22902
Battlefield Vietnam
  • peter31
    #3767
    továbbra is kilépeget... :o(
    másnak nem?
  • Joe004
    #3766
    Na ja :) !
  • Bercy #3765
    az jo lenne ha telleg vege lenne az m60 korszknak. mar csak a helik iranyitasat kene neheziteni(mondjuk en igyse tom vezetni oket) es akkor nem lenne a sok "csak helivel megyek" hulyegyerek
  • peter31
    #3764
    sziasztok!

    állandóan kilép a windowsba hibát észlel stb.
    ha visszamegyek cd key in use meg ilyenek.
    mi lehet a gond valaki szopja még ezeket?

    p
  • Bercy #3763
    en mennek, de ures a server. tnap 5korul is csak ketten voltak(az 1ik Te voltal)
  • Zs0lt1
    #3762
    Nah ez mostmár tényleg müxik.
    Imént próbáltam ki jw1-en.
    Remélem mostmár végleg véget ér az m60 lámák korszaka.

    Jah és a helikkel kapcs-ban, mind a mi8-at, mind a Huey-t ki lehet szedni EGY jól irányzott lövéssel. Tudni kell, hogy hova lőjj. Ha nem a szemem előtt történik, meg, hogy a Huey-ben ülő pilóta egy lövésből leszedte a mi8-ast nem hittem volna el.
  • Joe004
    #3761
    valaki írjon nekik!
  • Davidus
    #3760
    Valaki hekkelje már rá a muhahára a peccset:P
  • Joe004
    #3759
    Petko azért hagyd fönt keddig lehet hogy leszedem !
    Szoljon már valaki a többieknek akinek még nincs fönt az 1.01!
  • Petko
    #3758
    ezt rossz helyre irtam:)
  • Joe004
    #3757
    Ennyire vágod a heli témát?
  • ReTeK
    #3756
    és a gyenge pontot lőttem
  • ReTeK
    #3755
    én vótam
  • Joe004
    #3754
    mi8 páncélja gyengébb?
  • Joe004
    #3753
    Valaki szoljon már nekik játszani akarok!
    Ja egy kérdés a Huey-nek nem lett erőssebb a rakétája vagy a mi8-nak a páncélja mert igen gyorsan leszedett egy srác a meglepetésemre kb 3rakéta, régen 5,6-ot is kibírt!
  • Madmaxx
    #3752
    azok lúzerek
  • Davidus
    #3751
    De most aztán tényleg nem lesz mentség a muhaha meg a vietam'O'matic serveren játszóknak:D
  • Madmaxx
    #3750
    leszarom mostmár. Clonecd ugyis jobb mert legalább nem kell mindig a crackre várni.
  • Davidus
    #3749
    hm lol
  • Joe004
    #3748
    Itt a crack 5Mb ezért volt ez a nagy felhajtás :) !!
    http://dl.gamecopyworld.com/dl.cgi?Battlefield%20Vietnam_1.01_crack!rar
  • Davidus
    #3747
    Nah sikerült megoldani. Nem tudom mit csináltam de sikerült:P A muhaha servert kik üzemeltetik? Be kéne őket fenyíteni hogy dobják rá a peccset. Amíg lesz 1.0-ás magyar server addig nem hiszem hogy lesz érdemleges forgalom JW1-en:P Nehéz elszakadni az MP60-tól:)
  • Davidus
    #3746
    Csak az a baj hogy egyik gyenge pillanatomban úgy düntüttem hogy kitörlöm a BFV mappát ahogy van aztán majd én törölhetek a registryben:P
  • Serpa
    #3745
    köszi.

    de ilyennel nem vesződök.
  • Új fiú
    #3744
    Ez pénteken akartam írni csak a regisztráció miatt most tudom , de még végülis mindegy:
    Én csak azt nem értem hogy erre más még nem jött rá, pl külföldön? És miért nem így rakták már föl a netre ? Mások nem ismerik a CloneCD -t ?
    Előző érdésre: Mivel mountoltad,mert a Virtualclonedrive nem jó ,próbáltam, én az alcoholt használom és jó.
    Szólni kéne az adminoknak hogy frssítsék a szervert .Aki akarja az úgyi meg tudja ,tudta szerezni a jó clone-os cd-t.
  • Cobra.
    #3743
    Serpa #3676
  • Serpa
    #3742
    én mennék, ha már lenne 1.01 -es crack.
  • Madmaxx
    #3741
    az lesz a gond! lehet uninstalálni eddig mindenkinek sikerült. Megjelenik a képernyő ahol pipálgatni kell, és ott kiveszed a pipát a két első komponensből ami eddig be volt pipálva. És voilá!
  • Davidus
    #3740
    A régit nem lehetett uninstalláli valami miatt ezért kézzel töröltem ki a regisrtyböl amit találtam.
  • Davidus
    #3739
    Felraktam újra a gámet a clone CD-vel de kéri a CD-t indításkor(fel van peccselve és a clone CD van mountolva)
    Lehet hogy a régi BFV hagyott valamit a regben?
  • Madmaxx
    #3738
    Azért elszomoritó hogy amekkora nyivákolás volt az 1.01 crackért, akkora a csend most hogy megszereztük végre (thx to ZsOlt1). Pedig ennyi idő alatt mindenki leszedhette volna Petkotól. Mindenki rádöbbent, hogy már nem tud rambóként rohangálni az M60-al és az RPD-vel ezért inkább továbbra is a muhahán játszik? ehhh....
  • Petko
    #3737
    egyebkent a legujabb alcohol 120 virtual drivejevel is megy, azt nem detektálja
  • bazza
    #3736
    Az a baj, hogy nem csak ennél a játéknál van így....
    Van amikor újraindul a gép, de általában kilép a winbe....

    arty: Már vagy 10x reinstall volt, és mindig ezt csinálata...Már a WinXP-t is újraraktam, de nem segített...

    Lehet hogy mégis csak hardware....VGA?
  • arty
    #3735
    nekem ue. volt, reinstall segitett
  • Bercy #3734
    ez inkabb software-s hibanak hangzik. nezd meg h azota amiota elkezdte ezt csinalni a game milyen modositasokat hajtottal vegre a gepeden(software&hardware)
  • bazza
    #3733
    Az mitől van, hogy 2 percenként kilép a játék a winfosba?
    Valami hardware probléma?

    -geForce MX440 legújabb friverrel....
  • Bercy #3732
    server patchot csak akkor kell folraknod ha servert inditasz, de gondolom azt nem akarsz
  • Cobra.
    #3731
    Nem az XP, hanem a játék nyűge volt. Valamiért nekem is újra kellett raknom a játékot, mert csak fekete képeryő volt indításkor, de utána már működött.
  • Pill
    #3730
    Hát én össze fosom magam.
    Ilyen nincs. Ezt eddig soha nem kellet átírnom mert van RefreshLock nevű progim ami 100HZ-en tartja a monitort. És hogy ez lett volna az XP nyűge? Mind1
    Ezer kössz!!!
  • CéZé
    #3729
    videodefault.con ebben ir át ezt renderer.allowAllRefreshRates 1 ilyenre.Ja mindezt a vietnamban :)
  • Pill
    #3728
    Már mindet próbáltam.
    Persze! a 3. CD bennt van és el is indul a játék, de még az EA logót se tudja betölteni mikor kiírja azt hogy: A(z) bfvietnam.exe hibát észlelt, ezért leáll... (szokásos XP szöveg)
    Már próbáltam más helyre telepíteni meg kitöröltem minden Registry bejegyzést de nem jó.
    Ja és nem crackeltem. "Natúr" vann fenn. De ugye nem server patch kell?