3441

FAQ

  • 12346
    #195
    nah, inkább ne legyünk pesszimisták:) bízzunk.
  • Alexease
    #194
    Es ha meg az automozgast, fizkat, szimulaciot is lebutitottak, akkor meg mar teljesen ertelmet veszti a dolog;(((

    Most nem szimulatort akarok, mert ez nem az lesz, es ez jo is van igy. Hanem korrekttul, fizikai alapokon mozgo autokat. Az Insane is arkad jatek, de a mai napig az egyik legkorrektebb fizikaval.
  • 12346
    #193
    ezt nem tudom mi alapján döntötted el... majd megjelenés után lehetne erről vitatkozni. de ha nem lesz belsőnézet, asszem nem is lesz min vitatkozni:(
  • arty
    #192
    alex fogadok, (neked is) ez a belsőnézet az etalon... nagyon kedvcsináló, de komolyan! annyira jól mozog.

    gergou: ez egy korábbi magyar csapat, az Invictus által készitett játék. Insane a cime.
  • gyraph
    #191
    Mondjuk ugy inkabb, hogy az egyaltalan nem biztos, hogy jobb lesz, az meg vegkepp nem biztos, hogy sokkal...de remenykedunk. Insane nekem maig kedvenc. :)
  • gergou
    #190
    ez nem flatout, ez insane... A flatout ennel sokkal jobb lesz...
  • Gabe18
    #189
    Megnéztem a videót,hát ez haláli ahogy a kocsik pattognak a homokbuckák között.Mostmár én is várom nagyon!
  • Alexease
    #188
    Bar nem az a topic, de hasonlo, igy erdekessegnek nyomok meg egy filmet:))))))
    Jo kis Banglades palya, esos, kodos, vizes, tocsas, es 4 perc 1 kor:))) Banglades.avi (AVI, DivX, 25 Mb)

  • arty
    #187
    az nfs3 anno 2 héttel előtte jött ki :) mamár nem ez a jellemző... komolyodtak a védelmek, mivel a warezolás is nőtt elég jelentősen.
  • Ronaldo07
    #186
    Most hiába kamugépezel!!!!
    Amiket delsoroltál az egyik sincs meg mert az olyanokat nem szeretem,de mondom hagyjuk!!
    Gabi18#185:Igazad van!!!
  • Gabe18
    #185
    Mindegy,csak törják má,hogy törhessük az autókat...
  • Lacc
    #184
    Manapság már megjelenés után törik. Régen még inkább előtte, de az akkor volt.
  • arty
    #183
    napersze .... Trackmania? Toca Race Driever? soroljam még? kamugép.
  • arty
    #182
    nabazz :D teszter voltál ? ;)

    hát mégis lett belső nézet ;))))

    ha most otthonlennék, feltenném...
  • Amse
    #181
    Insane! =o) Legjobb!
  • Ronaldo07
    #180
    Mindegy ezen ne vitatkozzunk,de én eddig minden játékhoz megjelenés előtt jutottam hozzá!!!
  • Alexease
    #179
    Kedvcsinalo movie :))) (AVI, DivX, 8Mb)
  • Gabe18
    #178
    Azért általában a megjelenés UTÁN törik fel a játékokat...
  • grebber
    #177
    Nem kimondottan.Ezt a pár napot már kibirjuk.
  • Alexease
    #176
    LAN-on biztos jol meggy, azzal nincs gond;)
  • arty
    #175
    en multi demoval jatszottam neten, teljesen korrektül ment :) illetve kliensketn en jonak lattam, nemtom mindenkinel ugyanugy repkedtek e a dolgok :D
  • Ronaldo07
    #174
    Helló mindenkinek!!!
    Jó kis game lesz az tuti!!
    De,ha a megjelenés nov.5. akkor már itt kéne lennie a tört verziónak vagy nem!!??
  • Alexease
    #173
    Az Xpand-ban allitolag megy, de nem probaltam. Hogy mennyire korrekt azt sem tudom.

    Kikapcsolhato lenne ket megoldasal. Vagy minden rogzitett, vagyis beton, vagy ha kiutsz valamit, az elmozdul, de csak nalad mozog korrektul, masnak csak uszkve, es masok szellemautokent mennek keresztul rajta.
    Ha veszmegoldaskent, MOD-kent jonne ki egy ilyen kiegeszite, meg megertenek az user-ek, de ha gyarilag lenne benne, akkor mindenki szetgagyizna, mert nem tudnak miert:))
  • arty
    #172
    jogos ... a fene egye meg ;)

    a furcsa, hogy xpand rallyban ez megy. a masik: kornyezeti fizika neten KIKAPCSOLHATO lenne. Pl. FAR CRY (bar az fps) eseten is a taj rogzitett.
  • Alexease
    #171
    Pl.: 4 auto egymas mogott, 1-2 sec-en belul. Ha az elso kidont egy oszlopot, azt "szamolni" kellene a masik 3 gepen is pontosan, mert atmehetnek rajta, utkozhetnek stb. Es ez oda-vissza ervenyes. Es ez csak egy oszlop. Egy egesz farakas mar erdekesebb:))))
  • Alexease
    #170
    Ennel a jateknal - es a hasonlo tobb autos, full interaktiv jateknal - az atviteli sebessegekkel van gond. Itt pl. teljesen le lehet bontani a palyat - faronkok, korlatok stb. - azmibol palyankent 3000! darab van, korekt fizikaval stb. Ha online-ban is ki akarnak hasznalni ezeket - pedig ki kell, mert ettol lesz "flatout" ;D - akkor kellenek ezeknek is a koordinatai, ami irtozatos adatatvitel (net-en).
  • arty
    #169
    ráadásul itt az alapok a LAN miatt már bennevannak! az RBRNet a semmiből lett ....
  • arty
    #168
    azt nem egészen értem, ha pl egy "amatőr" képes irni 1 honap alatt egy RBRNet-et, akkor akinek ez a meloja, annak miért nem megy ez 2 év alatt ?
  • 12346
    #167
    mi ebben a tré? amint csattansz és repül az emberünk, külsőnézetre vált. ennyi:)
  • Gabe18
    #166
    Hát mondjuk belső nézetből érdekes lenne látni amint a vezető kiszáll a szélvédőn...
  • 12346
    #165
    ajánlom nekik, hogy legyen belsőnézet vagy szakadjanak meg. ha más nem, tényleg a peccsbe tegyék bele, mert így akkor nem nagyon érdekel a gém:/
  • Alexease
    #164
    Azert a jatekmenetrol az sokat elarul, hogy - allitolag - lesz olyan is, hogy az emberket kell utkozessel minnel messzebb, vagy egy pontra elrepiteni:) Es persze online se lesz, csak LAN (ha valaki keszulne ra, de meg nem tudta:D).
  • Lacc
    #163
    Gyüjjön már noforcra mert szájonharapom magam :P
  • Alexease
    #162
    Utana olvastam kinti forumokban, es ugy nez ki meg sem lesz:((( Allitolag kiszedtek, vagy nem volt ido befejezni, mert inkabb a RagDoll babakat nyomtak, hoy jol tudjanak repkedni:((((( De volt rola szo, hogy talan egy patch-be beleteszik. Persze, ez nem hivatalos info!
  • Alexease
    #161
    Ekkor meg volt. Hogy benne hagytak-e azt nem tudom. Remelem, nem arkadositottak el teljesen (az iranyitast, nem a jatekmenetet).
  • Gabe18
    #160
    PC-re meg Nov.5-én jön.Nincs ebben semmi bonyolult...
  • zsoleer
    #159
    hali lesz belso nézete a játéknak??
  • Bucser
    #158
    Na sza érthetőbben: 2004-10-28 PlayStation 2 Flat Out (c) Empire Interactive *PAL* *MULTI4* *FULLDVD* MORRIGAN 24x50 MB 8.1
  • Bucser
    #157
    de ez PS2-es Flat out... PC-re még nem jött ki ha jól tudom...
  • Duddits
    #156
    Aha. Köszike!