3246
banner
  • Rage47
    #243
    most olvastam, hogy azért lesz kopasz Max, mert az UE3 engine-ben nem tudnak rendes hajat készíteni.
  • SZilaJMaGGoT
    #242
    Hát igen a noir szó alapvetőleg amúgyis azt jelenti (ha jól tudom), hogy sötét/fekete...
  • Grove4
    #241
    lehet,de nekem valahogy nem jön össze a sunshine meg a noir!
  • tigeroo
    #240
    jah sry 3.-ban (nemnéztem)

    szóval ott is dzsungel volt meg mittomén és mégis a börtön és a rabok körülményeit mutatták be, nem a luxusszállodákat meg a tengerpartot.

    és itt is ugye gettók lesznek, stb.

    szóval a noir hangulatot lehet adni fogja, kitudja



  • Grove4
    #239
    Jaja,a 3.ban volt,de akkor sem látom nagyon a két dolog közt az összefüggést,lehet én vagyok a hülye.
  • Fenrir
    #238
    Gondolom a második évadra gondolt, bár mintha a harmadikban lett volna ehhez hasonló környezet az emlékeim szerint.
  • Grove4
    #237
    "sőt, a prison break 2-ben eltalálták a hangulatot a környezettel"

    ezmi?
  • tigeroo
    #236
    hát ja csak vágod, max payne 2 - fall of max payne...

    erre most mit kapunk? bár, legalább nem sablonos a sztori (és a környezet választás is csavarosra sikerült)

    theorycraft:
    lehet hogy valamilyen drogbárónál volt testőr (mert dél-amerikában szinte csak azoknak van villája + gárdája), és akkor már tuti hogy lelépett a törvény útjáról, sőt hiszen bizalmasként évekig szolgált egy alvilági főnököt. lehet megint ilyen bosszuállásba kezd - kitudja lehet lett új családja, vagy befogadott egy gyereket szal tuti van olyan személy akihez kötődik (esetleg szövetkezik pár "bűnözővel" mint az előző részekben vladimir), gondolom lesz még itt korrupt karakter is
    lehet egy "femme fatale" nő is lesz

    sőt, a prison break 2-ben eltalálták a hangulatot a környezettel

    hm hm, így belegondolva tuti hogy valami ütőset még kitalálhatnak, de max új arculatával még mindíg nem vagyok megelégedve....
  • LasDen #235
    de az említett New Yorkban már nem sok maradt, akit még lekénegyilkolni jog alapon :D
  • Grove4
    #234
    Jaja,az a nyomott zene,meg úgy általában minden amit leítál,depis hangulat,stb,ezek tették a Max Payne játékokat azzá amik.Szerintem egy ilyen szakállas züllöt karakter sokkal jobban ütött volna koszos sötét városi sikátorokba helyezve,mint a trópusokon.Több minden rejlett a karakterben,nem ezt a környezetet érdemli.De majd "meglássuk".
  • tigeroo
    #233
    max payne=

    vonós zene, film noir, depis ny city, irónia, rengeteg akció, bullet time




    jó, tudom hogy most itt is a sötétebbik részét akarják megmutatni az új környezetnek(gettók stb.), dehát ez teljesen más... túl nagy irányba változott meg a játék


    vagy max payne változzon, vagy a környezet, ez rendben van. de a kettő együtt már nagyon radikális változás az előző részekhez képest
  • lee56
    #232
    Jó, bevallom nekem is nagyon bejött, főként az első rész hangulata, de én inkább nem csalódok előre, csak érzik a rockstarosok is hogy a sztori+hangulat volt az egyik lényeges összetevő a max játékokban eddig, legalábbis még remélem, és most az hogy megváltozik a karakter kicsit meg más a helyszín, attól még nem feltétlenül kell rosznak lennie, sztem..
  • Grove4
    #231
    GTA-val annyi a hasonlósága,hogy TPS,kb.
  • MR ME
    #230
    kb
    ez ilyen gta klónnak tűnik kicsit első ránézésre...
  • wedge31
    #229
    Én nem is mondom hogy nincs benne a lehetöség egy jó játékra csakhát ne Max Payne legyen a cime mert ez nem az ,hanem mondjuk :" Die Hard 5 - Ész a fontos nem a haj. " ,vagy valami hasonló
  • LasDen #228
    úgy értem, hogy nem azt kapja a játék közönsége, amit várnának a játéktól, amilyen az első 2 volt....olyan lesz, ami most jobban megy....még eladhatóbbá akarják tenni :D
  • MR ME
    #227
    hát aki a régivel tolta, az olyasmire számít, ha nem azt kapja akkor hőzöngés lesz, mint ahogy már el is kezdődött
    persze attól még lehet jó a játék, de a csalódás mindig is ottlesz ha nem azt kapod amit vársz
  • wedge31
    #226
    Ezt honnan veszed hogy keveseknek tetszenne ? ha emlékeim nem csalnak elég sokan toltuk az elsö ketöt is ezért is csinálhatnak most harmadikat...
  • LasDen #225
    sajnos ez nem olyan, mint a mozi, hogy lehetőség van a keveseknek készíteni a filmet....sajnos a profit a lényeg, de jó lesz ez sztem :D
  • kirol
    #224
    Valami hasonlónak, mint amilyen eddig volt, szóval borongós, sötét, esős, havas, melankólikus.

    Nem pedig tengerparton kamionos trikóban ellent irtó, mai pistikék igényeire ráigazított borzalom.
  • Prince23
    #223
    Inkább ment volna Alaszkába. ott úgy is Álmatlanságban szenvedett volna, full noir hangulata lett volna. nem elég, hogy drogozza magát, de még aludni se tudna Alszkaban. A régi démonok jobban ütnének... így
  • Prince23
    #222
    "Ha már MP akkor esen az esö vagy a hó de minimum belegyen borulva az ég."

    Hát ja
  • wedge31
    #221
    Az utálom hogy ugy néz ki mint egy gagyi Die Hard klon és szerintem a noir hangulat is odavan ezzel a tropusi napsütésel.

    Mi volt a baj az eredeti kinézetével ?

    Ha már MP akkor esen az esö vagy a hó de minimum belegyen borulva az ég...
  • LasDen #220
    nekem nem azzal van a gondom, hogy utálod....utáljad :D csak azt kérdem, hogy akkor milyen kellett volna lennie szted??? :D
  • wedge31
    #219
    Te imádod én utálom mi ezzel a gond ? mindenkinek megvan róla a véleménye.
  • LasDen #218
    de akkor milyent szerettetek volna??? miről szóljon???
  • offkorzreg
    #217
    hogy ez már nem max payne:|
  • lee56
    #216
    mer 10évig gyúrt vazze, nem értem mit problémáztok annyit a külsőségeken, nem ugyanazzal a karakterrel fogunk majd rohangálni, naés akkor mivan?
  • sambauer
    #215
    én azt nem értem hogy mért van ennyire kigyúrva ? hátulról simán rámondanám hogy Sam Fisher.
  • MR ME
    #214
    így van sajnos, és félő h a játékmenet is sokkal fosabb lesz :(
  • Grove4
    #213
    Igazad van,bár a GTA-k miatt én csípem a Rockstart!
  • wedge31
    #212
    Eddig tartota magát a várólistámon a játék.

    Max Payne napsütésben trikoban állára csuszott hajal ? ez a seggfej Rockstar sikeresen elcseszte sokunk egyik kedvenc karakterét.
  • ldavid
    #211
    nem újak, csak nem scannek
  • Prince23
    #210
    6 új kép
  • marco2
    #209
    Max Payne 3 Talán október 30.
    http://www.gamestar.hu/max-payne-3-talan-oktober-30.html
  • tigeroo
    #208
    geci. az biztos, meg nem mondanám hogy ez max payne...
    miért kopasz? de azért pár hónapos szakáll bejátszik... inkább lenne ősz a buksija...

    ez már túl sok változás sztem...meg amúgyis, 10év annyira nem sok, ez nem ok arra hogy ennyit változzon sztem max payne...

    (de érdekes hogy eléggé kigyúrt lett, vagy lehet hogy az első két részben a kabát miatt annyira nem jött ez le...)
  • ldavid
    #207
    jobb minőségű scannek

  • Shep
    #206
    Arra, pár éve 1x 2x még jópofa volt, na de állandóan mindenben ez? Lassan már az NFS-ben is a felvillanó gombokat kell nyomkodni a kocsi meg majd egy előre felvett video alapján szépen megnyeri a versenyt.
  • HeadHunter86
    #205
    Evenscrip-re gondolsz. Konzol világ, undorító, hogy a hülyegyerek verhesse az X gombot a konzolján, mi meg majd az egeret. Köszönjük Rockstar, ebből se lesz igény gaming...
  • Shep
    #204
    Most olvasom, hogy lesz benne gombnyomkodós rész. Na hát az aztán marhára hiányzik egy MP játékba.