP hangulata sincs. MP helyett kapunk egy homeless McClane-t...
  • Prince23
    #183
    Hát igen, és sajnos- nem sajnos- a Splinter Cell is sokat változott, a Conviction. Sam fiatalos lett, meg azon is meglátszik a casual. de azért remélem ott megmaradnak a lopakodási stílusok, nem pedig akciókavalkád lesz
  • SZilaJMaGGoT
    #182
    Fene se tudja... Szerintem teljesen mind1... Szerintem a konzolon is szeretnének az emberek komolyabb játékokkal játszani... GSO-n láttam vmeik nap valami psp-s hírt, hogy valami 500 órányi játékidőt igér a játék, és manapság egy átlag game max 8 óra(legalábbis körülbelül ilyesmi)... Nem fektetnek túl sok időt a játékokra mert az emberek hülyék és akkor is megveszik ha szar... Különben ezzel a játékkal semmi gond nincs, csak nem feküdtek rá annyira a designe-ra... A helyzet az, hogy manapság mindent ultra-hiper-realisztikusra akarnak csinálni(jó, hogy a bullet time nem az, én a grafikára gondolok), és ezzel a játékok elveszítik azt a hangulatot amit pl. a filmek nyújtanak... A példa egyszerű, nézz meg egy jól elkészített filmet, és a 8 éves szülinapodat amit kézikamerával vettek fel... Régebben a játékok sokkal mozisabb élményt nyújtottak, több volt a jól összerakott cutscene, amit mostanság teljesen dinamikus, ingame jelenetekkel akarnak helyettesíteni, ami végülis nemgond, mégse csinálják meg olyan jól, hogy ne unjam... :/
  • Prince23
    #181
    Az a kiberbaszott tény, hogy manapság a konzolok miatt casualosodnak a legtöbb játékok, és ennek nagy áldozata a MP3 is.
  • kirol
    #180
  • SZilaJMaGGoT
    #179
    Dehogy nem... Ez a nem MP lesz duma azért túlzás... Akkor mi lenne need for speed?? :D Csak azért mert más környezetbe helyezték az egészet, attól még tovább visz valamit, csak a hangulat lesz kevésbé egyedi és magával ragadó...
  • Prince23
    #178
    Tiszta McClane lett. Ez már nem MP lesz
  • SZilaJMaGGoT
    #177
    Kár, h nem NYC... A noir hangulatnak tényleg lőttek, pedig nekem az jött be leginkább... :/
  • Shep
    #176
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ én meg még úgy terveztem ,hogy megveszem, de most nagyon lelomboztak a képek. Semmi MP hangulat nincs benne, ettől persze lehet, hogy jó lesz. Bár engem leginkább a Strangleholdra emlékeztet ami szintén jó játék (meg is van) de azért mégsem egy MP. Na majd meglátjuk.
  • EnZsolt
    #175
    Max átvedlett John McClane-be :D

    Mellesleg a sztori szerintem az lesz, hogy megy rendet rakni a Valkyre-t csináló laborba.

    A noir hangulat így valószínúleg nem lesz meg :(

    Painkiller helyett meg legyenek felesek.
  • sambauer
    #174
    jesus.. mindegy nem adom fel a reményt, majd ha a kezemben lesz a lemez max utána..
  • Hellsing47
    #173
    nane..ezmi?
  • terribad
    #172
    miafasz??!
  • Gabe18
    #171
    Hát nem tudom ebből mi lesz,de hogy az első képek alapján ennek köze nincs a Max Payne-hez,az már egyszer biztos.Fájdalmas...

    Max Payne 3:Radikális irányváltás
  • tommygear
    #170
    ideje lenne :D
  • ldavid
    #169
    szerintem az E3 környékén lesz az is
  • tommygear
    #168
    azt hittem már valami hivatalos :S
  • ldavid
    #167
  • tommygear
    #166
    persze hogy meglett hagyva, csak sokaknak már egyből szar lesz mert szakálla van
  • sambauer
    #165
    ennyire nehéz volt sokaknak felismerni hogy Timothy Gibbs karaktere meglett hagyva ? (ami igen csak jó döntés ) Eddig elbizonytalanodva fogadtam a hírt miszerint lesz harmadik rész és ráadásul nem is a Remedy fejleszti, de ha megnézzük hogy a Vancover Rockstarba épülése elött készített egy Counter Strikeot is, azért valami fogalmuk lehet a vérbő akció játékokról is. Igaz lehetetlen úgy megcsinálniuk hogy ne érezzen az ember egy csipetnyi erőltetést (hiszen a második résszel tul. képpen lezárult a story) de egy véglegtekig gyötört figurával meg lehet valósítani még egy részt, úgy hogy méltó legyen az elődeihez.
  • tommygear
    #164
    hát igen, Remedy