3220
Szerintetek?
  • jugen
    #130
    Milyen igaz a mondás!
  • ollie
    #129
    na, lesz verés?
  • Crem
    #128
    Na emberek...

    Dumáltok itt józanságról és erkölcsről...
    Kíváncsi lennék rátok, mikor egy 16-18 éves csaj feszes fenekén átüt a tanga és a mellei majd kiszúrják a póloját.
    Vonaglik elöttetek, mint egy kígyó...

    Akkor is ilyen kemények lesztek az erkölcsi szinten??? Vagy csak derékon allúl?

    Én is védeném a hugom...
    De régi mondás (remélem jól idézem)
    --A férfi ha elmegy egy házibuliba, csak reménykedik, hogy dugni fog... Míg a nő tudja...
  • [HUN]PAStheLoD
    #127
    mert az Te vagy :)) és neked elvette az eszed a déli harangszó :DD
  • [HUN]PAStheLoD
    #126
    elírta .. biztos :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #125
    na ahogy a verés kerölt szóba megjöttem énis :DDDDD

    amúgy szerintem is egy megoldás van (majd megadom a számom hívj fel )
  • Esrohnoil
    #124
    "szal egy 154 éves csaj még naogyn gyerek" ???



    Mondd csak hány éves vagy MacLeod? 250? 300?
  • FtranX
    #123
    jó ötlet! meg fel kéne venni kamerával az egészet, oszt felraknia netre. Mekkora botrány lenne! Az egész net rettegne a gyilkos SG-fórumosoktól!
  • Lynx_TWL
    #122
    mekkora lolság:D szervezzünk verést, ha már így összeveernénk vkit, sztem legyen az, ghgyo mindenki hoz 5 embert, és így az elsz hogy összesen kik összegyűltünk elverünk jól egyet, azátn új körbne a vert is ver egyet, és a többi is ver egy újat stb stb.. az nyer aki életben marad:D
  • Buddy
    #121
    ha ütni kell, akkor hívok embert....szóljatok
  • Lynx_TWL
    #120
    HUHÁ:DDDDD
  • I.C.ram
    #119
    Hupsz, most lebuktam! :D
  • I.C.ram
    #118
    Jó jó, de gondolj bele milyen, hogy milyen rossz érzés lett volna MASZKá-nak, hogy a hugocskájára azt írtam volna, hogy megb*szni. :)
  • Pheel
    #117
    Hááát én nem nézném ki Mr Ironman-ből, hogy ismeri a közösülés szót. Konkrétan a b betűs esélyesebb :)
  • Lynx_TWL
    #116
    jajj ez király volt:DDDD
  • Lynx_TWL
    #114
    :D a lényeg megvan
  • Match
    #113
    hát, megkockáztatjuk....a legszebb hogy nem is emléxem rá mert enyhén alkoholos befolyás alatt voltam amikor megismertem, és nem sok minden maradt meg belőle másnapra, csak a telefonszáma :)))
  • Lynx_TWL
    #112
    nem korrekt 1 14 éves csaj lehe,t ohgy jól néz ki(elég érekes ez az emberi evolució olyan gyorsan fejlődnke a gádzsik mostan:) szal egy 154 éves csaj még naogyn gyerek egy 18 sőt még 16 éves sráchoz is képest
  • Match
    #111
    neh, beszarattok itt előre...eddig 15 volt a legfiatalabb, de akkor még én is csak 17 voltam...
    Nah, majd meglátjuk :)
  • FtranX
    #110
    ajjaj :) Majd megtudod! :)
  • FtranX
    #109
    Hát, valsószínüleg sohasem fogjuk őket kiismerni, de egy biztos: Az én érzéseimel már egyik sem fog játszani, mert csak tiszta szexről lehet szó. ;-)
  • Match
    #108
    Hát én hamarosan fogok próbálkozni egy 14 éves csajjal....jelenleg 18 vagyok....szerintem korekt korkülönbség :) Vagy nem ? :)
  • Pheel
    #107
    Konkrétan szerintem ő sem tudja. :)
  • gergou
    #106
    na latod ebben 100%ig egyet ertunk... Ez a gondd nalam is, az eletben nem fogok rajonni a miertekre, mert azokra nem valaszol, ha igen miert?? ha nem miert??? sosem kaptam normalis valaszt, es hogy mit akar??? Sose lehet tudni:)
  • FtranX
    #105
    Én 20 éves vagyok. 18 év alatti csajjal komoly kapcsolatot semmiképpen nem kezdek, mivel már egy párszor megjártam velük. A 18 alattiak valahogy nem tudják, hogy mit is akarnak igazából. Nem arról van szó, lehet egy 16 éves csaj is vagány, meg jófej, de attól még gyerekes marad. Volt már a dologból verekedés is. Mármint csajok verekedtek. :DD Sosem tudtam rájönni hogy igazából hogyan gondolkoznak. 18 felett már egy picit más a helyzet.
  • Pheel
    #104
    Szerintem 18-19 alatt nem érdemes csajozni, bár én már 25 vagyok, szal könnyen beszélek :)
  • Munch
    #103
    Höhh! Te és a haverod. Höhh! Vagggány! :)
  • gergou
    #102
    Kulonben az egyetlen problem a fiatal csajokkal, hogy nagyon konnyen meg tudjak bantani a szerelmes, es idosebb baratjukat a kulonbozo cselekedeteikkel, igy jart a haverom is, aki 20 evesen beleszeretett egy 16 eves csajba halalosan, aztan osszejottek, es a csaj 2 het utan kidobta.... En is hasonlo sorsra jutottam, de nem hagyom annyiban a dolgot:)
  • gergou
    #101
    na jo, de latni kell, hogy 60 % ban igaz a feltevesetek, de 40 % ban nekem van igazam, erre jo pelda vagyok en, es az egyik haverom....
  • Pheel
    #100
    Az ész csak részben korfüggő.
  • Munch
    #99
    Hááááát... No comment.
  • gergou
    #98
    Most akkor azt mondjatok, hogy ha en( 20 evesen) hajtok egy 15 es fel eves csajra, akkor szellemeileg kb 15 korul jarok??? Ez nem igaz, Ismerek en olyan 20-25 eves csajt, aki szellemileg joval 13 ev alatt van, es mi van, ha ez a lany mondjuk szellemileg sokkal idosebbnek tunik? Mi a problem ezzel a korkulonmbseggel ekkor? Semmi...
  • traXion
    #97
    rotfLoL :D
  • Lynx_TWL
    #96
    vigyázzál a hugoddal, mert rákap eg 9 évesre!!!!
    én a helyedben elbesézlgetnék ele, ill a lehetséges 9 évesekkel is, de csak óvatosan nehogy megverjen mert még gyúr!
  • The Garrett
    #95
    lol ezekszerint ez nem is valami egyedi probléma :D
  • csabawarchief
    #94
    nemtom te hány éves vagy (mármint a topic nyitó), de sztem figyelj oda a hugodra, esetleg a szülőket is vondd be ha alapból nem tudják...

    ...én se többet nem tudok mondani
  • Munch
    #93
    SZÓÓÓ SZERINT!!!!
  • skristof
    #92
    pontosan...
    teljesen egyetértek
    ez is tök divat lett....
    nekem oszttársaim (16) is az ilyenekre buknak....
    elég szomoru
    az egyik csaj (nem is néz ki rosszul) pl egy 28 éves faszival van..
    előtte vmi nős férfi dugta....
    (az a hír járja a csajrol [ami tök igaz, bnői mondták], h vmi hasonloan koros uriembert meg vérsre szop*tt... nah, az jo lehetett :PPP)
  • BADE
    #91
    Ne is mondd,osztálykirándulásra is elhozta:))
  • Davidus
    #90
    Jól nyomja:D