2084
VIRTUAL DJ
  • VinylToy #322
    www.magesy.com
  • K.András
    #321
    Legalább nem fog szarul kinézni cd :), meg szvsz jol is szol!

  • K.András
    #320
    Igen VDJ-vel csináltam, de nemsoká majd! :P
    Szerintem nem rossz ez a prg, gyakorlatilag mindent meg lehet vele csinálni...

    Viszont elég rég töltögettem fel nem tudtok valami tárhelyet ahová 105 megát fel lehet lökni és nem törlik egy két nap alatt???
    Addig is cd-borito, ha már lud... :)



  • Tufa
    #319
    jelszó?
  • VinylToy #318
    Talán ebben is benne van
  • TrIp
    #317
    valakinek egy widescreen skin??
  • Tufa
    #316
    mind törölve lett.
  • VinylToy #315
    #243
  • Tufa
    #314
    ez a skin megvan vkinek?
  • nikeman
    #313
    Tudom, de nekem csak ez van, ezt se használom.
  • TrIp
    #312
    ebből van már V6 is... :)
    egyébként virtual dj-hez van valakinek widescreen skin?? 1280x800 vagy 1440x900-as felbontású
  • nikeman
    #311
    VDJ-vel?
  • K.András
    #310
    Csinálok egy orás mix-et, nagyjábol megvan az alapanyag mit miért és hogyan :D, már csak össze kell állitani, aztán majd valahova fellököm nem mintha bárkit is érdekelne hiszen magamnak csinálom, de hátha mégis :P
  • nikeman
    #309
    Szívesen. Ha van, vmilyen midis cuccod, próbáld ki azzal!
  • K.András
    #308
    Köszi!
  • nikeman
    #307
    Ableton Live 4.0.1

    Jelszó: nikeman
  • Siluro
    #306
    Hát 1 hangkártyával nehéz lenne 2 csatornán játszani :)
  • nikeman
    #305
    Én keverővel használom, 2 hangkártyával. Hamarosan feltöltöm az Ableton Live-ot.
  • K.András
    #304
    Igen, de azota megtaláltam a fader startot, igy már nem kell play gombot sem nyomni elég ha megmozditom fadert és indul is a cd játszo ;)
  • VinylToy #303
    volt ott más gond is, "kicsi csúszda" :D
  • K.András
    #302
    Thx!
    Elözönél az volt a baj, hogy nem a 299-es üziben emlitett modon kezeltem a fadert hanem simán a page down-al és ugy nagyokat ugrik!
  • VinylToy #301
    az jól sikerült először meg se tudtam állapítani hogy nem egy bootlegről van szó, főleg hogy készült is a Fedde Le Grande-nak egy Pink Floydos bootlegje.

    Az szép munka!
  • Siluro
    #300
    Igen, ismerem a Virtual DJ progit, meg a hsználatát. Én csak annyira használom, hogy bethúzom a számot, beállítom az ütemet, de bekeverni már a füles és keverő használatával szoktam.
  • K.András
    #299
    Shift+PageDown billkombival szép finoman lehet a fadert kezelni, de szabad kézzel biztos, hogy jobb lenne!
  • Siluro
    #298
    Ti csak magával a programmal kevertek vagy mellette keverőpultot is használtok?
  • K.András
    #297
    Nekem kéne szivesen megnézném, elöre is köszönöm!
  • nikeman
    #296
    Ja, és ha szoktad nézni a Viván a Club Rotation-t, nem egyszer volt már benne olyan dj, aki gépről kevert. Azt hiszem Traktorral, de nem lehetett annyira látni. Ezek a programok is megállják a helyüket a klubbokban.
  • nikeman
    #295
    Vinyl mellett vagyok én is. Az Ableton Live Windows-on is fut. Nekem meg is van, nézegettem és működik. Ha kell valakinek felrakhatom valahova.
  • K.András
    #294
    Igen hallom a különbséget!
    Nézd meg pls 290-ben berakott mixet is, szerintem az már jol sikerült.
  • Horror
    #293
    EZ az a két szám ami a képen van??Énis megpróbálok egy mixet
  • VinylToy #292
    Nekem így sikerült ugyanaz a két zene összemixelése

    Mix
  • VinylToy #291
    csak azon fut? ez ki mondta? Tényleg ennyire nem vagy képben?
  • K.András
    #290
    Mix
    Szerintem a két szám amiböl összeraktam nagyon jok ezekben a verziokban!
    Talán a fadert is sikerült finomabban használni...
  • K.András
    #289
    Kabbe :D
  • SlayR
    #288
    csinos skin eredeibe is kényelmes kezelhetősége vana Pio ezernek tapasztalom sűrűn :P :)
  • SlayR
    #287
    Abbleton az kimondott MACes progi szal csak azon fut
  • K.András
    #286
    Azért ez igen jol néz ki ;), ráadásul billröl kezelve halálosan kényelmes, de megnézem én ezt a Abbleton Live-ot is...
  • SlayR
    #285
    Lejjebb írtam hogy időtöltésnek és ismerkedésnek jó...de mind1 Én csak ahhoz szóltam hozzá hogy nemcsak az a feladata egy DJnek hogy megfelelőjen válogassa össze a zenéket ez kcisit több mindenből áll.
  • VinylToy #284
    én is kipróbáltam, és biztos hogy élvezhetőbb, de van aki nem engedheti meg magának, és ezzel viszont jól el van, szóval ezért nem értem, miért fáj ez másnak?! Állandóan ezzel jönnek a nagy lemezhuszárok, cd, meg a bakelit az igazi, kimondta hogy nem? De attól még ez is lehet jó, vagy nem?
  • SlayR
    #283
    Atomix MP3al, Tracktorral és egyebekkel kezdtem néha netrádiót még mostis tolok atomixel de ha az ember kipróbálja élesben cdjátszókkal akkor érezhetően más a dolog.