14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Takezó
    #2529
    kösz, töltömis
  • a_n_d_r_e_w
    #2528
    kipróbálni megéri de nagy élményre ne számíts. a csata nálam pl borzasztó sokat tölt (P4 3GHz, 1GB RAM, 6600GT, 1024x768 normal)
  • Thanatos
    #2527
    nah kiáltam,a sort és jön maxal :D
  • Kandurex
    #2526
    Az FTP LINK ÉL!

    Szálaként max. 300k -val tölthettek, vigyétek gyorsan! Még meleg!
  • Rettenthető
    #2525
    Igazándiból azon töprengek - miközben a sorban ácsorgok -, hogy vajon egy olyan géppel, ami nem éppen tökéletesen felel meg a min. req-nak (alulról súrolja), azzal egyátalán ki merjem-e próbálni a beta-t?
  • Kandurex
    #2524
    5 perc srácok és megkapjátok! A banner alattit természetesen, csak egyelőre kiszedtem a linket, de rögtön visszarakom, csak leellenőrzöm, hogy jó.
  • Takezó
    #2523
    már 19. vok a sorban:ð
  • Takezó
    #2522
    nekem UKmirrorra írta alapból 11 percet... ez volt másfél órája
  • Mester
    #2521
    Mondjuk alap oldalról jön de nem max spd-el~(nem mondom hogy lassan de US mirrora léptem fel mert ott csak 16 percet kellett várni nem 1órát;p)
  • Takezó
    #2520
    nököm sö
  • Mester
    #2519
    Nemtom hogy a banner alatti ftp link-re gondolt-e, de nekem az jelenleg nem megy~
  • Takezó
    #2518
    ezexerint nem:ð
  • Thanatos
    #2517
    és nem akarod velünk is megosztani? :)
  • Kandurex
    #2516
    Az a baj, hogy még nekem egy bő fél óra mire leér :(

    De majd lépek fel, még ma hajnalban, [SG]Kandurex[HUN] néven. Ugyse kell ma már aludnom. Tök jó. Asszem lassan le is szokok róla, minek az? Nem?

    Ez a várakozósdi mekkora poén már a 3D -nél, egyszer 10 perc van rajta, aztán hipp - hopp mindjárt 40, megint 14, aztán hirtelen 70, még jó, hogy találtam egy FTP linket, :)
  • a_n_d_r_e_w
    #2515
    a fene. én is épp kezdtem belejönni. csontvázaim épp a hullákból lakmároztak a csata után, erre disconnect :((((
  • Newfronter
    #2514
    Na kivágott disconnectel, pedig milyen jól indult :D
  • Mester
    #2513
    Akinek már tölti, az meg tudná mondani ,hogy milyen sebességgel jön plz?
  • j0nNyKa
    #2512
    egyebkent csetszerver total KO most :D
  • j0nNyKa
    #2511
    hat en tudtam readyzni, tobbiek ezek szerint nem
  • Takezó
    #2510
    haj... en toroltem a klienst okosan:ððð tolthetem ujra:ð
  • G_ArchAngel #2509
    én ma már nem, 4-kor ébresztő van, mert délig be kell fejeznem egy raktárcsarnok vázlatát...:(
  • a_n_d_r_e_w
    #2508
    viszont ahogy észrevettema mi verziónk nem kompatibilis az újjal! Nem bírtam levédeni azt a nyavalyás játékot vagyis levédtem de hiába, és akik meg csatlakoztak (mindenféle jelszó beírása nélkül) azok panaszkodtak, hogy nem tudnak csinálni semmit.... az viszont tuti hogy FP-ről nem szedem le az új klienst. akinek fent van felrakhatná valahov, pl majomparádé :))
  • j0nNyKa
    #2507
    igen
  • j0nNyKa
    #2506
    sracok aki a jatekban van, readyzzen mar (tobbieknek mondom: cset nem muxik :D)
  • G_ArchAngel #2505
    Ahogy észrevettem, nevet azt lehet használni amivel az ubi.com-on regisztráltam?
  • j0nNyKa
    #2504
    most ledobott mindenkit, es nem fogja el a passt senkinek ? :D
  • G_ArchAngel #2503
    az nincs de nekem ennyi idő alatt két disconnectem volt...
  • Newfronter
    #2502
    Ilyenkor jó már nekünk, akik múltkor leszedték a bétát az ubi szerveréről, most nincs ez a kivárás.
  • Thanatos
    #2501
    valami normális downlaod link nincs? mert key mrá van de ha only fileplanet a letöltés akkor asszem inkább kihagyom a bétát :)
  • j0nNyKa
    #2500
    hehe ok :P
  • Szaruman
    #2499
    Ja, megyek. Fél óra, míg sorra kerülök a letöltésnél. Aztán nem tom mennyi, míg lejön. Utána alszok reggelig. Akkor beszélhetünk róla:P
  • j0nNyKa
    #2498
    na jon vki jatszani ?
  • j0nNyKa
    #2497
    megyek: [Hun]j0nNy
  • GothiK Aesh
    #2496
    hé aki fennvan regélje már mienek a szerverek sok a dics? hot seat local network stb?
  • GothiK Aesh
    #2495
    nah ez egy jó válasz :)
  • robotnyk
    #2494
    lopakodj el fileplanetre, aztán ha elolvastad a heroes banner alatti első sort, tedd fel újra a kérdést, hogy ki debil, kthx XD
  • GothiK Aesh
    #2493
    bocs de ez egy debil válasz :D
    szoval honann van kód?
  • GothiK Aesh
    #2492
    nincs sg elötagod..bann pls
  • robotnyk
    #2491
    fileplanetről
  • GothiK Aesh
    #2490
    honann van kód?