22902
Battlefield Vietnam
  • Lacc
    #3567
    Én itt lakok de sajna nekem sincs eredetim.

    Én mi lenne ha összedobna a scene egy kis pénzt hümm? Én kezelném 9k nem nagy pénz. Nah de persze ez itt most szóba se jöhet.
    Manson kollégán kívül meg sajna én sem tudok senkit akinek eredeti van :(
  • Yan
    #3566
    Esetleg Miskolc környékén nincs vki akinek eredetije van?
  • FiReBoY
    #3565
    Nemtom, de már eszméletlenül felhúzott. Csak a levegőt rontja, elkúrja a játékunkat.
  • Petko
    #3564
    mar egy halom icqt kapok hogy hol van crack meg most szopta a jwt akinek nincs... fiuk en leirtam mit kene csinalni, probaltam mansont is ravenni hogy segitsen de o elfoglalt ehhez es nem pesti hogy az eredetijet oda tudja adni.. ezt nektek kene megoldani hogy egy eredeti cdt szereztek beklonecdzi vki es feltolti... nem katasztrofalis
    es tuti hogy mukodne mer manson ahogy irtam bekloneozta a sajatjat alkohollal barmilyen emulacio nelkul es mukodott vele imagebol
  • arty
    #3563
    mert ne lehetne ? olyan serveren ami nem ellenorzi a cdkey-t, arra fel tucc menni :) persze, lehet h ilyet csak lanon lehet :D
  • Trespasser
    #3562
    akkor ennyi volt a Vietnam?
  • Damned One
    #3561
    És az neked játék???
  • Madmaxx
    #3560
    jáccani lehet csak multizni nem
  • arty
    #3559
    imidzsbol lehet jatszani 1.01re peccslet bfv-vel, hacsak az uj safedisc nem tette feketelistara az uj alcolholt/daemon tools-t.

    kiirni meg csak specko irokkal.
  • Mas-Thief
    #3558
    Hát akkor jöhet a seggberúgás. :-) Csak tudnám a public szervereken hogyan oldják meg akkor? Vagy egyszerűen nem törtek az 1.01-esek? :-/
  • Bercy #3557
    jo oreg CS
  • arty
    #3556
    Utánakerestem. Ki sem jött releaseben a razoron kivüli, klónozott cdváltozat. Gyanus. Ha valaki budapesti és van kölcsön origije 1-2 napra, szoljon, megprobálhatok egy imidzset.Privát Ü.
  • antijedi
    #3555
    nem valószinű mert ott még a kukásoknak is legalább 1mbps-es nete van :)
  • arty
    #3554
    A Battlefield Vietnam védelme Safedisc 2.90 + a patch kitudja mire updateli ... CloneCD nem tudja megcsinálni amit kell :)

    Alcohol120% - SafeDisc2/3 profillal kell leszedni a CD1 imagét ill megirni/felmountolni is. A különbségek akkorák lennének a két image közt, hogy nem érdemes veszödni az imidzs peccsel.
  • Lacc
    #3553
    Aztán kiderül hogy emigrált az usa-ba :)
  • peter31
    #3552
    Nem úgy gondoltam, hogy én hanem, aki legközelebb lakik hozzá. De megkérdezem...
  • Petko
    #3551
    nem pesti, de kérdezd meg tőle hol lakik és vidd el neki, vagy hozd el tőle a clonecdt:)
  • peter31
    #3550
    És ha kiírná valaki aki legközelebb van hozzá földrajzilag és odaadná???
  • BurnBaby
    #3549
    mivel rajta kívül feltehetőleg még jó pár user használta ugyanazt a generált cd kulcsot nem kell meglepődni...
  • Yan
    #3548
    "..mondom a hiba az ön készülékében van.." //szerinted

    de hogy lezárjam a vitát korigálom a hozzá szólásom:
    mindenki azt rak fel amit akar, nem kell rám hallgatni! //lesz@rom

    igy jó lesz?
  • Petko
    #3547
    igen erről, de ez csak mrmansonnak kell (ugyanis mindenki akit érinthet ez a dolog már megvan, és pont ezt akarja clonecdsíteni), ugyanis ő annakidején letörölte amikor megvette az eredetit, és most újra le kell töltenie, komparálnia az eredetie clonecdjével, és az eredményt meg én megcsinálom clonecdsítő patchbe
  • Damned One
    #3546
    Na bocs a virusos dumáért...nekem a norton 2004 prof nem talált benne semmit...most volt valamilyek nap frissítve a def. bázisa is úgyhogy passz.
    Azért köszi, de így sem volt jó :D
  • antijedi
    #3545
    szintén ez az ucso dátum és mélyen van..., mondom a hiba az ön készülékében van... :)
  • Lacc
    #3544
    Loller ez a bender-képregény :) Nekem anno voltak is bender-modelleim :D
  • Yan
    #3543
    2004.05.24-es az enyém
    állítsd a heurisztikus keresést mélyre.
  • Mossberg
    #3542
    Hehe ez nem is csít, nekem most is minigun skin van a P90-en :)
  • 0Fritz0
    #3541
    Istenem, a régi szép idők... :)

  • peter31
    #3540
    Erről beszélsz Petkó?
    .../04-03-13-ISO_GAME/Battlefield_Vietnam-Razor1911/CD3/]
  • antijedi
    #3539
    szóval szeirntem is nod32 a legjobb virusirtó ettől függetlenül a hiba náald lesz :/
  • antijedi
    #3538
    jah és legfrisebb adatbázisal mielött abban is hibát találnál :)
  • antijedi
    #3537
    nem akarlak elkeseríteni de nekem a nod32se talált virust...
    amugy tény hogy a nod32 power :)
  • Yan
    #3536
    #3527
    olvass ne csak írj!
    "ismét"
  • Mas-Thief
    #3534
    Legalább nézd meg a gamecopyrold-ön lévő filet! Ha abban is vírust talál a híres keresőd, akkor keress mást akit csesztethetsz!
  • Mas-Thief
    #3533
    Aha... látom te vagy itt a legintelligensebb
  • Serpa
    #3532
    lezárva.
  • Yan
    #3531
    sajnálak...
  • Madmaxx
    #3530
    ne engem kérdezz. Evenbalances csávókkal beszélgess. Viszont más emberrel még nem fordult elő, kivéve Bubával akit viszont többször is elkapott már a PB. Tehát mégse leht olyan nagy gáz a PB-vel.
  • Mas-Thief
    #3529
    Már ne is haragudj, de még az életben nem hallottam Nod32-ről, úgyhogy ennyit erről. Ha 30 víruskereső nem talál benne vírust és 1 igen, akkor is annak hiszel? Na ne már! Nem most másztam le a falvédőről, de vírust azért nem tudok írni. Olyan mocsok meg nem vagyok, hogy én terjesszem más vírusát, de köszi a feltételezést. Rendes gyerek vagy.
  • Serpa
    #3528
    + a flashget futott a háttérben.
  • Yan
    #3527
    A NAV nem talált semmit, a NOD ismét.
    Ennyit a NAV-ról :(