11900
  • Tono34
    #1912
    Gratula

    A következő elvárás, hogy ne essenek ki.
  • Csacsi
    #1911
    Zaki: Köszi a gratulációt.

    Ja és azt szeretném kihangsúlyozni, hogy a Vezetőségnek a tisztes középmezőny volt az elvárás :))

    Kíváncsi vagyok idén majd mi lesz... :)
  • zaki
    #1910
    grat! látom te lőtted a legtöbb gólt a bajnokságban, nem rossz. rákerestem erre az alex ambronini gyerekre, eddig nem ismertem, nálam 2008 elején most 21 éves, elég szépen túgta a gólokat 128 meccs 53 gól, de csak serie b, és a 3. osztályban, mindjárt leigazolom, mutatok róla egy képet, hgy nálam milyen tulajdonságokkal rendelkezik
  • Csacsi
    #1909
    Nah Egész jó idényt sikerült zárni, a fiatal igazolt csatárom lett a seria B gólkirálya 30 góllal. Sajnos becsúszott a szezon közepénél és a végénél pár nem várt vereség, de így is a második helyre sikerült hoznom a csapatot, így jövőre a Seria A-ban folytatom a tevékenységemet.

    Most egy kicsivel erősebb csapattal kezdek, mert sikerült pár fiatal tehetséget igazolnom, akik azthiszem, most nagy segítségére lesznek a csapatnak.

    És akkor legyen itt a tabella


    Itt pedig a csapat, és a Seria B gólkiárlya.
  • zaki
    #1908
    ááá, ezt is elutasítottam... nem adom el a legjobb játékosomat, pénz úgyse kell, többszáz millióm van úgyis, maradjon meg a standard csapat :)
  • zaki
    #1907
    bazz, Dortmund-tól olyan ajánlatot kaptam a Mancini-ért, hogy kicsit elgondolkodom rajta :) adnak 87 millió márkát + 5 játékost, nem is akármilyeneket: Puyol, Lampard, Blasi, Jankulovski, Demuth (na jó, ő nem egy nagy spíler). alapból reject-elek minden Mancini-ért jött ajánlatra, de ez nagyon jól hangzik :)
  • Takezó
    #1906
    Nah ugye bejutottam a BL-be:
    Haladás - Tottenham 3:2
    Sahtar Donyeck - Haladás 0:4
    Lazio - Haladás 2:0
    Ez utóbbi kissé bosszantó, de erősen úgy érzem, hogy bőven továbbjutunk... aztán meg megbosszuljuk a múltévit :)
  • zaki
    #1905
    hát ez az :P
    nem tudom, nálam nem voltak ilyesféle bugok a gameban
  • Csacsi
    #1904
    Még 5 meccs van hátra a seria B-ből, de már kiosztották a seria B gólkirálya, a legjobb játékosa, a lgejobb managere stb díjjakat.

    Ez az azért elég LOl. Szóval 5 meccsel a vége előtt, még simán lehet más a gólkirály....

    érdeks....
  • zaki
    #1903
    érdekes... de legközelebb kicsinyítsd a képet pls, mert mindig rám vár a büdös meló, thx :)
  • Terminátor14
    #1902
    8 :-( Ezen kívül van még 10, 11,17,16,11...
  • donpedro
    #1901
    Íme, nem kellenek sztárok, hogy egy csapat eredményes legyen. A legjobb játékosom:




  • zaki
    #1900
    1900. :)
  • zaki
    #1899
    vazze, ezt nem hiszem el! elbuktam a világ kupa döntőt is, és hogy? 1-0-ra vezetek végig, és a 81., és a 85. percbe kaptam gólt, na ez már lol, hogy mind3 kupadöntőmet a végén b*szom el
  • Takezó
    #1898
    Jóh, megkérem :)
  • zaki
    #1897
    kérd meg tomsolo-t, nekem is ő csinálta! :)
  • Takezó
    #1896
    Jó éjt
  • Takezó
    #1895
    Az előzőt én is utáltam :) ez se sokkal jobb, de majd holnap csinálok valami normálisat :)
  • Matthewpamer
    #1894
    Na megyek aludni.Utolsó meccsem Sampdoria-Inter 1-3
    Recoba,Van der Meyde,Kily Gonzáles
    Jó 8 mindenkinek
  • Matthewpamer
    #1893
    Hát őszíntén megmondva ez jobban tetszik,mert az előzö idegesített.Ha nem harakszól:)
  • Takezó
    #1892
    14/18/20/10/15/18 ezek az én értékeim :)
  • Takezó
    #1891
    most mennyi? mert 10 felett jelenti azt, hogy az átlagnál hűségesebb vagy
  • Terminátor14
    #1890
    ....2. szezon elején járok és első klubbnál vagyok..
  • Takezó
    #1889
    egyébként most annak szurkolok, hogy basszák már ki Radics-ot a szövkapi posztból, hogy én lehessek az :)
  • Takezó
    #1888
    :)) hát mondjuk úgy, hogy nem váltogatsz klubot túl sűrűn
  • Terminátor14
    #1887
    Azt mondja el nekem valaki, hogy a lojality képességemet hogy tudom fejleszteni?
  • Takezó
    #1886
    egyébként igazából ez a logo se teccik, de az előző kifejezetten gáz volt
  • Takezó
    #1885
    jah :) na végülis hazai pályán 3:0-ra vertük a PAO-t, így a csoportban: Lazio, Sahtar Donyeck, Tottenham. Egyértelműen én vagyok a legesélyesebb ;) ez a Rebecchi gyerek nem tomm é jött ide, tényleg nagy sztár! idáig 10,7,9 a formája, de sztem még ennél is jobb lesz
  • zaki
    #1884
    új logo? :)
  • Takezó
    #1883
    Ficege: köszi szépen, hogy megverted őket ;)
  • Matthewpamer
    #1882
    Takezó:Igazold le Freddy Adu-t
  • Matthewpamer
    #1881
    03/04
  • Matthewpamer
    #1880
    Bazzeg,azt ne ide írd hanem a fifa 2004-be.Kit érdekel a fifa???Ez a Championship Manager 04/04 topic
  • Matthewpamer
    #1879
    Takezó:Megbosszultam a bl döntőt.Olasz kupa negyeddöntő 1.mérkőzés:Inter-Juventus 3:0 Freddy Adu(2)Cannavaro(1)
  • Takezó
    #1878
    Nah a 3. sel fordulóban a görög Pao-t kaptuk és ugyan rengeteg hiányzónk volt és még a játszók is gyengén teljesítettek, 3:2-re hoztuk a mérkőzést :)
  • Takezó
    #1876
    ez a Nicola Beati nálam nem túl nagy szám :S
  • Matthewpamer
    #1875
    hú bakker hazai pályán a Sienát fogadtam és tartalékosan áltam fel,ez a hülye Siena meg beállt védekezni,de szerencsére Estefania a 88.percben eldönötte a meccset.1:0-ra nyertem.
  • Takezó
    #1874
    ez a dolog megalázó! inkább kilépek az UEFÁból :)
  • Takezó
    #1873
    NEVETSÉGES!!! A 3. selejtező szakaszban kell jáccanom, na még az lenne pojén ha nem jutnék be...
  • Matthewpamer
    #1872
    Keress rá Nicola Beati-ra!