3220
Szerintetek?
  • Dynamic
    #89
    22 évesen 15 éves csajra hajtani elég lúzer dolog.Ez 2 dolgot jelenthet:a fickó szellemileg 22 alatt van és nem volt még 15-16 évesnél idősebb nőkkel.
  • BADE
    #88
    Az durva lehet:DDD
    Mondjuk az oszifőm is vagy 50-55 éves és 25 éves nője van:))
  • steweee
    #87
    14 fölött nem büntetik. 12-14-ig ha feljelentést tesz vki akkor eljárás indul, de az sokkal enyhébb minhta 12 alatt, mert akkor az mindenképpen bűncselekmény, még ha a kiskorú hozzájárulásával is történt.
  • Punker
    #86
    a szomszédunk "barátnője" fiatalabb mint a pasi lánya.........
    bár azért 20 fölött van.
  • Match
    #85
    A volt barátnőm 15 (én 18), és most pont 22 éves pasija van. Csak hoyg engem qrvára nem érdekel :)
    Mondjuk ha a hugom lenne akkor abból balhé lenne (ki tudja, van hugom is csak ő most lesz 3 éves :)).
  • Lacc
    #84
    Itt se újkeletű ez a dolog. Egyre több helyen látom/hallom, hogy 15,16 éves jánykáknak 20+ pasijuk van. Sőt vazzeg ismerek egy olyan lányt (16), akinek a pasija akár az apja lehetne. Ráadásul valami hihtetlen igénytelen manus, mint aki a híd alól jött. De hát én az ilyeneket sosem fogom megérteni, biztos velem van a baj :P

    Szerintem ez a dolog valahol a diszkócicáknál gyökeredzik, ahol széria hogy minden kis csitrinek van egy kicsúrt kopasz állatja, akinek fityeg a mobil a nyakába.
  • Bandew
    #83
    :D
    De öcsém, belegondoltam!
    Én most 18 vagyok, és egyáltalán nincs gusztusom a 13 éves lánykákhoz. Az a pali meg 25 éves volt. Beteg.
  • traXion
    #82
    Mert megérdemli! :D
  • Bandew
    #81
    Nem. :P
    Nem is volt cigány, ezt az esetet meg azért nem "reklámozták" a TV-ben, mert nem akarta senki se, hogy kiszivárogjon. A vicc, hogy a srác megúszta börtön nélkül.
  • Lynx_TWL
    #80
    ok, ne nekem mond nemén vagyok a téma indító:d
  • SoDI---
    #79
    Szeretetet, kölcsönös bizalomra épülő meghitt társaságot, és megbaszható pinát.
  • Xboxman
    #78
    te lennél annak a mucsai cigánycsajnak az osztálytársa akit reklámoztak a tv-be(a történet full ugyanaz)?:P
  • traXion
    #77
    Csak testileg "férfi" a györcsein (állítólag izom) kívül...
  • Gery1980
    #76
    Én igazán azt nem értem, hogyan fordulhat meg egy 22 éves "férfinek" az agyába, hogy ráutazzon egy 15 éves lányra.Komoly gondok lehetnek azzal a csávóval.Véleményem szerint minél előbb le kell állitani ezt a projectet!
  • Munch
    #75
    MaSzka! ÜSSED! Kell segítség? Van egy pár gorilla ismerősöm!
  • traXion
    #74
    MaSzka ha leírnád a problémát jobban, talán segíteni is tudnánk! :)
  • Munch
    #72
    Hűűha... regényt tudnék írni ebbe a topicba, de inkább nem.
    Én máshogy is fel tudnám tenni ezt a kérdést.
    Mit akar egy 20 éves lúzer egy 12-13 éves lánytól?
    Merthogy az én közelemben ez történt meg. Nem írok konkrétumokat, mert meg akarom mutatni a lánynak ezt a topicot. A lány ma 16 éves, és még mindíg azzal kínlódik. Ég és föld a két ember. És nem értem, hogy mért van még vele. Csak a menősködés? Hogy neki igenis sokkal idősebb pasija van?
    Felelősség???? Iggen... nagy felelősség. A szülőknek lenne az. 20 évesen nem bír gondolkodni. A lány meg mégúgyse, a szülei tudnak róla, és nem szólnak rá. Hol a hiba szerintetek? Mert én tudom, hogy hol...
  • Bandew
    #71
    Általános 7-es voltam, amikor megtudtam, hogy az osztálytársnőm(13) terhes egy 25(!!!) éves sráctól.
    Na ez a kemény!
  • The Garrett
    #69
    nekem az is normális.
  • The Garrett
    #67
    tisztelet a kivételnek, de általában az emberek általánosítanak... és ezesetben ide jut az általánosítás. :P
  • gergou
    #65
    No azert nem kell minnya arra gondolni, hogy egy 20, vagy feletti csako csak azer akar valamit egy 10enpar evs csajtol, mer all a pocse...:) Ne vegyetek el a kedvemet,...gondolom ez miatt nem sikerult osszejonnom azzal a csajjal... Pedig en telleg nem ezt akartam...
  • The Garrett
    #63
    tokinindítónaknemműködikaszpész? :D

    Amugy meg szerintemis azt akarja amit előttem leírtak.
    Mondjuk láttam már olyan 15 éves csajt akit kapásból 19-20 nak néztem...
    Időben nem nagy különbség, de azért megláccik.

    AJh meg annyi hogy ujabban a fiatal csajok a 20+ srácokra buknak de nagyon, ez nem feltétlenül jó imho mer azért elég durva az időbeli különbség és lehet, elég rossz "tapasztalataik" lesznek.
    Haver-t tudnám idézni erről:
    "Elmegyek a hyperspace re és azt a 16 éves csajt viszem ki fujatni amelyiket nemakarom."

    ez kinek elkeserítő kinek... "felemelő"
  • Lynx_TWL
    #62
    megyek kajálni addig szervezzétek meg ki legyen elől az élő pajzsnál:D
  • Xboxman
    #61
    :)ööö és ha bántós?:P
  • Lynx_TWL
    #60
    ppersze lehet mindenki normális, de én soha nem szerettem azt ha a csajok az idősebbek felé húztak
  • ollie
    #59
    én bármiben benne vagyok (duma, verés, stb), ha megszervezitek, de most már mennem kell.
  • Lynx_TWL
    #58
    na azért 5en csak elverünk egy kigyúrt embert:D
    én lefogom ti meg ütitek, de ha mégis rosszra fordul a helyzet, ti lesztek az élő pajzs, amíg én menekülök:D
  • mikike
    #57
    hol az a kép???
  • ollie
    #56
    jó, akkor menj és dumálj vele :P
  • Lynx_TWL
    #55
    hát az sok, nem kellett volna hagyni, asztem még friss a kapcsolat....
    nem feltétlenül jó mindig ellene szólni(ccsávó ellen) mert ez erősítheit a hugi fűződését, inkább hozz be kit a képbe:D
  • Blasta
    #54
    Vigyázz a Hugodra nagyon!!!!
    Ne engedd ilyen 22 éves csókák közelébe!
    Lehet, hogy nem fog szeretni, de mindenképp ez a jó megoldás, minthogy felcsinálja valami köcsög.
    (mondjuk az idősebb csávókban az a jobb a kis 16-18 évesekkel szemben, hogy azért tapasztaltabbak és leglább a gumit fel bírják húzni, na persze itt is van egy rakat kivétel) :-D
  • Xboxman
    #53
    egyébként szvsz nem kell rögtön leírni a csávót(nem mindenki "olyan") én eldumálnék vele
  • ollie
    #52
    azért kell még most kivégezni
  • MaSzKa
    #51
    1hónapja lehet
  • ollie
    #50
    amúgy ha közbe kell lépni, és hajlandó vagy megszervezni a verését, én is benn vagyok (persze nem egyedűl mert én meg nem vagyok kigyúrva :)
  • Lynx_TWL
    #49
    mióta telepedett rá?
  • Lynx_TWL
    #48
    még enm feküdt le:D
  • MaSzKa
    #47
    Na jól van tényleg megyek holnap benézek majd!
  • Lynx_TWL
    #46
    csávóval úgyse lehet beszélni, hugival kell neki még megjöhet esze, vagy téllegesen be kell állítani valakit akit érdemes
  • ollie
    #45
    most komolyan, kivégezném az ilyet! amúgy meg feljelentheted, mert törvényellenes fiatalkorúval lefeküdni.