369
Újraadják a TV2-n!!!!
  • Daniel19
    #168
    Hát sajnos sztem annyi lesz csak. Másfél órában leadják az első három részt ma és annyi. De ne legyen igazam....

    Én úgy tudom, hogy jövő héten a Vérbordély lesz.
  • Prypiat
    #167
    A tv2-n????
    Barátnőm azt mondta az rtl-en...
    Jövő héten a Démonlovag lesz? Nekem az annyira nem tetszett. Remélem nem lesznek,olyan marhák,hogy képesek leadni egy részt és utánna annyi...
  • Daniel19
    #166
    A TV2n lesz!!!!

    Szerintem nem adják le az egész sorozatot. Jövő héten már a sorozathoz készült mozifilmet fogják adni. De meglátjuk....
  • Prypiat
    #165
    Srácok ma este 23:45-kor rtl-klubon mesék a kriptából!!!
    Végre már nagyon vártam remélem leadják az egész sorozatot én tutira felveszem! Ugye még nem adtak egy részt sem? :)
  • Daniel19
    #164
    Én is az RTL Klubbon néztem még 1999-ben, amikor ment. Szüleim nem örültek neki, de nem érdekelt. Szombatonként mindig fenn maradtam és megnéztem. Imádom a mai napig.
  • KaBuTo666
    #163
    valakinek vhs-ben mesetleg meg van?
  • KaBuTo666
    #162
    akor majd remélem itten szólsz, ha sikerült a feliratozás elkészítése, én szívesen segítenék de sajnos nem tudok angolul!

    mikor még az rtl-n ment akkor néztem, egész egyszerűen imádtam!

    ha nem nyomják ki dvd-n akkor fejen lövöm magam!
  • Daniel19
    #161
    Nekem megvan aviban mind a 7 évad.

    eMule-n fentvan az összes TVRip-ben.

    Az ismert feliratos oldalon van hozzá angol felirat, most keresek társakat, akik segítenének nekem magyarra fordítani.

    Nagyon jó kis sorozat sztem.
  • KaBuTo666
    #160
    van itt valaki akinek valahogy meg van az összes évad video kazin vagy gépen, vagy bárhogy???
  • Daniel19
    #159
    A TV2-nek csak az első 3 rész van meg.

    Jövő héten a sorozathoz kiadott mozifilm, a Vérbordély lesz.
  • KaBuTo666
    #158
    1. A halálbüntetés eltörlése után a hóhér munka nélkül marad, de nem sokáig!

    2. Karácsony este van, de ez nem hoz békét a házasságtörő asszony számára…

    3. Az őrült tudós egy macska agyát ülteti egy csavargó fejébe...

    ezeket adják ma este!
    ezek az első évad részei, nem?
  • KaBuTo666
    #157
    most kezdik újból vetíteni?
  • Daniel19
    #156
    Kicsit olvass vissza a kép alatt, mindenre választ találsz.

    Nézitek ma? Szerintem az első szezon első három részét adják majd.
  • KaBuTo666
    #155
    A Mesék a kriptából első szezonja a napokban jött ki Amerikában DVD-n, gyönyörű, az eredeti képregényt utánzó borítóval. Nem tudjátok, hogy magyarországon is kinyomják?
  • Daniel19
    #154
    MA! TV2! 23:45! Mesék a Kriptából!

    Nézzétek!
  • Daniel19
    #153
    Az első szezon ezeket a részeket tartalmazza:

    http://www.horrordvds.com/modules.php?name=Reviews&file=viewreview&op=newreview&id=306

    Az amerikai borító:



  • Daniel19
    #152
    Hát én is....ezt én is megvettem volna....

    Amerikában már a második évad is kijött.
  • Prypiat
    #151
    :(((( Basszus...
    Ez nagyon gáz,pedig ha valamit szerettem volna eredeti dvd-n akkor ez az lett volna. :((
  • Daniel19
    #150
    Októberre volt beígérve, de semmi....
    A hónap végén az Universal kivonul kishazánkból, szóval nem tudom, hogy lesz e belőle valami....sajnos....
  • Prypiat
    #149
    Nemtudjátok megjelent e már dvd-n itthon?
  • Daniel19
    #148
    eMule-n fent van az összes rész (7 évad), nézhető minőség, TVRippek.

    Amerikában júliusban adták ki az első évadot, október 25-én pedig a második évadot fogják.

    Igen, én is úgy hallottam, hogy ősszel nálunk is megjelenik az első. Remélem rajta hagyják az extrákat, mert nagyon érdekesek.
  • Prof William
    #147
    A Kiéhezve c. sorozatot ismeritek? Néha egész jó elgondolkoztató részek vannak benne. Pl a kedvencem a Kínai szakácsos rész...
  • Prypiat
    #146
    Szasztok!

    Én imádom a sorozatot de sajnos utoljára vagy 6-7 éve láttam az rtl klubbon az utolsót. :( Ugytudom,hogy a warner home video kiadja az első évadot dvd-n most októberben. Erröl lehet már tudni valamit? Vagy esetleg nemtudtok olyan helyet ahonnan le lehetne szedni szinkronosan vagy akár felirattal az egyes részeket? Nagyon fasza lenne. :)

  • Daniel19
    #145
    Meg van még az a kazi? Érdekelne!

    Átpostázhatnád, leszedném róla a szinkront, beraknám DVD alá és kész a magyar DVD!

  • Daniel19
    #144
    Az első évad részei:

    1. The Man Who Was Death (a hóhér munka nélkül marad )
    2. And All Through the House (a télapó megjön )
    3. Dig That Cat...He's Real Gone (a 9 életű ember )
    4. Only Sin Deep (pénzért gyors öregedés )
    5. Lover, Come Hack to Me (a nászéjszaka balul üt ki....a férj részéről legalábbis )
    6. Collection Completed (nyugdíjazás után a pasas nyugalomra vágyik, de a kiskedvencek ezt nem teszik lehetővé...ezért... )
  • Daniel19
    #143
    Nagyon jó!!!! Ezeket a részeket pár napja néztem meg. Ezek az első szezon részei. Érdekelne a hangsáv. Megvan az első szezon DVD-n, pár napja szereztem meg, jó lenne rárakni a szinkront is. A magyar feliratot már fordítom hozzá!
  • Waterhorse
    #142
    - Van ez a swarzis-testcserés (egyik legjobb), az ilyen szivatós részeket szeretem, a legtöbb az, de ez über-giga-mega-brutál-szivatós:))
    - aztán az amelyikben ifjú házasok elmennek nászútra, és lerobbannak. Valami régi villába menekülnek a vihar elől. Csávónak csak a csaj pénze kell, később kiderül, hogy a csaj családjának női ága mindíg ebben a villában nyírja ki újdosült urát:))
    - Nyugalmaznak egy őreg fószert, akinek (az állatokba megszállottan szerelmes) felesége mellett unalmas lesz otthon az élete, hát elhatározza, h elkezdi lemészárolni és kitömni az asszony állatait, végül elfogy az öreglány türelme és a fószert tömi ki:)
    - Másik kedvencem a Lance Henriksen-es, a csontpókerral:) Asszem többet ehhez nem kell hozzáfűzni, felismerhető:)

    Ennyi jutott eszembe, de még előkerítem azokat a kazikat?/kazit?, nem sok kb. ezen kívül még 3 rész lehet. Akkor meg tudom mondani angol címre pontosan.
  • Daniel19
    #141
    Nem nehéz egyáltalán.

    Akkor mond a sztorikat, úgy be tudom azonosítani.
  • Waterhorse
    #140
    Többek közt ez is. Csak így tartalom alapján tudnám felsorolni, olyan 6-7 rész lehet, majd utánanézek, de nem értek a vhs-ről hangrögzítéshez
  • Daniel19
    #139
    Ja, többek között az is nagyon jó rész.

    Mely részek vannak meg neked kazettán? Érdekelne a szinkronhang.
  • Waterhorse
    #138
    Még van egy pár részem vhs-en abból az időből, amikor RTL Night klub címen belül futott:)
    Az a Swarcis jó rész volt, amiben elment az öreg a plasztikai sebészhez, hogy teccen a csajnak, aztán a végén hogy megszívta:))
  • Daniel19
    #137








  • Daniel19
    #136
    De kihalt ez a topic. Aki kedveli ezt a jópofa sorozatot, az írjon!

    Most nézem sorba a részeket.

    Amerikában július 12-én adták ki az első évadot DVD-n, októberben jön a második. Remélem ide is eljut. A Warner Home Video bejelentette a magyar kiadást, de az csak akkor biztos, ha már a polcokon van.

    Várok mindenkit ide!
  • Kaslerka #135
    The Storyteller ez volt az. http://www.imdb.com/title/tt0092383/
    Ha esetleg valaki tudja honnan lehetne letölteni részeket, érdekelne.
  • Kaslerka #134
    Nem, ez nem a meghökkentő mesék. Amikor még csak TV1 és TV2 létezett meg a menő Jugó NoviSad. Ez a NoviSad-on ment. Olyan részek voltak benne, pl, hogy Sündisznófiú stb... Fantasy szerű film volt.
  • guardian hero
    #133
    Meghökkentő mesék talán. Roald Dahl Meghökkenő mesék novelláskötetéből voltak a sztorik tudtommal.
  • Kaslerka #132
    Srácok, nem tudja valaki mi volt annak a sorozatnak a címe, amiben a fickó ült a kandalló elött a kutyájával és a kutyájának mesélt (az is tudott beszélni) különbözö horror szerü meséket?
  • Daniel19
    #131
    Gyerekek! Nagy hír!

    A Warner Home Video kihozza a Tales from the Crypt évadjait DVD-n októberben!!!!!
  • Daniel19
    #130
    Hi! Emlékeztek még a Demi Moore-os részre? Az az egyik kedvencem :-)
  • Kandurex
    #129
    Egész érdekes volt a mostani rész. TECCET!