3246
banner
  • tommygear
    #323
    jaja
  • zorrobomber
    #322
    képregény igazán maradhatott volna, azon kívül minden ok
  • tommygear
    #321
    - 8 évvel a 2. rész eseményei után járunk majd.
    - Maxnek mégis lesz haja.
    - Az alaptörténet változatlan maradt: Max abbahagyja a munkát az NYPD-nél, és Brazíliába költözik, ahol biztonsági őrként keresi a kenyerét. A cikk szerint Maxnek muszáj volt elhagynia New Yorkot, hogy miért, az majd a játékból kiderül.
    - A készítők elmondása szerint sokat fognak játszadozni az idősíkokkal, a sztori előre és hátra fog ugrálni.
    - A történetet a játék motorjával mesélik majd el, nem lesznek jelen az eddig megszokott átvezető képregények.
    - Max klasszikus narrációja azonban nem tűnik el, ráadásul az eddigi szinkronhang, James McCaffrey tér majd vissza.
    - Max 3 fegyvert hordhat magánál egyszerre. A repertoárjában szerepelnek majd pisztolyok, puskák, géppisztolyok, távcsöves puskák, stb. Két egykezes fegyvert egyszerre is használhat majd.
    - A bullet cam komolyabb szerepet kap a játékban az eddig megszokottnál.
    - A NaturalMotion Euphoria fizikai motor ebben a R* produkcióban is feltűnik, kiváltképp az ellenfelek reakcióinak szimulálásakor.
  • lolSL
    #320
    holnap elolvasom, jónak tűnnek a színek
  • Hellsing47
    #319



  • LasDen #318
    jó lesz ez nem kell félni...csak jelenjen meg...:D
  • tigeroo
    #317
    je
  • Seth
    #316
    Van haja.....HAJA!!!
  • Fenrir
    #315


  • TomSolberg
    #314
    A Max Payne 2 még mindig élvezhető, az egyik legjobb játék.
  • tigeroo
    #313
    nekem nem tölti be, wtf van aképen?:P
  • Fenrir
    #312
    Úgy néz ki, hogy mégis maradt a csöves dizájn :D
  • Hellsing47
    #311
    felső képről agent 47 ugrott be

    hát hogy néz ki ez a max??
  • lolSL
    #310

  • lolSL
    #309
    Még jövőre sem várható

    van egy olyan érzésem hogy dobták a kopasz faszi ötletet
  • bertino
    #308
    hat meg az is lehet, de biztosan csak ok tudjak.
  • MR ME
    #307
    rockstar...nem bízom én ilyenben, egyszerűen csak gyökérlámafosszarfosok és nehezebben készűl az új gtaklón mint gondolták
  • bertino
    #306
    telleg elvethettek ezt a riaszto mp3 otletet, lehet nem tetszett a kiadonak es azt mondtak essetek neki ujra.
  • MR ME
    #305
    duke nukem forever
    viszlát 10 év múlva, addig a topik zárható
  • SZilaJMaGGoT
    #304
    Lehet ezé késik! :D
  • wedge31
    #303
    Egy hatalmas reboot kéne inkább és elfelejteni ezt a kopasz majom koncepciot és visszatérni a jó öreg maxhez nagy adag noir hangulattal.
  • Prince23
    #302
    Hatalmas késés, 2012 után jön
  • gaam
    #301
  • bertino
    #300
    tek.
  • Fenrir
    #299
    Úgyhogy nulla hír volt róla az elmúlt több mint fél évben? Az baromi nagy bukás lenne marketing nélkül kiadni valamit.
  • Desiderata #298
    lehet kamu, de itt megjelent az előrendelések között, xbox-ra, és azt írja 26-án megjelenik
  • SL
    #297
    A feltört Max Payne 2-t árulták a Steamen
  • akyyy
    #296
    nyugi szar és bukta lesz a 3. rész.
  • Nasim
    #295
    Az egyetlen game jelenleg amiért elgondolkodnék egy Ps3 vételén...remélem jól sikerül,bár nem értem ezt az új elképzelést,amit a képeken látni.Szerintem egy nextgen konzolra nyugodtan kiadhatnának egy hasonlót mint az első két rész volt.
  • sambauer
    #294
    jaja ők csak kiadók voltak, sőt az első résznél csak a konzolra való portolást/kiadást intézték, PC-s verzióhoz közük nem volt.
  • tommygear
    #293
    hát igen de ők max kiadtál az első 2 részt
  • tigeroo
    #292
    hop, utánanéztem tényleg...
    de akkoris ,a rockstar maradt:D
  • tommygear
    #291
    köze nincs a remedynek a max payne 3hoz sajnos
  • tigeroo
    #290
    sztem a remedy most kicsit elszállt magától, azt hiszik a max payne 2 kritikája után hogy ha a küszöbre is szarnának azt is jól fogadná a közönség...


    vagy megcsinálják megint (amit kétlek ilyen alapfelállás után...), vagy ez lesz az igazi "fall of max payne" rész..
  • sambauer
    #289
    a szinkron csere már MOST megbocsáthatatlan bűn.. felőlem a játék játszhatódott volna a marson is, ha James Mccaffrey adja ugyanúgy a hangot, de így már tényleg nem tom milyen játék lesz ebből..
  • scal
    #288
    jah,az igazi még ez volt: www.fatumteam.com
  • Bence94
    #287
    hát az is nekem nem jön be így, hogy kopasz szakállas,szinkront váltottak ami szerethetővé tette a szereplőt, teljesen érthetetlen helyszín...
  • grebber
    #286
    Problémás fejlesztés!
  • kirol
    #285
    Úgy is szar lett volna. Akkor meg mit érnék vele.
  • tommygear
    #284
    azért valami linket dobjál már erről Gabikám