14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • precision
    #2569
    nah vhogy sikerült belépnem, ott vagyok ahol be kell írni a képen látható kódot, beírom és ezt adja be:

    'We're sorry; the Heroes of Might and Magic V beta is now closed. If you would like information on upcoming 3D Gamers events please fill out the form below.'

    Ez most mi? Nem adnak ki uj kódot? :( Nem tudok akkor játszani? :(
  • Moyko
    #2568
    hi! én olyan beta-t találtam amiben volt egy single player pálya is.. azt végig nyomtam: - Nagyon jó hogy maradtak a HoMM3 -nál és felspékelték etherlordsos grafikával, teljesen szuper. A kezelőfelület nagyon kezdeti, sokhelyen nincs is vagy nem müxik a gomb. a 2D desingernek meg letörném a kezét és azzel verném össze. Utoljára ilyen ikonokat és gombokat a Worms A--ban látam ( Hatalmas,csilivili, gyerekes, Kétkézzel nyomdmeg az igen t) - ezt úgy ahogy van felejtő. A zenével semmi próblémam. Maga a játékmenet teljesen a 3. teccet viszont a harc realtime-beli átvitele. Jó lesz ez.. csak dolgozanak rajta, a gyorsaságra nem térnék ki mert folyamatosan swappol ott még valamit nagyon elkúrtak a srácok...
  • precision
    #2567
    vki pls help, nemtok kódot szerezni, regeltem már egy tonna usert, de egyikkel sem enged bejelentkezni, se ff -el, se ie -vel, cookiek engedélyezve vannak...
    vki privibe dobjon már egy kódot pls, köszönöm
  • Laza
    #2566
    nekem 260k-val jott le a cucc a #2540-es hozzaszolas linkjerol
  • mosoporr
    #2565
    FTP nagyon gyors....
    max 50el szedi,
    tegnap este 9ig olvastam a forumot de hiába,mostmeg mire lejön mehetek meloba ha egyátalán addig elkészül
  • Hyder
    #2564
    próbáld a fileplanet -en. ahol te próbáltad ott nekem is hiba volt, de fp -en sikerült
  • Laza
    #2563
    nalam nem megy a beta kulcs reg, bejelentkeztem a GSpy loginommal, majd a Beta Sing Up formon a submitra klikkelve hibara fut
  • G_ArchAngel #2562
    Az sem semmi, hogy újra meg kell szokni az egységeket: 15 rogue (itt távolsági egység) pillanataok alatt legyepálta jóval több archerem és kétszer annyi parasztom...
  • G_ArchAngel #2561
    Az halálos benne, hogy ha nem forgatod a térképet, akkor tuti elhagysz kincseket a fák, bokrok tövében...
  • Since
    #2560
    És első ránézésre milyen?
  • j0nNyKa
    #2559
    nekem ment vele tokeletesen
  • Since
    #2558
    Amit letöltöttünk 2-3 napja azt is lehet használni vagy valami új klienst kell letölteni?
  • Newfronter
    #2557
    Ja recseg a hang nálam is. De mivel körökre osztot, így eddig is ki kellett egymást várni nem? A disconnect az meg más tészta, elég gáz ha sok ilyen van, a local-t azért belerakhatták volna. Na mind1 a napokban még játszani fogok vele, hogy megismerjem...

    Még az is kitelik a játékfejlesztőktől, hogy nem a legfrissebb engine-t nyomták a béta alá és csak azt akarták nézni, hogy hogyan állítsák be az AI-t. Bennem ez a gondolat is megfordult, de lehet hogy hülyeség, nemtom. Gondolom nem lepődtök meg ha eltolják a játékot, sőt most örülnétek is nekki, mert akkor kijavítanák a bugokat...
  • Rettenthető
    #2556
    Jó a játék biztos... én már a menüben szétszakadok. Jó volt a chat-ig elkalandozni, de ott már alig bírtam cérnával... És sikerült 1 kört lejátszani, fantasztikus volt...
  • Kandurex
    #2555
    Engem idegesít, ahogy recseg a hang :(

    Na akkor vélemény. Zene, hangok biztos jók, csak nekem enyhén recseg :( Általában jól futna, de érthetetlen módon néha elkezd szaggattni, holott az előző percben még tökéletesen ment. Ijesztően szar a multi rész, főleg unalmas a sok várakozás :(, na asszem törlöm :(

    Főzetek anyámmal kisköcsög :D
  • a_n_d_r_e_w
    #2554
    nem ment, se az SGhu, SGhun, sghu, sghun, az ég világon semmi, elhiheted próbálkoztam :))
  • a_n_d_r_e_w
    #2553
    De így nehezen balanszíroznak ki valamit, ha a játékosok legtöbbje azon vitatkozik, hogy sikerült-e valakinek 2 körnél többet jtászani. lenne Single, vagy jobb a netkód/server
  • Kandurex
    #2552
    sghun? No mindegy. :(
  • a_n_d_r_e_w
    #2551
    megváltoztattad a jelszót, nem tudok ;)
    na mind1, lépek, holnap vizsga :)))
  • Kandurex
    #2550
    Andrew gyere már :)

    Másnak is recseg a hang?

    Mennyi ...tiszta gáz, vazze
  • Rettenthető
    #2549
    Kezdem azt hinni, hogy ezek a Nival-os srácok-lányok nem tudták, hogy a Heroes V-tel mire vállalkoznak. Valahol lehet sejtették mekkora a tábor, de sztm nem készültek fel ekkora invázióra...

    Amúgy meg a játékról, - bár még csak a telepítés folymata zajlik - sztm ez ugyanaz a játék, mint a close béta, szal nem épp egy mai darab, sztm már azért pár hibát kijavítottak azóta, vagy legalábbis erősen remélem.
  • Thanatos
    #2548
    talán ezért béta... :)
    a közhiedelemmel ellentétben a béták senem kell hogy szorakoztatóak legyenek, senem kell jónak lenniük,, de még csak stabilnak sem... :)
  • a_n_d_r_e_w
    #2547
    nem csak téged, mind a 4-ünket....
  • a_n_d_r_e_w
    #2546
    nema türelem hiányzik, de ilyen netkóddal MULTIbétát kiadni egyszerűen pofátlanság. Kandurexszel nyomultunk 2 menetet, ebből az egyik 1 körös, a másik 6 körös lett, aztán jött a disconnect
  • modoshawan
    #2545
    talán a hangulat a heroes 2 -t idézi nekem...
  • Takezó
    #2544
    huhhpaszmek, befagyott a kúva ffem, és kezdhettem újra:C
  • modoshawan
    #2543
    2 gép, két net...
    Magammal játszom online...
    Tök buli. Ezért jó a koleszélet ejhh!!!
  • modoshawan
    #2542
    A hangulat, amire vártam viszont nem jön le. A fullban reménykedem nagyon.
  • modoshawan
    #2541
    Sztem nem rossz a játék. De hogy áprilisra nem lesz kész az tuti. Remélem nem adják ki elkapkodva, félkészen. Hol az a petíció amit ki lehet tölteni?
  • modoshawan
    #2540
    Nem akarok senkit se beizzítani, de én innen 1 Mbyte/sec - el 10 perc alatt lehúztam.
  • mucsácsó
    #2539
    tudniillik olyan lassan lépnek egyesek...5-10 perc is akár.....és még a lagggggg is....... áááá hihetetlen szááár tud lenni :(
  • mucsácsó
    #2538
    hát kb így vannak...csoda ha elérjük a 2-3 kört...nincs türelme megvárni az egyik embernek megvárni a másikat még lép...ezekmellett akadás, recsegő hang, ami iszonyat idegesítő...meg még nemistudom mit soroljak fel, de amúgy nagyom jó game lesz, megvan a Heroes hangulata, csak néha úgy tud akadni :S :S
  • Takezó
    #2537
    oks, csak nem értettem ezt a 2-3körös játékokat
  • mucsácsó
    #2536
    mármint a játék..
  • mucsácsó
    #2535
    épp játszik :)
    én is nyomtam a_n_d_r_e_w-vel most az előbb, csak engem kidobott valamért :S
  • Takezó
    #2534
    hm? hogy?
  • a_n_d_r_e_w
    #2533
    a 2-3 körös játékok nem biztos hogy sokáig lekötnek :))
  • a_n_d_r_e_w
    #2532
    ehhh, nem tudom :) (bár lehet a hiba az én készülékemben van :))
  • Takezó
    #2531
    ha elindul, akkor ma valszeg megbukok közgázból
  • Takezó
    #2530
    uhh, ez botrány...
    vajon 2,8XP, 768mbram, gef2titaniumom mit fog kezden ia gémmel?