22902
Battlefield Vietnam
  • Skiper
    #3927
    Akkor sajnálom
  • Joe004
    #3926
    Sajnos nem megy amikor ujraindítom kiírja hogy az op rendszer miatt szart ki nem tud valaki valami patchet hozzá???????????
  • Mr Manson
    #3925
    ???
  • Skiper
    #3924
    Vagyis hogy ha 0-n van gáz, ha 1-en aza jo!
  • Skiper
    #3923
    Akarmi:\BF VIETNAM\Mods\bfvietnam\settings\videodeafult.con
    renderer.allowAllRefreshRates 1


    az 1-es szám fontos. nekem ilyenkor csinálta még bf42-ben a feketképernyő-kilép combot!
  • Joe004
    #3922
    Srácok nagy gondom van föltettem a win2003 enterprise-t és nem megy a vietnam el se indul fekete képernyő aztán kilép van másnak is win 2003-ja és megy neki rajta?
  • Madmaxx
    #3921
    el is lophatod!
  • Robogo
    #3920
    Máshogy nem lehet hogy ne keljen megvenni a játékot?
  • Madmaxx
    #3919
    Vedd meg a játékot és megoldodi ka problémád!
  • Robogo
    #3918
    Nem tudja valaki hogy hogyan lehet megoldani hogy lépjen be egy nagyobb létszámu serverbe és ne írja ki mindig hogy invalid cd key?!És különben már valaki tudot nagyobb létszámu serverbe játszani?
  • CB SNIPER #3917
    A discoveryn nagyon ász volt de én az M16-nak szurkoltam igaz pontos volt de túl gyenge!
    M16 RULEZZ!
  • Madmaxx
    #3916
    ezt nagyon fontos volt ide betenni!
  • 0Fritz0
    #3915
  • Madmaxx
    #3914
    látom te is nézted tegnap/ma az összehasonlitó cuccost Discoveryn :)AK RULEZZ!
  • Petko
    #3913


    Itt az egész használati utasítás:
    http://www.mrfa.org/m16.htm
  • Yan
    #3912
    amúgy sajnálom a srácot, BF-ben nem igy ismertem meg :(
  • Madmaxx
    #3911
    má megvolt
  • Yan
    #3910
    a szerveren tilos a káromkodás !
    ezért
    mer megérdemli... ,
  • Mr Manson
    #3909
    Uj szavazás azBFV OFFICAL oldalon!
  • Skiper
    #3908
    Bár én láttam felvételt, ahol elég szépen küldték a kongok légvédelmi ágyúkkal. Benyomhatnának amcsiknak olyat..
  • Skiper
    #3907
    A probléma ott kezdődik, hogy anno vietnámban az amerikaiaknak nem volt légvédelmi eszközük - szükség sem volt rá, mert akkora távolságban volt a bázisuk, hogy oda nem mentek ellenséges légierők - ami meg alig-alig volt vietnámnak! Tehát az egész játék realitása ennél a pontnál meghal. Ez egy arcade játék. Poénodni és komoly játékra egyaránt jó, de nem reális.
  • Mossberg
    #3906
    Na most elvileg az amcsiknak azért nem kell légvédelem mert amúgy is övék a fejlettebb technika miatt a légtér, a vieteknek meg pont ezért kell az SA-7

    Persze ez mind ELVILEG, gyakorlatban ez többnyire nem így szokott lejönni

    Buzi szmájlok LOOL
  • Mr Manson
    #3905
    ehh... no comment!
  • Joe004
    #3904
    A camp-hez visszatérve. az amcsik oldalára bekéne tenni valami légvédelmi cuccot kétlem, hogy az Oroszoknak volt az amcsiknak meg nem volt hőkövetős cuccuk a 60-70 es években!
    Vagy egyszerűen 1 légvédelmi ágyút!
    Tényleg jók az új smilek!
  • CéZé
    #3903
    #3896
    Látod ?!!!!!!!!!!!!
  • MagyaR
    #3902
    A PATCH MEGVAN!
    A kérdésem, hogy kell-e hozzá valami olyan nevezetű fájl amit cracknek vagy fixnek hívnak, hogy elinduljon úgy a játék, hogy fenn van a patch.
    Mert amikor nincs fent elindul. Nah ésha fent van a patch akkor nem indul el.
    Ehhez nemkőll véletlenül valami fix vagy crack, hogy menjen?????????
  • Mossberg
    #3901
    Nem is annyira a lőszer a gondom hanem az, hogy egy rutinos heli pilóta megvárja a szünetet az amcsik spawnolásában, egy pillanat alatt leszáll és megjavítja magát. Igaz, hogy kockázatos de én még nem láttam soha hogy valakinek is sikerült volna kempelő heliket lelőnie. Persze csak az amerikai oldalról beszélek, csak őket lehet így szívatni.
    Asszem gyakorolni fogok a L.A.W-al, az M-60 nem sokat ér...
  • Madmaxx
    #3900
    Add buddy parancs konzolban
    megnyitod a konzolt és beirod
    ab #
    (# a játékos száma s szerveren)
  • Mossberg
    #3899
    Hogy lehet így bezöldíteni a neveket?
  • Madmaxx
    #3898
    Lehet mindegyik helipaden tankolni mindkét félnek. Bár ezt azért elég kevesen kockáztatják meg, én mondjuk meg szoktam próbálni. Csak hát a MI-8nak nagyon sok rakétája van ezért ritkán kell tankolnia.
  • Madmaxx
    #3897
    A JW1 szégyenfal mai versenyzője:
  • peter31
    #3896
    Neked szükséged van az 1.01 -es crackre akkor... Lentebb van is link.
  • MagyaR
    #3895
    kell hozzá valami crack vagy mi?
    Másolt a jatekom, mert eredetibe kicsit drgága:D
  • MagyaR
    #3894
    Mérvan azhogy leszedtem az 1.01es patchet és nem akar tőle elindulni a játék?
    Nem írták itt fent a helpbe
  • Mossberg
    #3893
    Abban viszont biztos vagyok, hogy a Phantom tud "tankolni" a viet reptereken.
  • Mossberg
    #3892
    Most lehet hogy hülyeséget írok mert csak ritkán ülök helibe de úgy emlékszem hogy a viet helik képesek javítani magukat és fegyvert tölteni az amerikai alapbázis javítópadjain. Ha 1.1-ben ezt kivennék akkor megszünne a kemp mert ammohiány miatt előbb-utóbb vissza kéne menniük a saját bázisukra.
  • Madmaxx
    #3891
    Patrol Boat River
    a kis naszád!
  • Skiper
    #3890
    PBR?
  • Madmaxx
    #3889
    én a PBR duplagéppuskáját használom ha eljutok odáig! Az elég hatásos de baromi gyorsan felhevül!
  • Sunz
    #3888
    Ezzel nem értek egyet, bár igaz, hogy egy pörgő Huey-t, vagy kobrát nehéz vele lelőni, de nem lehetetlen, csak nem kell vaktában tüzijátéékot rendezni. SA-7-el bármelyik vadászgépet is le lehet szedni....

    Szvsz a BaseKemp ellen az egyetlen megoldása helik páncéljának csökkentése. Ami kicsit el van túlozva. Egy Mig-21-el egy F-4-et lazán 5 mp alatt leszedek ha sikerült ráfordulni, míg a Cobrát 15 alatt sem szedi le. Na ez azért durva irreális különbség. Ezért is vannak agyon-freggelve a bázisok, mert nincs az, hogy odaállnak 4-en M60-al, és leszedik, mert az sem sebez rajta eleget. És azért M60-al még most is el lehet egy Helit találni.