3246
banner
  • PLackó
    #43
  • CLINT EASTWOOD9
    #42
    mikorra készül el?
  • Rambo 20
    #41
    Hát a Max Payne 2 az olyanra sikrült hogy néha az ember tényleg elbőgné magát a történeten.
    Ha nem akciójáték lenne akkor dráma film lenne.
  • steweee
    #40
    jó volt az is, de az első rész megdöbbentő történetét nem sikerült űberelni, talán mert az ember már számított rá milyen lesz. a játékmenet is megközelítetta az 1et, bár túl nem szárnyalta.és tegyük hozzá hogy az első rész 2001-ben jelent meg, akkor korszakalkotó fantasztikus grafikával, ami ma is simán megállja a helyét
  • zaki
    #39
    vmi hír?
  • Sadun Tryst
    #38
    ááá, ott még elég kezdetleges volt... a 2. részben viszont sztem elég korrekt lett! (remélem az RF2-röl beszélünk)
  • Esrohnoil
    #37
    A fizika már az I.-ben is megvolt...
  • Sadun Tryst
    #36
    sztem az RF2 sztem nagyon jó játék lett volna, ha nem basszák el a harcokat, és a szörnyeket, mert a környezet, a fegyverek és a fizika sztem megvolt... csak sajna a játékmenet nem az igazi volt...
  • hen-tes
    #35
    LOL :DDD
  • NeoMaN
    #34
    Max Payne 2-nél már csak a Red Faction 2 rosszabb....
    :D
  • Esrohnoil
    #33
    #29-esre vki választ, aki végignyomta mindhárom fokozaton esetleg? :)
  • hen-tes
    #32
    eheheh :D
  • Sadun Tryst
    #31
    jóvan na, akkor csak csak jobban!
  • hen-tes
    #30
    legjobban ? :D
    lol
    akkor melyik tetszett jobban és melyik tetszett cska úgy ? :DDDDDDDDD
  • Esrohnoil
    #29
    Nehezebb fokozaton hogy csináltátok meg mikor Mona-val kell Maxot védeni az építkezésen? Nálam állandóan lelövik közepes fokozaton azt a pancsert.
  • Vlala #28
    Ha a késszítők így folytatják, a MP3-ban olyan grafika lesz, hogy nagy felbontáson DNS-vizsgálatot lehet végezni a szereplőkön... és olyan történet, amitől még inkább befordulok.
  • Sadun Tryst
    #27
    sztem a max payne 1 csak bemutatkozás volt a játék részéröl... a 2. részben teljesedet ki minden! nekem szvsz a 2. rész tetszett a legjobban eddig! :)
  • Esrohnoil
    #26
    Nekem az első része sokkal jobban tetszett mint a 2.
    Az már csak rókabőr...
  • zaki
    #25
  • Sadun Tryst
    #24
    jó játékok esetében nem! mert grebber és képes 40ezer képet benyom a topikba, és olyan lassú és széthúzott lesz, mint állat...
  • PiszkosFred
    #23
    En egyszer, egy delutan alatt, szep volt, jo volt. Nem ez lett a kedvenc jatekom amivel nap mint nap jatszok, de a sztori es az egesz osszhatas igencsak tetszett. Izlesek es pofonok.
  • Bandew
    #22
    Nem mindegy ki nyitja?
  • hen-tes
    #21
    ehh :)
    akár zaki is lehetett volna :PP
  • Sadun Tryst
    #20
    azt hittem pedig, hogy grebber nyitja a topikot! de ürölök, hogy Te nyitottad hen-tes! :)
  • Alien
    #19
    sőt talán egy év vagy több..fene tudja...
  • Alien
    #18
    nem a Remedy végzi a játék fejlesztését? az nem vmi jó hír...

    mellesleg szerintem jó pár hónapot kell még várni egy esetleges Max Payne 3-ra
  • Bandew
    #17
    Tessék újabb hír a Hardwiredről:

    A Max Payne 2 eladási eredményei ugyan homlokráncolásra késztették a Take Two fejeseit, de aztán osztottak, szoroztak és kihozták, hogy ebben a Max Payne frencsájzban még bőven van buborék. Jeffrey Lapin egy konferencián kijelentette, hogy ácsolják a folytatást, de erről még hosszú ideig (a CEO szavait idézve: néhány évig) nem fogunk hallani semmit.
    FRISS: A kiadó egyébként nem a játékot, inkább magát, többek között a silány marketinget okolja a Max Payne 2 rossz eladásai miatt.

    A Shacknews fórumjaiban Mikael Kasurinen, a Remedy pályatervezője közölte, hogy nem a Remedy végzi a játék fejlesztését. Ezt a kijelentést vegyük enyhe fenntartással, megerősítésre várunk

  • Pyx #16
    "még hosszú ideig nem fogunk hallani semmit"
    :(
    :)
  • Dutch Flander
    #15
    Én 3x nyomtam végig. Lehet, hogy ezért hagyott bennem maradandót?
  • hen-tes
    #14
    :D
    az télleg jó benne :)
    egyedi! :)
  • Punker
    #13
    hát nem tom 2-t végig nyomtam de nem hagyott bennem maradandó élményt :(
  • Coco
    #12
    abban nekem csak az teccett hogy alagutat lehetett ásni :)
  • Dutch Flander
    #11
    Csak mindenképpen szerepeljen benne Mona Sax !!!

  • hen-tes
    #10
    nekem az tetszene ha a lövöldözős rész olyasmi lenne mint a red factionba(2)
    abba nagyon ott volt
    megspékelve a jó öreg bullet time-mal isten lenne :DD
  • insp
    #9
    Nem igazi fikázás volt. Nem is igazán személyes jellegű volt. Csak nem láttam sok értelmét.
  • hen-tes
    #8
    thx :)
  • Devids Pro
    #7
    én nem fikázlak jó hogy megnyitottad!
  • hen-tes
    #6
    jóvan bazzeg! :D
    egy topikot nyitok akkor is egyből fikáztok! :(
    geciek :P
  • insp
    #5
    Menő dolog egy majdan menő topicot megnyitni...

    Hígul az összes fórum, nem csak az sg-n. Ez a trend. Sajnos...
  • hen-tes
    #4
    de van :)))
    olvasd el