369
Újraadják a TV2-n!!!!
  • Quantumleap
    #248
    Kedvencem A csere és A kártyapárbaj.
  • Daniel19
    #247
    Sziasztok!

    Elég kihalt ez a topik, pedig nagyon sokan bírták ezt a sorozatot. Az első évad feliratát én fordítottam, már megtalálható pár hónapja az ismert magyar felirat oldalon. Most nemrég a harmadik évadba kóstoltam bele. Ha valaki segítene, mert ő is szereti ezt a sorozatot, annak örülnék, hisz lenne a feliratra igény dögivel a visszajelzésekből ítélve.

    Írjatok bátran, és pörgessük fel a topicot!
  • REALista
    #246
    Szasztok!Erősen gondolkozok azon hogy leszedem az első két évadot feliratosan!Látta valaki?Megéri leszedni???
  • Daniel19
    #245
    Bizony, bizony.....azt a részt még Arnold is rendezte!
  • vigyori14
    #244
    na jobban megnéztem, 2 és fél óra van a dvd-n stereo hangal, és a 2. évad első 6 része van rajta. a 2. rész ben van amikor arnival sújzózik.
  • vigyori14
    #243
    na lejött az első évad, de ez a második évad mert a dead right résszel kezdődik. a minőség elég gyenge de nézhető. nemtom h a 2. évad 18 része ráfért e 1 dvd re de sztem nem, szoval amit 2. évadnak töltök az a 2. évad másodikfele lehet. jaés angol felirat van a dvd-n.
  • Daniel19
    #242
    Subtitle Workshop nevű programmal tudsz a feliraton időzíteni. Igen, a felirat nem a sorozat elejéről, vagyis nem az intrótól, hanem a bevezető képsortól kezdődik. Mint mondtam, a felirat NTSC DVD alá passzol, de ha tököl egy kicsit az ember, akkor be tudja időzíteni TVRip alá is.
  • vigyori14
    #241
    ja és eltudja miondani valaki hogy bs-player ben hogyan tudom a feliraot időzíteni? mert lejött emullal az első évad második része és ugy kezdődik hogy mutatják a kaput meg hogy bemegy a kamera a házba, a felirat meg egyből kezdődik. ezért kéne késleltetni a felirat kezdését csak nemtom h hogy kell. lécci segítsen valaki.
  • vigyori14
    #240
    a vérbordély hoz nemtudja vki h honnan tudnék magyar feliratot leszedni? vgy nemlétezik hozzá?
  • rockerdave
    #239
    érdekes,nekem is csak 4-5 k-val jön,20%-nál van,amiből már van 11 mb hash hiba
  • vigyori14
    #238
    üdv.
    én azt a torrentet már 2 hete töltöm. az első évad 82%-nál jár de abból kihagyott hulladék 700 mega volt. most akkor letudja majd szedni továb is?
    a 2. évad az még csak 25%nál jár de abból nincs kihagyott hulladék. viszont ez nagyon lassan jön. az első nekem is 70-80 al jött de mostmár 4-5 k val.
  • rockerdave
    #237
    hali!
    még régen én is megtaláltam,de akkor nem akartam szedni,de ha te is szeded én is :))
    még annyi,hogy ehhez jó daniel felirata?
    amúgy most csak 3 kb/s-el jön,de 80al szokott,ami annyira nem rossz,sőt
  • Prypiat
    #236
    Srácok!!!
    Én megtaláltam torrenten a teljes első/második évadot!
    KATT
    Le kell hozzá szedni a BITCOMET nevü progit és azzal lehet lefelé húzni. Én már szedem is. De 4giga... Mire az lejön...
  • remus500
    #235
    ez szar mi értel me van
  • rockerdave
    #234
    látod,én se :(:(
  • Prypiat
    #233
    Nemtudom miért nem képesek leadni a sorozatot!

    A Tv2-t
  • Daniel19
    #232
    Ja, szombat van és nincs. :(
  • rockerdave
    #231
    mesék a kriptábóólt akarok :(((((
  • Daniel19
    #230
    Itt szépen szemléletesen láthatod címek és szezonok szerint:

    http://epguides.com/TalesfromtheCrypt/
  • vigyori14
    #229
    letudnátok irni hogy az évadokon belül hány rész van?
  • rockerdave
    #228
    most nagyon haraxom a tv2-re is,meg magamra is...
    tv2-re azért,mert most akkor vagy megveszik,vagy nem,ilyen munkát ne végezzenek...
    magamra azért,mert ahogy olvasom a fórumot,soxor ment a tvbe,de én valahogy sosem láttam...fáj a szívem segítséég
  • Daniel19
    #227
    Szívesen. A második évadot még tuti lefordítom.

    Igen, az eMule elég lassú. Sorban kell állni, és majd letölti magának. Egyébként érdemes éjjel-nappal bekapcsolva hagyni a gépet, hogy ne keljen mindig előlről kezdeni a sorban állást.
  • vigyori14
    #226
    akkor csak ilyen sebességgel fogom tudni letölteni?
    akkor ma este elinditom az összes rész és mire lejön nyár lessz, lessz időm megénzni őket, és remélem h addig kész lessz a többi felirat is hozzá. amugy nagyon köszi a feliratot daniel.
  • rockerdave
    #225
    nem kell letölteni nekem az e-mule-t,megvan,sajnos...
    vigyori: nem lepődöm meg,szerintem jobb átlagra ne nagyon számíts
  • vigyori14
    #224
    sikerült leszednem a progit, és kapcsolódni is tudtam a razorback 2 höz. találtam egy csomó részt és elég sokat elindítottam h kezdje el letölteni. ez tegnap este volt. ma délután néztem és alig pár részből töltött le pár megát, meg 2-3k val töltött, de nem folyamatosan.
    neked gyorsabban töltötte? vagy kell valamit beállítani a programban h gyorsabban jöljenek a részek?
  • Daniel19
    #223
    Igen, én fordítom.

    eMule nevű progi kell. Google-ba megkeresed, leszeded, felteszed, Razorback 2.0 szerverhez kapcsolódsz és rákeresel az első évad részeinek címére! Akkor a találatokban ott lesznek és DVDRippek. Mert azóta kijött a DVD. Leszeded, utánna meg alá teszed a feliratot, amit felfordítottam. Azt nem tudom, hogy pontosan stimmel e alá, de be tudod állítani, hogy jó legyen.
  • rockerdave
    #222
    engem érdekelne a cucc!
    vagyis:
    e-mule-ról le
    te meg fordítod a részeket?
  • rockerdave
    #221
    tényleg?
    grat!!!:p
  • vigyori14
    #220
    azzal az emul-al milyen gyorsan lehet leszedni a részeket? és honnan tudnám letölteni a programot?
  • Daniel19
    #219
    Nekem is a TVRippek vannak meg + az angol feliratok. Arról csinálom a magyar feliratot.
  • Daniel19
    #218
    Igen, azt én fordítottam az előző két hétben!

    Tuti pontos feliratot csináltam.

    Élvezzétek!
  • rockerdave
    #217
    feliratok.hu-n csak első évadhoz van felirat
  • vigyori14
    #216
    daniel neked megvan az első évad szgépen? és a többi is megvan? mert nekem nagyon kellenének főleg ha szinkronosak. mert most töltöm énis az első 2 évadot dvd-n, csak sajna angolul. jo lenne ha magyar lenne.
  • Daniel19
    #215
    Egy kérés: Valakinek megvan VHS-n a sorozat második évadjából a "The Ventriquist's dummy" című rész? Amikor egy "hasbeszélőnek" torzszülött van az egyik keze helyén?

    Ha valakinek megvan, az kérem, hogy jelezze, nagyon kellene a szinkron miatt.
  • rockerdave
    #214
    hali!
    tv2-n láttam az első részt,azóta bele vagyok bolondulva!!!
    szomorúan tapasztaltam,hogy nem akarnak több részt vetíteni :-(
    nem tudtok valami fejleményt?
    vagy milyen módon tudnám beszerezni?
  • vigyori14
    #213
    aha biztos ez. létezik ehez magyar felirat? ja és a vérbordély- hoz is kéne magyar felirat. nemtudod h honan szedhetnék?
  • Daniel19
    #212
    Akkor ez lesz az:

    http://www.imdb.com/title/tt0069341/
  • vigyori14
    #211
    de nem, ez egy másfél órás film. és láttam az első 2 részt még vagy 2 hete. nemaz a nő van benne. meg más szereplők vannak bene, belenéztem máshova is ott olyan volt h a sirból felkelt egy zombi vagy valami. szóval tuti nem az a rész az.
  • Daniel19
    #210
    Ami a tévében volt, abban is piszkavassal üti le! Az az első szezon második része. Szóval az a sorozat egyik része, ami kb 25 perc. Talán a Kriptaőr le volt vágva az elejéről.
  • vigyori14
    #209
    haeverom hozott tegnap egy Tales from the crypt című filmet, 500 mega, angol szinkronos felirat nemvolt hozzá, ez nem a kriptaőrrel kezdődik, ő benne sincs sztem, de belenéztem és olyan volt bene h karácsony van és a nő megöli a férjét mint a télapós részben, csaik itt piszkavassal üti le, ez is olyan film lene mint a démonlovag? vagy mi ez?