2084
VIRTUAL DJ
  • Daza500
    #202
    Számomra az AtomixMP3 bőven elég.
  • Sitnyikk
    #201
    Traktor a király :P bocsi :D
    különben szevasztok
  • svédcsepp
    #200
    Igen igazad van,nem kell tudnia.De attól még jó lett volna,ha tudja.Na mind1,amire nekem kell arra sajnos nem felel meg.

    peace


  • nikeman
    #199
    A VDJ nem zeneszerkesztő hanem keverőprogi. Nemhiszem hogy kéne ilyet tudnia. Amit mixelsz zenét le tudod menteni benne. Aztán meg azt rakod be lejátszásra. Erre gondolsz?
  • svédcsepp
    #198
    Még hozzáteszek,de mondom nem ismerem még a progit annyira.Összemixelek 2 számot azt lementem majd megint 2őt azt is lementem a végén pedig music makerrel összecsusztatom,ennyi.Ezért érdekel,hogy csak realtimeban túd dolgozni vagy sem....
  • svédcsepp
    #197
    Lehet hülyén fogalmaztam.Szóval pl music makerben lehetett olyat csinálni,hogy elmentettem a kész zenét mp3 ba és még el tudtam menteni külön az összes hangot amit felhasználtam és úgy,ahogy az szerkesztve volt (halkitás/torzitás,stb).Arra lenne jó,h amit már 1x megcsináltam,nem kéne még1x csont úgy megcsinálni és megint elmenteni.Mittomén elmentem saját fájlrendszerébe és 1 év múlva előveszem azt a fájlt és vissza tudom tölteni.Bocs,ha még mindig kinai a dolog,de sztem nagyjából érted a dolgot :D
  • nikeman
    #196
    Ezt nem igazán értem, mire lenne ez jó?
  • svédcsepp
    #195
    pacsker

    Úgy döntöttem kicsit bohockodnék ezzel a progival. :))Lenne 1-2 kérdésem,mivel mixeléssel még egyáltalán nem foglalkoztam.Használtam ejay-t meg music maker-t na ,de az más tészta.Szal itt virtual djben azt láttam,h lehet cue-kat pontokat betteni 1-1 részhez a zenében,de olyat is lehet,hogy megadok neki egy pontot és ott automatice beusztatja(rákeveri)szépen/finoman/kulturáltan a 2ik számot?A 2ik kérdésem,hogy ebben lehet menteni a mixet, vagy realtimeban fút végig?Most arra gondolok,hogy nem felveszem mp3ba vagy wavba,hanem esetleg van neki saját fájlrendszere,amiben ,ha elmentem később abból vissza tudja tölteni a mixet,úgy ahogy volt...előre is thx
  • nikeman
    #194
    Hehe, nem lehet hogy a géped gyenge hozzá?
  • VinylToy #193
    mert egy elég szar program ez a virtualdizsé :D
  • Gaboros
    #192
    Joh, de én a virtualDJ-t nem mixelésre használom. Csak annyi a feladata, hogy szünetmentes zenét adjon, és vetítse közbe a képeket. :) De visszatérve a problémámra, tudja valaki, hogy mért ugrál a zene? Ráadásul teljesen véletlenszerüen, mintha beletekernénk a szám közepébe.
  • nikeman
    #191
    Mi a fenének az automix? Tök hülyeség. Nem azzal kell keverni.
  • Gaboros
    #190
    Jah, kiváncsiságképpen visszaraktam az előző 3.4es verziot, ott nemvolt semmi gond a szinkronizácioval.
  • Gaboros
    #189
    Hy! Nekem is nagyon bejött a 4es verzsön, de az auto-mixelés nem müxik normálisan. :( Még addig jó, hogy a számok ritmusát szinkronizálja, de nem ritmusra inditja el a kövi számot hnem össze-vissza, és igy tök gagyi lesz a 2 szám között. :S Amellett, hogy nem ütemre vált, van mikor egyszer csak beleugrik a szám közepébe... Ez mért lehet? Vmi konfig probléma???
  • MerlinW
    #188
    Ha kezdő hobbiDJ-ről beszélünk igazad van. Ha egyszer nagyban akarod csinálni, akkor szó sem lehet a kijelzőröl.. Ehhez fül kell. Ha kijelzőn tanulod meg, és nem érzel rá a dologra, akkor sosem fog menni normális cuccal.
    Ez is olyan mint a hangszertanulás. Nem olcsó. Meg kell venned a drága hangszert, (ez esetben a felszerelést), hogy megtanulj rajta játszani.

    Ha elemes műanyag zenélősípon tanulsz furulyázni, nem valószínű hogy menni fog egy barokk altfurulyán:)
  • VinylToy #187
    Van a Traktornak olyan verziója, ahol látszik a hanghullámja, csak meg kellene keresni, a hangzásról ne is beszéljünk, a VDJ sehol nincs ilyen téren.
  • nikeman
    #186
    Én amondó vok, hogyha valaki pénzt keres a keveréssel az vigyen magával cuccot. Nem keverőre+lejátszókra gondoltam. Hanem akkor vegyen annyi fáradságot, hogy kiírja cd-re vagy bakelitra. De MerlinW, azt mondd meg, ha teljesen kezdő lennél, te melyikkel tudnád elkezdeni? Sztem VDJ. Az a legjobb benne hogy a két számnak a hanghullámjau vagy milye egy kijelzőn van. És kezdőként picit könnyebb vele a bendelés, mert látod hogy holvan a dob.
  • MerlinW
    #185
    3 évvel ezelőtt még "Hardon":) nyomtam, ma már csak magamat szórakoztatom:) Ill ha valaki nem tud megfizetni egy normális DJ-t akkor egészéjszakás ingyenfogyasztásért el-könnyü-fokozatozom neki magam:) Számomra ez már csak egy hobbi, amire nincs időm..
  • Bagoly81
    #184
    irtam elöre elöre hogy bocs :) nem sértegetni akartalak, de aki nem inge....

    de ha könyüfokozat enyi erövel egy mix cd sem lenne rossz megoldás



  • MerlinW
    #183
    Hát nos. Tegyük fel buli van:

    Hard fokozat - értesz hozzá, van eszköz - hardveres pultnál lehet inni, mixelni, és nem kell szinkrozni.
    Medium fokozat - leptopdidzsé vagy, mazoista vagy, Traktorral (+-keverővel) osztod a muzsikát.
    Easy fokozat - leptopdidzsé vagy, kényelmes vagy, VDJ.

    Komolyabb partit úgysem pc-n fogsz tolni. S a szánalmasság átszált reád.

    Mellesleg nem emlékszem hogy sértegettelek volna...
  • Bagoly81
    #182
    már nemazért de piálni mix közbe is lehet felraksz egy hosszab zenét és mászkálhatsz is, szikronizálés meg most mondom bocs ha megsértek bárkit is de szánalmas.
  • MerlinW
    #181
    Azt azért sosem mondanám, hogy jobb mint a traktor, mert fényévekkel lemarad tőle. Traktorral, otthon, keverővel csodákat lehet művelni. VDJ-vel kisebb kaliberü házibulival kényelmesen lehet zenélni úgy, hogy mellette még ihatsz is:D
  • VinylToy #180
    ez elég viccesen hangzik
  • nikeman
    #179
    hát ezaz, bár azért te is kellesz
    de attól még mindig jobb a VDJ, mint a traktor
  • VinylToy #178
    minőségi visszaesés érzek.
    ha minden megcsinál helyetted, akkor te minek kellesz?
  • MerlinW
    #177
    4.0-> nagyon jó lett. Kényelmes, tökéletesen szinkronizál, szinte megcsinál helyetted mindent:) Rendesen támogatja a többcsatornás kártyákat, rendesen broadcastingol, le a kalappal. A mai nap leváltottam a Traktort:)
  • gameplusz
    #176
    Atomix Virtual DJ v4 1 Cracked-BAKA
  • nikeman
    #175
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hali!Mivan? nemírtok?
  • nikeman
    #174
    Én még soha nem használtam, ha jó angolos vagy érdeklődj a VDJ készítőitől e-mailben vagy fórumon: VDJ honlap
  • Csontikka
    #173
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem VDJ-vel kapcsolatban.
    Van benne egy ilyen funkció:

    Network Sync: Synchronize several computers via a network.

    Tehát hogy több, egy hálózaton levő gépen fut egyszerre a VDJ és azt szinkronizája...?

    Ez mit takar pontosan, használta már valaki? Mi próbáltunk összelőni 2 gépet, de semmi érdemlegeset nem tudtunk összehozni vele.
    Elvileg arra lenne jó, hogy az egyik a másikhoz illesztené az ütemet, vagy teljesen rossz fele gondolkozom? A másik kérdésem pedig, hogy ha ez így is van, akkor kell a két gép kimenetére egy jelösszegző és úgy mehet tovább, mert gondolom hogy amit az egyik gép játszik, az a másik kimenetelén nem jelenik meg. Próbálkoztam google-val is, de semmi hasznos infot nem találtam ezzel a funkcióval kapcsolatban. Aki tud ötletet adni hogy mit hogy hova, mi is ez pontosan, kérem segítsen! köszi!

    Üdv
    Csontikka
  • nikeman
    #172
    Lécci valaki, akinek megvan a VDJ 4-hez a Pio 1000-es skin az tegye föl valahova. Köszi
  • nikeman
    #171
    Nincs vkinek VDJ4-hez olyan skin, mint a3ó 3-ban az alap?
  • Bagoly81
    #170
    most mindenhova belinkelem a mixem halgassátok meg adjatok rola véleményt MIX :-D
  • Falco Maxxis
    #169
    A HDPS annyit jelent mint Hungarian djs and Party services. Ez egy társulat, kör ha úgy tetszik. Célja, hogy dj-k, partyszervezők és klubtulajdonosok kapcsolatba kerüljenek egymással, kapcsolatokat alakítsanak, segítsék egymást és, hogy a kezdő tehetségek is megmutathassák tudásukat. Folyamatosan jelentkezünk majd hírekkel a partyk világából, közöljük az eseményeket és próbáljuk nyomon követni a zenei világban történő eseményeket is. Ha minden jól megy, szervezünk partykat ahol kezdő dj-k lépnek majd fel, egy-egy nevesebb társukkal egyetemben.
  • Falco Maxxis
    #168
    Nah... Azt hiszem kicsit csúsztunk de jobb később mint soha. Jövő héttől elindul a www.hdps.hu!!! Mindenkit várunk akit érdekel! Kérdés, regisztráció, véleméyn stb. egyenlőre még a [email protected] címre, az oldal indulása után pedig az [email protected] címre jöhet.
  • nikeman
    #167
    hali! nincs vmi kiegészítő a vdj-hez amivel működik a behringer bcd 2000?
  • VinylToy #166
    Kipróbáltam ez még mindig ugyanolyan szar mint volt, azt hittem fejlesztgetik, de nem vettem észre, a hangzás még mindig silány :S
  • VinylToy #165
    Download
  • gameplusz
    #164
    Atomix.Virtual.DJ.v4.0-BEAT

    Rem. nem olyan fos mint az előző verziók, próba cseresznye.
  • firga31
    #163
    sziasztok nekem a DSS DJ5.5-ötös crack kéne.kösz