3441

FAQ

  • malter
    #315
    én ezért csináltam 7gigás particiot rendszernek:)kimásolni nem tod belöle?
  • #314
    Gratulálok az installernek.
    Fel akarom rakni a játék partícióra, erre nem engedi, mert a rendszer vinyón (ahova már kirakta magát a temp -be) nincs újabb 300 mega hely (csak 3 gigás a partíció). Noha nem oda menne a játék és a temp ben már odarakta. Ügyes. Bazmeganyád. Négyszer.
  • szisziiii
    #313
    hali
  • malter
    #312
    85%6 perc és go!
  • Alexease
    #311
  • arty
    #310
    online game :)
  • deep
    #309
    Csuhaj!Zseniális király játék.Lesz, ha kijön a teljes:)
    Amúgy szerintem az irányítás se nem nehéz, se nem könnyű, remekül eltalálták a középutat.A fizikát nem lehet kritizálni, kiváló.Grafika is csodás, hangulata isteni.Mi kellhet még?
  • toMpEr
    #308
    kinek mennyi a rekord a 3. palyan? nekem eddig 299 sikerult, de csak makolni kell es lesz tobb is
  • grebber
    #307
    Na már vok szedem én is királyság képek alapján áááááá érjen már le a demó!!!!!!!
  • arty
    #306
    tomper a képeidet kösz, isten !! és ezt NEM fogjuk online nyomni!! :((((( nemigaz, h egy tökéletes játék nem akar kijönni ... :))
  • arty
    #305
    tudom, pontosan ezért adok jelen esetben (is) (nyali off) a véleményedre !!!!

    remélem hamar ki tudod probalni!!! :)
  • Alexease
    #304
    A Tough Trucks nekem tetszett. Kicsit arkados volt, de teljesen jo iranyitassal, toressel. Persze, belsonezet es online ott sem volt, vagyis halalra volt itelve (meg persze AV):)
  • ati2002
    #303
    Na már megy, gyorsan átraktam a drivert (61.77-esre)
    Istenkirály a game!
  • Gabe18
    #302
    Nem hiszem,az biztos csak valami extra móka lesz,mint pl a Bornout-ban amikor ütközni kell.
    A demóban is van 2 rendes versenytipus,meg a távolugrós.
  • Alexease
    #301
    Semmi kolonos. Egyedul a belsonezet boszant, de lehet hogy az sem, mert ha a nagyresze "tavolugralosdi" lesz, akkor ugy is telesen mindegy:))))
  • arty
    #300
    aki játszott a TOUGH TRUCKS al, ahoz képest milyen az irányítás ????!!!!

    tudtam, hogy pont melozok, amikor kijön!!!!!!!!!!!!!!! :(
  • Alexease
    #299
    Gyorsan hazaszaladtam letolteni:) Meg egy ora es lent van:) Addig olvasgatok, gondolom mar minden "poen" le lett love:)))
  • ati2002
    #298
    Tudom. Tiszta ideg lettem, eddig minden game ment gond nélkül, amit annyira vártam, az meg nem.
  • toMpEr
    #297
    ok koszonjuk szepen, gondolom sok idobe telt ilyen vicces hozzaszolast kitalalni.
  • Csuhai G
    #296
    Király a játék!
  • Gabe18
    #295
    Jol van már,nem rajtad nevetek na...
  • ati2002
    #294
  • Gabe18
    #293
    Ahhoz képest hogy Nvidia...
  • ati2002
    #292
    Nekem kifagy a game! 66.81-el!
  • SE
    #291
    Állítólag elfoglalták a Moszkva teret az oroszok!
    Most hallottam, csak továbbadom...
  • toMpEr
    #290
    Ok, csodalatos,akkor mostmar elarulhatod hogy hol szerepel benne a "szerintem" szo!
  • Amse
    #289
    Az állitólag azt jelenti, hogy hallott olyat, hogy nem megy Ati-n.
    Szóval csak annyi a bűne, hogy továbbadta.Ne őt fikázd már le!Thx
  • Szabyka
    #288
    Már látom van ...
  • Szabyka
    #287
    Visszajátszás van benne ?
  • 3P
    #286
    Örömmel látom, hogy kijött végre a demo.
    Egy kérdésem lenne.
    Mennyire irányítható billentyűről?
  • ppeti66
    #285
    Áhh...
    Olyan nincs, hogy egy játék ne induljon ATi, vagy nVidia kártyán, a másikon meg igen (najó, eggynél találkoztam vele). Ez egyfajta marketingpolitika az nVidia-nál. Az ő kártyáikra optimizálják a játékokat (sajnos elég sokat), és ezzel próbálnak nagyobb eladásokra szert tenni. De létezik az ATi-nak is egy ilyen programja (Half - Life 2, RCT3). Tehát mindegyiken kell mennie, max lassabban fut...
  • SE
    #284
    "Tomper
    ma 17:59 | Privát | Válasz | #242
    Allitolag csak nvidia kartyan megy a demo"

    Bocs. Biztos nem tudok olvasni...

  • Gyusz
    #283
    Nekem a grafika a videókon szebbnek tűnt, így élőben nem tetszik annyira. Na meg a kijelzők és a menü is elég otrombára sikeredett.

    Amúgy a törésmodell szuper, no meg az irányítás elég jó, de szerintem egy kormány azért nem árt. Szóval én többet vártam, de azért az összhatás pozitív.
  • Gabe18
    #282
    A vezető halála...

  • toMpEr
    #281
    Milyen hulyesegemen?
    Tanulj meg olvasni aztan utana huzd fel magad, kosz.
  • Amse
    #280
    Van olyan kamera is ami csak az utat mutatja padló szintből.Én kormánnyal nyomom.Teljesen jó.A oályán kívülre is lehet menni és arra is vannak utak.
  • SE
    #279
    Csak Tomper hülyeségén húztam fel magam...
  • Ronaldo07
    #278
    Előtted írták,hogy megy ATI kártyán is!!
  • toMpEr
    #277
    2 nezet van csak egy tavoli meg eg ykozeli
  • SE
    #276
    Kormánnyal próbálta már vki???
    Persze, ha nincs belsőnézet, akkor nem sok értelme...