14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • NeoMaN
    #2771
    jöjjön már valaki... :)))
    5-5-ben, duel, magyarok ide! néven, jelszó: sghun
  • NeoMaN
    #2770
    gyere DUEL-re
  • mucsácsó
    #2769
    hát nálam rohadtul a gameben is, de egy időután már nem :D
    utóléri magát lehet xD
  • NeoMaN
    #2768
    Zene érdekesmód csak a menüben recseg, gém alatt no problem.
  • NeoMaN
    #2767
    Játszottam egy KB. 30!!!! perces DUELT!
    Emberz, ez KURVANAGY!!!!! Tiszta ARCHON feeling! :)
    Szóval: game 5-05 ben indítok duelt, MAGYAROK IDE! néven /rumkola01/, password: sghun
  • robotnyk
    #2766
    nekem egy duel felénél abbahagyta kb
  • sickb
    #2765
    help
    megvan az install, a kódot is elfogadja ,de ami felhasználót csinálok az ubi.com on azt nem fogadja el a bejelentkezésnél.:((
  • NeoMaN
    #2764
    MAGYAROK IDE! DUEL-t indítottam, PASS NINCS...

    Zene recseg, hogy tudom kiküszöbölni? CFG-t hiába barbrálom... :(
  • Kandurex
    #2763
    :(, no mindegy, majd legközelebb, közben nekem is lépnem kell :*
  • lazsi
    #2762
    sry megszakadt a netem pedíg már majdnem nyertem
  • Kandurex
    #2761
    na jöjjön akinek van kedve, még vagyok egy darabig :)
  • lazsi
    #2760
    én igen van msned?
  • j0nNyKa
    #2759
    jon vki jatszani most sima gamet ?
  • Dns5000
    #2758
    na mar full lekestem :P
  • lazsi
    #2757
    megyek
  • feki25
    #2756
    Megyek
  • lazsi
    #2755
    jó és mit használsz akkor szövegelésre?
  • Kandurex
    #2754
    Kész a szoba a duelben, a kód: sghun

    jöjjön aki akar
  • feki25
    #2753
    Nem használok MSN-t!
  • lazsi
    #2752
    aha
    msn címem [email protected] veggyél fel
  • feki25
    #2751
    Sziasztok!Jön valaki játszani?
  • Thanatos
    #2750
    nah akkor a activáló szerver lekapcsolás is csak rémhir votl látom :) amugy zsvsz csak tul vannak terhelve a szervereik :)
  • NeoMaN
    #2749
    basszameg elinduuult!!
    :))))
  • Dns5000
    #2748
    megyek, ugysem lehet talani jatekot, a fele full, de akkor mi a faszert van mar a listaban a masik felere meg ne lehet csatlakozni gondolom a hulye natosok miatt, mert nem nyitjak meg a portokat, csak foglaljak a helyet a listaban
  • _Atti_
    #2747
    Amugy elég szépen elcseszték a serverválasztóját..folyamatosan refreshel, egy kínszenvedés bejutni..ráadásul valamikor percekig nem reagál a join gomb a training/duel résznél.
  • Dns5000
    #2746
    szep, meg jo is lenne, ha nem lenne teljesen jatszhatalan a rengeteg bug miatt
  • Kandurex
    #2745
    nah, egy 10 perc múlva nyitok szobát duel -ben, "magyarok ide" akinek van kedve jöjjön. persze szigorúan körökreosztott játék (utálom a realtime -ot)
  • SLICK
    #2744
    ehh de jó egyeseknek... :c
    amúgy jó a game?
  • Since
    #2743
    most sikerült :D
  • b-type
    #2742
    Annyit még, hogy nem volt kötelező fizetni a beta-ért, magigérték hogy lesz ingyenes is, és lett is.
    Ahogy én láttam az egészet:
    Eldöntöttem hogy nem fizetek hanem megvárom míg ingyenes lesz, és ahogy az lett letöltöttem, reggeltem (hál égnek engem még hagyott, és nem volt baja a starforce-nak sem), és belenézhettem a játékba, kaptam egy képet arról hogy milyen is lesz.
    Ennek örültem, nekem tetszett...ennél többet nem is vártam egy beta mpdemo-tól.
    Remélem minnél jobb és teljesebb verziót vehetek megminnél hamarabb.
    Szal az anyázás ezért üti a szemem. (de átérzem a problémát ha nem megy, pedig nagyon is érdekelne :( )
  • Dns5000
    #2741
    nekem van kedvem duelezni
  • Since
    #2740
    Molst olvasom fórumon hogy másnak is vannak problémái...Én arra tippelek hogy későn reggeltük ezt a szart és megvan határozva ez bizonyos limit :D
  • Since
    #2739
    nemtudom amikor kicsomagoljuk kér valami phrase jelszót oda tök mindegy mit írunk be?
  • Since
    #2738
    Ez oké de akkor se fogadja el a kulcsot :)
  • NeoMaN
    #2737
    Na, mostmár nálam is failed. Ez egyértelmű: lekapcsolták a regisztárció elfogadását jóváhagyó szervert. Lekéstük. Ennyi.
    Lehet, hogy jobb, hogy nem is láttam.
    Valaki írhatna egy beszámolót, hadd reménykedjek.....
  • b-type
    #2736
    Egy kis kiigazítás a magam elgondolása alapján:
    Ezeknek a problémáknak a javarészét a Starforce okozza, őket szidjátok.
    Azt pedig hogy Starforce bunkóságú segédprogramra van szüksége a kiadónak ha meg akarja keresni a hasznát, azt pedig azoknak akik warezhörcsög módjára húzzák le a játékokat de fél óránál többet ritkán töltenek vele.
    Ez a hsz nem a warez ellen vagy mellett és nem a kiadók mellettt vagy ellen van, pusztán végiggondoltam hogy hogyan is és miért van ez.
  • NeoMaN
    #2735
    Én nem azzal nyomom...

    Viszont furcsamód azóta folyamatossan van hálózati kommunikáció, feltöltésileg. Géprestart után is!!
    És nem vagyok hülye, mert ez mindig 0 volt a CFOS szerint, most azonban folyamatosan 100-150byte/sec, restart után is.
    Asszem uninstall és hagyom a picsába.
  • lazsi
    #2734
    NAh nemjön valaki jáccani? akit érdekel egy game az msnen elér: [email protected]
  • Since
    #2733
    Bár igaz azt a klienst töltöttem le ami az ubi ftpn fennt volt. Ti melyikkel nyomjátok?
  • Since
    #2732
    Na most automatan azt írja ki hogy failed to activate :d Ez a lol