301
Minden A KÖNYVRŐL!
  • ollie
    #21
    nincs kódja a Bilbiának, ez hülyeség
  • ollie
    #20
    János 1. levele!!
  • Gery1980
    #19
    Azért ez kicsit erős kijelentés, még ha ateista is vagy...
  • [Walaki]D`Lair
    #18
    Papírpocsékolás a biblia...
  • mikike
    #17
    jó kis topik, kár hogy nincs olyan ember ezen a fórumon aki végigolvasta volna magát a könyvet is
  • FtranX
    #16
    Igen, a legfontosabb a hit. Mindenki a szerint értelmezi, hogy hisz-e Istenben/Teremtőben vagy sem.
  • Tikal #15
    a kodokrol csak annyit hogy a háboru és békében is találnánk olyan kodokat mint a bibliában, szoval nem nagyon hiszem ezeket :) egyébként a kodokat milyen nyelvben keresik? netán az angol forditásban? :)
  • Dutch Flander
    #14
    Ja meg a legfontosabb, csak nem jutott eszembe: HIT kérdése!
  • Dutch Flander
    #13
    Habár végig még nem olvastam, de szerintem annál azért több. Értelmezés, felfogás és filozófia kérdése...
  • FtranX
    #12
    Jártam egy ingyenes angol-nyelv tanfolyamra. Ott a Bibliából tanultunk anglul. Nekem tetszettek a benne lévő történetek.
    Értékes irodalmi alkotás, de semmi több.
  • Dutch Flander
    #11
    Ez egy nagyszerű KÖNYV. Tanulságos, az életről szól, a mindenségről. Éppen ezért rengeteg értelmezése is létezik. Az az egyik kedvencem, mikor gyilkosok használják a kivégzésük előtt ártatlanságuk bizonyítására, és ami a legfélelmetesebb az egészben, hogy bizonyos szinten még igazat is lehet adni nekik.

    Veszélyes egy könyv, ésszel kell forgatni...
  • sanzik
    #10
    jo a konyv csak kar,hogy szar a vege
    :D
  • cenobite
    #9
    Jelent meg már több könyv és értekezés a biblia kódjairól. Van ami magyar nyelven is elérhető, illetve megvásárolható. Próbálj meg egy-két könyvesboltot.
  • The Garrett
    #8
    biblia-t csak irodalmilag tudom értékelni, annak meg 1 szép nagy meséskönyv. :P

    ennyi.
  • Augustus Gigo
    #7
    NYissunk egy biblia vs. korán topicot:) amúgy tud vki vmit a biblia kódjáról? jóslatairól?
  • Tikal #6
    Nyissunk a Koránnak is?
  • HuAn82
    #5
    Remélem nem akarsz komolytalankodni ezzel a témával?
  • Augustus Gigo
    #4
    ezékiel 25, 17:)
  • Gladiator
    #3
    nektek melyik a kedvenc részetek?
  • Augustus Gigo
    #2
    Eddig még nem is volt ilyen topic, ezentúl lesz:)
  • RelakSfromhome
    #1
    Pl?