2084
VIRTUAL DJ
  • Phate
    #162
    úgyse lesz igazi "éneklevevős" effekted, nem fog müxeni rendesen
  • Csuhai G
    #161
    Ha megadod az MSN címed akkor átküldöm az összes eddigi effektet becsomagolva RAR-ba! :)
  • Csuhai G
    #160
    És ez miben újabb/jobb, mint az elődök?
  • lajcsak
    #159
    helllllllllo
  • bakaiadam
    #158
    nem tudjátok honnan lehet efecteket letölteni?mondjuk énekkivevőst meg ilyeneket...
  • Phate
    #157
    Megjelent a 4-es virtual DJ!

    Tőccsd le!

    Hja, és szerezz nekem is cracket!
  • Phate
    #156
    lóóól,
  • speiderman
    #155
    Sziasztok!
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a progiban(amelyikben sok sok effect, samples, skin található) a samples részében van egy olyan nevű, hogy FIESTA.
    No, ennek kellene nekem az előadója, mert azt hiszem ez a szám címe.
    Kb. '92-'94-es lehet ez a szám.
    Bocsi,hogy egy kicsit OFF topik lett de sajna sehol nem találom,hátha itt valaki tud róla.
    Segítségeteket előre is köszönöm!!!
  • VinylToy #154
    azt még a zenék elindítása előtt kell, asszem recording fülön van rá lehetőség.
    Nem használom a programot, szóval csak tippelek
  • acsati
    #153
    de menni fog :D és menteni?
  • VinylToy #152
    gondolom van olyan a billentyűzet kiosztásban hogy elinditja a tracket, a másikat meg egérrel indítod, ha ennyi se megy, akkor szerintem hagyd az egészet.
  • acsati
    #151
    bövebben?
  • VinylToy #150
    egér+billentyű
  • acsati
    #149
    és hogy tudom egyszerre inditani mindkettő számot?
  • acsati
    #148
    bocs a láma kérdésért de ha két számot összemixeltem hogyan tudom elmenteni?
  • mila69en
    #147
  • Alloy
    #146
    Esetleg ha érdekelne valakit mit lehet művelni a progival az nézzen el hozzám Alloy Mp3 addig is csáááóó
  • Alloy
    #145
    Érdekel valaki a 3.4 es verzió + természtesen Crack vagyis pach. de mind1 mert ugyan az
  • nikeman
    #144
    a www.wirtualdj.com-on találsz
  • gery92
    #143
    a virtual dj-hez kéne magyarosítás!!!please
    THX
  • nikeman
    #142
    A VDJ-hez van olyan skin, a www.virtualdj.com címről lehet letölteni.
  • technodome
    #141
    hy all.
    Olyan mixprogramot keresnék aminek lehet olyan skint választani mint a pioneer 100as cd lejátszó. Nem tudom h a virtuálba lehet e vagy hogy van e de ha vkinek van az küldje már át nekem. köszi
  • gery92
    #140
    hello

    dj szaboka nem tudnál nekem sgíteni ebben az egész virtual dj-s dologban??
    Használata meg ilyesmikben! ha tudsz írj erre a címre [email protected]


    THX
  • DJ Szaboka
    #139
    Szegény Ti!
    Akkor én elbújok az eredeti 3.5-ömmel =)
    Egyszer ha megveszitek, kapjátok hozzá folyamatosan a frissítéseket meg az új verziókat ingyen! Csak egyszer meg kell venni...
    1ébként nagy használója vagyok a VirtualDJ-nek, meg értek is az egész DJ-s dologhoz... Szóval ha van kérdés, örömmel segítek! ;-)
  • VinylToy #138
    lényeg hogy a magic button használatát jól megtanuld, és akkor sztárdj leszel, ha még most nem is vagy az. :D
  • gery92
    #137
    Akkor valaki nem tudna valami magyar útmutatót hozzá!!!

    THX
  • nikeman
    #136
    Sztem haverkodj meg vki közeledben élő dj-vel és kérd meg hogy tanítson. Ha jó haverok lesztek tuti benne van.
  • VinylToy #135
    bonyolult
  • gery92
    #134
    valaki tudna segíteni a virtual dj kezelésében??Sajnos még nagyon kezdő dj vok ezért kérem a segitségeteket!!!
  • nikeman
    #133
    Nah, mostmár megven a 3.3-as (vagy 3.2-es) VDJ. Ha valakinek kell, írjon és feltöltöm.
  • KuKeSz
    #132
    de, www.serials.ws
  • KuKeSz
    #131
    tudok adni címet ahol letudod tölteni, de nem adtad meg, hogy melyik verzió kell.
  • KuKeSz
    #130
    Kell valakine crack a VDJ 3.04-hez?
  • nikeman
    #129
    Ez az eddigi legolcsóbb cucc a szám.gép.-es eszközöknél, de a legnagyobb a tudása. Sajna gyorsan elviszik ezeket bár én tudom honnan hozzák be az egész országba és ott mindig van tartalék. Ez 50.000 Ft és felér két pio cdj100-assal. Sőt még jobb is, mert efekteket is lehet rátenni. Nekem nagyon tetszik, lehet, hogy veszek. Bár mostmár én is meguntam a számítógépes zenélést és nem vinném el mindenhova. Gyűjtök még egy kis pénzt a pio cdj 1000-re. Az komoly cucc
  • MoSFeT
    #128
    Már alapban az, hogy Behringer sokat elárul
  • VinylToy #127
    én még nem próbáltam nagyon nem tetszik
  • nikeman
    #126
    Nekem is így van meg, eddig semmi gond nem volt vele. Nem tudom hol lehet teljes verziót szerezni. Ahonnan én töltöttem le, onnan már törölték.
    Egy kis kérdés: Mi a véleményetek a Behringer DCD2000-ről?
    Én már próbáltam nagyon tetszik.
  • totl
    #125
    Köszi de azt írja ki h csak a full verzióban működik hogy tudnám beszerezni mert nekem most egy trial van crackelve .
  • nikeman
    #124
    Két hangkártya kell hozzá. Megnyitod a progit, Config, ott Sound Cards. Olyan képre klikkelsz, hogy két hangkártya van rajta. A másik képena keverő legyen (2.0-ás a VDJ-m). Jobb oldalt behozta, hogy Sound Card 1, 2. Az egyikbe az egyik hangkártyát a másikba a másikat állítod be. A keverőre két külön csatornára rákötöd és, ha mindenigaz működni fog. Én is így használom a VDJ-t, eddig semmi problémám nincs vele.
  • totl
    #123
    Hogyan tudnám kivezetni keverőre a progit és zenélni vele?(milyen hangkártyák kellenek?...)ha tuttok segíttsetek pls