3441

FAQ

  • LezLee
    #35
    Q3 = 3. negyedév :))
  • hen-tes
    #34
    ???
    2004
    és azon belüll ? :)
  • M@TriX
    #33
    topic alcím....
  • Lacc
    #32
    Ésésés mikorra ígérik?
  • M@TriX
    #31
    ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍjujjjjj!
    Király kis gém lesz, nagyon ütős az egész és még hol a megjelenés.
    Végre valaki rájött hogy az emberek szeretik a töréseket. ;)
    Legalábbis én biztosan.
    Látok kisebb hibákat, de van még ideje kiforrni, de hogy bruti lesz, az tuti. ;)
  • Alexease
    #30
    Huu vazz, ez nagyon ott van! :))) Brutalis fizika, brutalis toresek! Ez nagyon jo lesz!!!
  • Alexease
    #29
    WoW, WoW, WoW! :)))

    Kijott az elso in-game movie a jatekbol (igaz, TV rip), es nagyon ott van!! Ebben a kategoriaban, szerintem csucs lesz. Mindenkinek kotelezo daraB!! :))
    FlatOut InGame TV-Rip (AVI, DivX, 13 Mbyte)
  • coltcannon
    #28
    "a hyper realistic arcade title"

    Interjú a készítőkkel a BlackHole Motorsports-on.
  • Carlos
    #27
    Reméljük... :)
  • M@TriX
    #26
    Igen sztem a gépigény a törésmodell részletességétől függ majd, mondjuk mivel konzolon is megjelenik így sztem a határ alatta lesz a mai maxiPCknek.
  • Carlos
    #25
    Mint álltalában.
    Egy 2Ghz-s P4-en 512 Ram-al, jobbfajta videókártyával már el lehet vele majd szórakozni... :)
    Persze nem kell 2048-ban játszani vele 32-ben, 8x AA-al... :)
    Szerintem még a NASA-nál is akadna egy hevesebb ütközésnél... :)
  • Alexease
    #24
    Parhuzamosan keszulnek a konzol verziok is, es mivel azokbol van a komolyabb eladas, bevetel, valszeg PC-re nem fogjak nagyon atirni, ujramodellezni, texturazni stb., vagyis szerintem amin mar el kell hogy menjen normalisabban, az 1GHz, 256 Mbyte, Gf3Ti/Ati9200. Persze, a PC-s felbontasokhoz, feny-arnyekhoz, elsimitasokhoz stb., ennek valszeg a duplaja lesz az ajalott.
  • Carlos
    #23
    Lesz minimális gépigénye, igen...
  • hen-tes
    #22
    mien gépigénye lesZ ?
  • Alexease
    #21
    Azer legyen egy "bekesebb" kep is:))
  • hen-tes
    #20
    de dúrva gecc !! :D
  • M@TriX
    #19
    Jah, ezek jó képek. ;)
    Sztem lesznek emberek benne.
    Ha más nem is, de a törés az már jó lesz benne. ;)
  • 12346
    #18
    jah jut eszembe. legalább másfél hónapja ilyen a deszktopom:)

    bocs a nagy picért
  • Carlos
    #17
    Ja és remélem, hogy csak a kezdeti stádium miatt nincsenek emberek az autóban!!!!!
  • Carlos
    #16
    A kedvenc képem:
  • Carlos
    #15
    Nekem fel sem tűnt volna a topic, ha nem MATRIX az uccsó hozzászóló.
    Na, mondom Matrix, Ő autós, új topic (7 hozzászólás), max nyomok egy Visszát.
    Így kerültem ide... :)
  • 12346
    #14
    ebben én is bízom. két elődje is kivételes lett. erről vmikor 2001 vagy 2002-ben lehett olvasni először pc guruban. legalábbis én ott láttam szerintem először. meg volt kb 3 kép, meg némi info, hogy egyszer majd lesz ilyen is.
  • Carlos
    #13
    Hogy nem láttam még ezt a topicot!
    Amúgy amit a másik új offródos topikban mondtam, a Tagok nagyrésze már tiszteletét tette ebben a topicban is... :)
  • Carlos
    #12
    ÁÁÁÁÁááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ISTENCSÁSZÁR JÁTÉK!!!!!!
    Ehhhhhhhhh........
    Nem találok szavakat...!!!
  • M@TriX
    #11
    Az lesz. ;)
  • grebber
    #10
    Király lesz ez a játék nekem nagyon bejön igy a képek alapján!
  • M@TriX
    #9
    ja tényleg, most nekem is beugrott hiszen gémeltem én is a ToughTrucks-szal.
    Király, reméljük jó lesz...
  • Alexease
    #8
    En mar irtam itt-ott errol (epp ma is emlitettem:), de uj topicot nem akartam:)) Nem erositem meg hogy mennyire jo, mert en csipem a Bugbeart, es bizok is bennuk.

    Ezt az engine-t a RallyTrophy-bol fejlesztettek tovabb, ami eleg jo. Kozben volt egy Value megrendelesuk is (ToughTrucks), abba mar ebbol az uj engine-bol kerultek bele dolgok (minimal szerelhetoseg, jo tores, alkatresz hullas, koszolodas stb.). Erdemes megnezni, hogy a BugBear mit ad ki Value-nak.
  • M@TriX
    #7
    Na gyerekek semmi rekchio????
    Pedig ez szerintem ütni fog, már vártam mikor lesz egy másik cég aki megpróbálkozik a full töréssel...
  • M@TriX
    #6
    és már most így néz ki, a megjelenés meg még fél év múlva...
    Egyik szemem sír a másik nevet. ;) dátum/király
    De hogy most nagyon ígéretes, az fix.
  • gyraph
    #5
    Vegigneztem a kepeket... es hat nem semmi az egyszer biztos. Ha arra gondolok, hogy szamomra a Rally Trophy az egyetlen olyan rally jatek volt, amire ra lehet mondani, hogy szimulator es ezt a jatekot ugyanazok az arcok keszitik, hat akkor azt hiszem nem is nagyon aggodok.
    Hihetetlen valosnak tunik a toresmodellezes es brutal fotorealisztikus a grafika.
  • M@TriX
    #4
    Amúgy ez a kép a legbeszédesebb:
    motor kidolgozás, karosszéria elemek gyűrődnek, üveg repedés, elmozdítható objektumok (kerekek)
  • M@TriX
    #3
    hopp, bocsi a nagy képért, de valami brutál. infók:
    Fõ tulajdonságok :
    - Az elsõ verseny játék 3rd person móddal, ahol a játékosok megjavíthatják az autójukat, körbe-
    -sétálhatnak a box területén és beszélgethetnek más személyekkel.
    - Elragadó karakter-alapú történet, amely újdonság a karrier módban és verseny játékokban.
    - Gyorsiramú és adrenalinnal töltött versenyfutamok. A versenyeken 8 csattogó és rozsdás
    autó könyörtelenül küzd egymás ellen a változatos versenypályákon.
    - A pontosan érezhetõ autó dinamika minden elkötelezett konzolos verseny játék rajongónak
    kielégití az igényeit.
    - Valósághû és átfogó sérülés modell kihat az autó dinamikájára és látható is az autón, és
    külön hat az autó minden egyes alkatrészeire.
    - Élenjáró technológia. Verseny játékokra optimalizálva. A játék grafikája olyan lesz ami eddig
    nem volt tapasztalható Xbox-on és PC-n.
    - 45 változó és különbözõ versenypálya, rengeteg ugratóval rendelkezõ homokos utaktól és
    hegyi szakaszoktól egészen a jeges pályákig a befagyott tavon, az aszfaltos utakig és az
    aszfalt/föld utak keverékéig.
    - 16 különbözõ olcsó és rozsdás autó modellek.
    - Garázs, ahol a játékosok alkatrészeket vagy új autókat vásárolhatnak.
    - Multiplayer versenyzés a változatos játék módokban, mind a összekapcsolt, mind az osztott-
    -képernyõs módokban egy konzol esetén, és XBox Live-on az interneten keresztül.
    - Továbbfejlesztett AI, ami hibázik és fejleszti a képességeit a szezon alatt."

    HSW.hu
  • M@TriX
    #2
    Látszik a kis V8 is, kár hogy olyan bazi messze van a megjelenés...

  • M@TriX
    #1
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ. Milyen képek én behalok, ez egy állat lesz!

    Képek itt:
    http://jatekok.hu/news.php?newsid=10&table_set=news_200401

    meg itt:
    http://www.bhmotorsports.com/FO/screenshots