3441

FAQ

  • arty
    #115
    mondtam én, hogy a csuszás is a box miatt van! a bugbear klasszisokkal jobb cég ennél, csak megvették őket kilora!

    gecc MS :(((
  • JuanG
    #114
    urva any.....!!!
  • Jacek
    #113
    a legnagyobb vicc hogy erdekes modon Xbox Live van hat a k.......
  • JuanG
    #112
    nem lesz benne online????????????????????...érdekes...ez lett volna a legjobb perspektíva az egészben...így csak ketten a lakótársammal tudjuk nyomni LAN-ba :(
  • Chaos Mad
    #111
    hát igen, kár hogy nem lesz online, de lan szerencsére lesz, nálunk a lan jobban megy :)
  • Jacek
    #110
    igy van, vicc hogy nincs online
  • 12346
    #109
    há ja, de engem annyira nem zavar. leginkább úgyis lanozni szoktunk.
  • Amse
    #108
    Az tényleg nagyon szar, hogy kimarad.
  • 12346
    #107
    sztem az onlány game hiánya miatt talán.
  • Amse
    #106
    Mér is?Halljuk a véleményt!
  • Jacek
    #105
    nalam ezzel mar bukott is
  • Amse
    #104
    3D-s sreenshot-ok
    1, 2, 3, 4
  • Lacc
    #103
    Ehh... Hát ez lol... Pedig mekkora lett volna.
  • guardian hero
    #102
    Már konzolokon is majdhogynem alapkövetelmény az online játék...
  • Alexease
    #101
    Interju a BHMS-en, ollozas a HSW-rol:

    "PC-n több, mint 8 játékos játszhat LAN kapcsolattal. Az online játékmódot dobtuk idõhiány miatt (sajnos sosincs idõ mindent elkészíteni)"

    GRATULALOK!:/ A legfontosabb dolgok egyiket "dobtak":/ Persze, ez is elsosorban konzolos, a PC masodlagos, vagyis valahol ertheto:(
  • traXion
    #100
    spam
  • arty
    #99
    eh, lehet az xbox port miatt késik a PCs is :(
  • traXion
    #98
    Tényleg nagyon igéretensek tűnik a játék. Hasonlít a Destruction Derby-re így ránézésre. Remélem nem cseszik el a fizikát. :)
  • 12346
    #97
    azok a képek, ahol parkoló autók is vannak a pályán, igéretesnek tűnnek:)
  • traXion
    #96
    Fincsi képek
  • M@TriX
    #95
    ja, fincsi a trailer.. :)
  • grebber
    #94
    A rossz hír mellé viszont dukál egy XBOX-os trailer, mely a játékba ültetett fizikai megoldások kiválóságát és néhány elmebajos játékmód bemutatását szolgálja.
    Itt fent van a trailer
  • grebber
    #93
    Késik a FlatOut

    [2004-08-17 @ 09:25 - ZeroCool]

    Bizony, sajna nem csupán jó híreink vannak mára... Kiderült ugyanis, hogy némileg módosították a megjelenési idejét. Eredetileg úgy volt, hogy már szeptemberben a boltokban lesz, de e helyett muszáj lesz novemberig várnunk rá. Azért csekkoljátok az oldalát, hátha új finomságra bukkantok.

    info: Gamestar
  • Carlos
    #92
    ápppő...
  • 12346
    #91
    azt vágom. kifejteném, mire gondoltam, de rettenet mennyire nincs lelkierőm most:/
  • arty
    #90
    a TTből csak a lan hianyzott, egyébként nálam 100% os game !!!

    ó, ha lan lett volna... :(
  • Alexease
    #89
    A Tough Trucks Value kiadas volt, kis koltseg vetes, se reklam, se Europa, se semmi. Engine tesztnek tokeletes volt. Ez rendes nagy "produkcio", rendes marketinggel, kiadassal.
  • 12346
    #88
    először a homokos múvit néztem meg, az lehangolt rendesen. az aszfaltos már jobb volt. a belső nézet tényleg kéne://// még a rongybaba is poén tud lenni:)
    picit félek, hogy hasonló sorsú lesz, mint a tough trucks. ne legyen igazam.
  • Alexease
    #87
    Kijott 2 gameplay movie a jatekbol, a HSW-rol letoltheto.

    Eleg lehangolo;(( Teljesen jo enginet irtak a fiuk, szep, gyors, nagyon jo az autofizika (ahoz kepest hogy arkad jatek), tokeletes a kornyezeti fizika, de igy kivulrol tologatva az autot valami irtozatosan lehangolo es bena:(((((( Az ember kirepules meg egyszeruen felesleges es nevetseges!:(((
  • Carlos
    #86
    Mert kirepültek belőle? :)
    Amúgy már énis észrevettem... :)
  • Carlos
    #85
  • Szabyka
    #84
    Hmm ... Érdekes, hogy az előzetesben senki nem ül a kocsikba :)
  • Chaos Mad
    #83
    1nsane az BEST!!!!!!!
  • Chaos Mad
    #82
    up

    megjelenésröl semmmi eddig?
    vagy mit mondtak? mikorra várhato?
  • Alexease
    #81
    Persze, en sem akarok ebbol szimulaciot, mert ez nem az a jatek, semmi ertelme. Ez egy teljesen jo, free, fun race jatek lesz!!!

    De. En azert el varnek 2004-ben valami "igenyesseget"! (Valoszinuleg azert jo lesz az auto mozgas, csak a filmben tunt furcsanak!) Ott van az Insane, ami szerintem etalon! Mjd' 5 eves jatek, es szinte ugyanezt a szintet hozza!!!

    Hasonlo arkad jatekstilus, fun race ezerrel! Ugyan igy reszletesen tornek az autok, koszolodnak, lehullik roluk minden, es mar akkoriban (4-5 eve!!!!) teljesen dinamikusak voltak a palya elemek (rombolhato, torheto, gorditheto korlatok, hordok, faronkok stb.)

    Csak hat, ott tuti auto es sofor fizika volt, korrekt kulso es belso (cockpit) nezetekkel! Vagyis hiaba az arkad jatek stilus, attol meg mozoghat ugy az auto ahogy annak kell, be lehet allitani hasznalhatora, elvezetesre. Attol mert egy jatek fun race, arkad, nem hinnem hogy jo hogy csak egy gagyi dobozt tologatunk!!

    De ez inkabb altalanos problema, es velemeny, nem elsosorban erre a jatekra vonatkozik!
  • Chaos Mad
    #80
    fasza játék lesz ez! :)
  • 12346
    #79
    az ok, hogy legyen könnyen irányítható meg 10 perces gamélásra is jó legyen, de a doboz tologatás nem lenne jó:)
    mind1 videó alapján azért nem lesz szar, nem néz ki dobozosnak.
  • Carlos
    #78
    Nos, nem igazán mozgat, hogy nem teljesen úgy törik a taliga, ahogy az életben. Mert ugye ahogy láttuk, csak a külső alkatrészek szakadnak (kerék nem repül, meg a ketrec se deformálódik). DE!
    Azok a sok kis apróságok amik lerepülnek, iszonyú látványosan teszik! És az autó és a tereptárgyak kölcsönhatása se egyszerű!
    Szóval Chaos Mad véleményét osztom!
    Egy nehéz nap után igenis pönge lesz ripityára törni az autót, mégha az nem is reális.
    Élvezetes legyen, könnyen irányítható(!!!) és látványos. Ennyi az egész!
  • 12346
    #77
    carlos ezt ugye nem gondolod komolyan... ha no fizika kell töréssel, akkor a cmr3-4. fizika nélkül pici szar darabot sem érne ez a gém.
  • Chaos Mad
    #76
    szerintem is meggyözö lesz, habár a videokat elnézve a fizika meg az irányitás tiszta Rally Trophy. de ez nem baj, mer az egy jo game :)
    Carlos-nak igaza van! végre egy játék ahol az örültködésen és a zuzáson van a hangsuly! :)
    jo feszültség levezetés lesz egy-egy huzos nap után :DDD