14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • NeoMaN
    #2731
    Unhandled exepcionnal (vagy mivel) elszáll, megfagy a sztárforc aktiválás, ezért tart végtelen ideig....
  • NeoMaN
    #2730
    Hát ezennel megismétlem korábbi kommentemet, fejből, megpróbálva szó szerint: b***ák szá***a a bü*** k***a éd****s an****t!
    Ez több mint nevetséges. Nem működő, pénzért letöltehető "BÉTA", a HOMM nevével visszaélő mocskos kiadó.
    Talán a szép graf, a gyönyörű képek és a nagyonjó ALFA ellenére is a kommentek alapján boritékolható a bukta...
    Köszi ubi!
  • Since
    #2729
    igen mivel ellenőrzi a kulcsot és csak utána aktiválja nem? :) Tehát a kulcs tuti jó :)
  • Thanatos
    #2728
    akkor oks mert automatice kell..., tuti jól irtátok be a kódot? gép restart hasonlokkal is lehet probálkozni...
  • Since
    #2727
    na ez így fasza akkor
  • NeoMaN
    #2726
    ugyanez van nálam is, de már kb 10 perce... :(
  • Since
    #2725
    igen mert manualy módban nemfogadja el a kulcsot...Azt írja ki hogy wrong a kulcs
  • Thanatos
    #2724
    nekem hamar készlett, auto aktiválást csináltad?
  • Since
    #2723
    Hmmm most próbálom aktiválni a kulcsot és már vagy 5 perce megy...Ez normális?
  • IceTom
    #2722
    1 óráig volt ingyenes?ez hülyeség
  • Thanatos
    #2721
    nah megint probáltam egy gamet valaki magyarral, és megint kifagyott első csatám végén..., sorry
    sajnos igy ebbena formában tényleg max duelnek vanértelme :)
  • NeoMaN
    #2720
    Elfogyott a kulcs, lekésted, ennyi.
  • IceTom
    #2719
    ezt írja ki:

    We're sorry; the Heroes of Might and Magic V beta is now closed. If you would like information on upcoming 3D Gamers events please fill out the form below.
    ezt írja ki
  • NeoMaN
    #2718
    Sztárforsz baszás 4 perce buzizik, ez normális??
  • IceTom
    #2717
    jó.majd megoldom..
  • NeoMaN
    #2716
    vagyok, mingyá megprószálom elindítani... :´)
  • IceTom
    #2715
    tudom..de nekem nem sikerül
  • Thanatos
    #2714
    nézz feljebb...
  • IceTom
    #2713
    v.ki leírná.-.hogy gyorsan és egyszerüen hogyan és hol kell letölteni?
  • Kandurex
    #2712
    Na kinek van kedve duelezni egyet?
  • Dns5000
    #2711
    bazze duelbe 1 szer sikerult csatlakozni azota nem, pedig trainingbe egybol csatlakozik
  • Dns5000
    #2710
    hat eleg erdekes hogy dualban nincs chat, bazze mi a fasznak szedtek ki belolle?
  • Dns5000
    #2709
    edekes nekem nem, max 1-2t
  • Lamellus
    #2708
    Nekem úgy tűnik a fileplanet továbbra is megy.

    http://www.fileplanet.com/160065/160000/fileinfo/Heroes-of-Might-&-Magic-V-Client
  • Thanatos
    #2707
    hát andrew ha te voltál az akivel jtászottam sorry de az első csata közben kifagyott..., nem véletlen véta... :/
  • PeeTeR
    #2706
    valaki nem toltene fel uw -re vagy tvn -re?
    (ha tenyleg lezartak a beta letoltest)

    vagy akarhova
  • dark prince 14
    #2705
    Honnan tudnám letölteni???

    A 3dGAMERS azt írja hogy BETA IS CLOSED:(
  • b-type
    #2704
    :))
    Ja le kell vadászni..
    Ha lesz kialakult név és társaaság akkor fel lehet venni a játéknevet külön listára....bár ez lehet nem oldja meg..lehet azért van ez, mert hol tele van a játék hol pedig kilépnek és üresedés van...ezt nem tudom.
  • Rettenthető
    #2703
    Én mennék szívesen, de most megyek el itthonról, és nem tom mikor érek vissza.
    Viszont egy általános név//pass jó lenne a későbbiekben.
  • Rettenthető
    #2702
    Igen, de a probléma az, hogy észreveszema gémet, föléviszem a kurzort és mikor már duplán kattintanék, már a kurzor alatt nem az a játék van... ezért "szoktam" azt csinálni, hogy kijelölés, és amikor belecsúszik a kívánt játék, akkor join.
    Nem tom miért nem úgy van, mint a dio-nál, hogy közvetlen be lehet írni a join-ban a jatek nevet és kódját. Mind1, ezt még betudom annak, hogy béta. Ha már eddig ilyne jóra mgcsinálták bízom benne, hogy ilyen apróságokkal nem teszik elviselhetetlenné a játékot.
  • Szaruman
    #2701
    Vazze... 1 ch light kiszedett 15 titánt... LOL
  • Thanatos
    #2700
    aham hát engem be se enged a channelre..., lehet probálok egy restartot :D
    viszont ha bejutok valaki magyaral nyomnék egyet akkor szivesen mert nem akarok fél órát várni egy körre meg azt se hogy kilpjen enemy... :P
  • robotnyk
    #2699
    bocs, maximálisan eltájoltam a hszt :D
  • b-type
    #2698
    ?
    én igazából arra válaszoltam hogy nem kell kijelölni és a join game-re kattintani, elég duplán kattintani a kiválasztott játékra.
    Az hogy nem enged be az sztem hiba ....mármint a játékban.
    vannak még kiküszöbölendő problémák, és nem müxik minden klappra még.
  • robotnyk
    #2697
    eddig szerintem eljutott, btw, oda engem sem engedett be az előbb
  • b-type
    #2696
    dupla katt.
    nem kell join, duplán kattintasz és az egyenértékű a join-nal.
  • Szaruman
    #2695
    Armageddont nézzétek meg. Finom:)
  • Rettenthető
    #2694
    Nah igen. Szal kijelölöm azt ahova be akarok jutni, de mire még egyet rákattintok, vagy join-t nyomok, már elcsúszik egy másik gémre a kijelölés -> rossz helyre megyek be... Asszem a kezét el lehetne törni annak aki ezt a részét csinálta.
  • Rettenthető
    #2693
    Úgy kezdődött, hogy először nem engedett kreálni a kalandtérképes chanelen kiléptem beléptem és már be sem engedett. Nah persze ez nem tuti, hogy segít, lehet pont egybeesett vmivel... mind1. Volt 18 remek kör és akkora fa vagyok, hogy egy screenshot-ot sem csináltam :-)
  • precision
    #2692
    jah, johát beta :D