3441

FAQ

  • Carlos
    #75
    Hát gondolkozz már!!! HÁ' NÓÓÓÓRMÁÁÁÁLIS?
    Mekkora Isten dolog. Ez a játék szénné fog ütni minden autós gámát! Ez lesz az isten!
    Leszarom, ha dobozos. Törjön szénné, repüljön le minden. Leszarom a kocka irányítást! Szakaggyon széjjel, boruljon. Szórja a particle-t tonnaszám. Ez a lényeg! Ezért lesz űbersirálymegakillermostwantedbrutalforce játék!

    Térdre csirkék itt az Isten!

  • dashed_
    #74
    ehhhh
  • dashed_
    #73
    Rally Trophy utan csinalhattak volna/b] vmi jobbat is
  • dashed_
    #72
    eggyet ertek.. ez a repkedos dolog nagyon prinyooo..
    + az autok fizikaja se az igazi igy videk alapjan.. Rally Trophy utan csinalhattak vmi jobbat is ....
  • 12346
    #71
    aham. ez nekem is eszembe jutott, de aztán elvetettem, mikor a szélvédő csak pókhálós volt, de a csóka mégis repül. ezek szerint az első gondolat volt a jó.
    figy végülis jó poén is lehet a röpködő drájver. majd meglátjuk. anno az edgar torronteras mocis gaméban is rongybaba arc vezette a mocit és ellehetett vele poénkodni.
  • Lacc
    #70
    Ezzel meg mi van?
  • Chaos Mad
    #69
    up
  • Alexease
    #68
    Utana neztem ezeknek a repkedo embereknek;) Egy filmben lattam, hogy ezek az emberek az utkozeseknel az autobol repulnek ki! Miert kell ennyire elgagyizni valamit?!?!? Semmi masert nincs benne, csak azert hogy a RagDoll-t bele tehessek. Egyszeruen nevetseges:/

    Tudom hogy ez arkad lesz, de akkor is. Es ahogy elneztem, az auto is eleg gazul mozgott:/ Lehet hogy Ok is beallnak a sorba a Xpand Rally moge, hogy a kornyezetnek extreme fizikaja van, minden repul, torik, szakad, az auto meg kicsit/nagyon dobozos:/
  • robotnyk
    #67
    remélem nem, nem kéne Carmageddont csinálni belőle
  • 12346
    #66
    lehet, hogy a nézők váltanak helyet rásegítéssel
  • coltcannon
    #65
    Ez egy jo kerdes, meg en sem jottem ra. :)
  • 12346
    #64
    figyi azok a repülő emberek a képeken mit csinálnak?:))
  • Glpetyus
    #63
    Megjelenésről KONKRÉT infó??
  • coltcannon
    #62
    Rakas uj kep a BH Motorsports-on.
  • Carlos
    #61
    Sajna még nincs.
  • robotnyk
    #60
    jó lenne, ha lenne rá konkrét ok :)
  • Carlos
    #59
    Ápp...
  • hen-tes
    #58
    szép
    csak rövid és semmi új..
  • M@TriX
    #57
    ha valaki nem szereti az ekkora, bika nagy videókat, akkor tessék:
    VideóinDivX
  • coltcannon
    #56
    Új videó!

    Gamershell
  • hen-tes
    #55
    na ugye.. :)
  • Alexease
    #54
    Akkor jo, csak olyan hulyen hangzik:))
    Bar, ha kozgazdasagtan felol kozelitjuk meg, akkor elvileg teljesen jo lehet:))
  • hen-tes
    #53
    sztem jó az úgy :)
  • Dikkma
    #52
    Konkrét csávó!
  • Alexease
    #51
    Mi az, hogy: "konkrét" ?!?!? Valszeg en vagyok az alul kepzett, de ez sehogy sem passzol:)))
  • hen-tes
    #50
    ez inkább törés teszt lesz minthogy gém :DDD
  • 12346
    #49
    fúú lejött a múvi! ez konkrét lesz télleg. nálam az anno pc guruban megjelent első 3 kép óta előkelő helyen van a gém:) így meg aztán pláne.
  • hen-tes
    #48
    az :)
    farönkök nagyon ütnek :DD
  • 12346
    #47
    nem tom lekapni a videót:((( kemény 1%nál marad mindig... máshonnan nem lehet legyűrni?
  • robotnyk
    #46
    őőő, megnéztem a videót, hát mit mondjak kifejezetten büntet! nagyon előkelő helyre lépett az idén általam várt játékok sorrendjében :)
  • robotnyk
    #45
    meg senkinél :)
  • hen-tes
    #44
    meg nálam :)
  • fm
    #43
    fú de várom :)
  • gyraph
    #42
    OFF:
    Nalam se...orakig
    ON:
  • gyraph
    #41
    Aztabetyarhetszentsegit :D...Bugbear-ek hozzak a szintet megint...isteni.
  • M@TriX
    #40
    csak nálam volt nem elérhető az SG?
  • hen-tes
    #39
    én nem is olyanról beszélek
    hanem vhol olvastam hogy lesz vmi ilyesmi gém és abba te neked kel KIKALAPÁLNI a kocsit :DD
    de már régen volt ..szal nem igazán emléxem
  • Alexease
    #38
    - Azert beszelnek a Rally Trophy-rol, mert az volt az elozo "nagy" jatekuk, es meg mindig az egyik lejobb rally, remek fizikaval, toressel stb.!
    - A "nagy" jatekot azert is irtam, mert keszult kozben, a FlatOut keszulo engine-nyevel egy Value jatek is, a Tough Trucks. Korpalyas, truck verseny, minimal szerelgetessel, tuninggal, festessel, de jo fizikaval, porrazuzhatosaggal:))
    - A FlatOut-ban nem tudni hogy lesz-e szerelgetes, de ha mar TT szeru tuning, es ugyanolyan jo festes, matricazas lesz benne, mar akkor tokeletes. (A szerelgetest, ne tessek a Street Legalhoz hasonlitani, meg az SL utan mar nem kell mindenjatekba "belekivanni", mert az egy teljesen mas kategoria, es ilyen programokba felesleges is!!!)
  • hen-tes
    #37
    és ezt én honnan tudtam volna ? :F
  • hen-tes
    #36
    király a videó!
    de mér beszélnek annyit a rally trophy-ról ??
    ésés ebbe lehet majd szerelni
    mer úgy hallottam hogy ki lehet majd kalapálni a kocsi oldalát :D
    vagy nem ez a gém volt az ? :D