22902
Battlefield Vietnam
  • Cobra.
    #3807
    Tűzfalon engedélyezted újból a játékot ?
  • Skiper
    #3806
    Üdv!
    Már 1.01-es vietem van. Az első két cédét a másoltról, a harmadikat a clone cédéről tettem fel. Ha be szeretnék lépni a JW szerverre, Failed to connect üzenet fogad.
    miért?
  • skorpio7
    #3805
    Persze-persze milyen igaz is! Már maga "biztonsági másolat" gondolata is sértő !
  • Madmaxx
    #3804
    miért itt kinek nem eredeti?
  • skorpio7
    #3803
    Mondjuk van egy kis probléma még vele, hogy csak eredeti game-val lehet per pillanat felmenni rá, de dolgozunk az ügyön.
  • Joe004
    #3802
    HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/EAGAMES Ezen belűl van a punk buster úgy jön össze a 4! :)
  • Joe004
    #3801
    Hi! Tegnap én már beírtam a cracket, csak egyes emberek lusták olvasni! :)
    Akinek reg probléma miatt nem megy föl a vietnam annak elárulom hogy 4 reg-et kell kitörölni:
    HKEY_CURRENT_USER/Software/Battlefieldvietnam (Ezt álltalában nem szokták megtalálni!)
    HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/EAGAMES (Ha nincs fönt a sima bf1942 akkor az egészet törőld!)
    HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/ElectronicArts (Ha nincs fönt a sima bf1942 akkor az egészet törőld!)
    Ha így sem megy ajánlom a RegCleaner nevű progit azzal le tudod törölni az összesset!
  • Skiper
    #3800
    Mostnatól számítva kb 40 percen belül lesz viet installom. Dobok egy format c:-t (ugyanis olyan klasz vírust kapott el a gépem, hogy kinyirta a norton internet security 2004-et, úgy, ahogy kell . Format után telepítés, és már megyek is fel! HÖH
  • Yan
    #3799
    thx
  • arty
    #3798
    csomoan vannak akik nem tudnak atallni ilyen vagy olyan ok miatt :) veluk semmi baj sincs...

    csak aki szerint nem eri meg a tul nagy macerat az atallas, nos, az... az jaccon a muhahan :D szerencsere mar elegen 1.01eznek van valasztek :)

    YAN :D tud azert serpa is ha akar ;)

    Retek: csak akkor tudod kiirni, ha olyan irod van ami korrektul meg tudja irni a safe2/3 vedelmet. Alcohol honlapjan ellenorizheted. Emellett ne irobol probald inditani, mert a safedisc vedelem a cd/dvd irokon keresztul meglatja, hogy nem nyomott, hanem irt a lemezed! cd/dvd rombol probald, azokkal nem tudja a vedelem lekerdezni a lemez tipusat :)
  • skorpio7
    #3797
    A délelőtt folyamán a mai napon átállt a Vietnam'O'matic szerver is az 1.01-re .
  • FiReBoY
    #3796
    Egészségetekre! :)
  • FiReBoY
    #3795
    Akkor elaludtam... Meg buliztam és így nem volt kedvem kómásan végigolvasni.
  • tibhar
    #3794
    mindenhol csak ez van
  • tibhar
    #3793
    nálunk a házba van hálózat és a vietnámmal hálóba szoktunk játszani de kafa
  • tibhar
    #3792
    hy
  • Bandy11
    #3791
    Nem akarok zavarni de nem tom újrarakni a B.F.-et.Pedig töröltem a regedit-be mindent:Segítsetek!
  • Bercy #3790
    es be is volt irva
  • FiReBoY
    #3789
    Nem volt időm ide beírni, de már tegnap volt.
  • Lacc
    #3788
    :DDD
  • ReTeK
    #3787
    áhh
  • Pill
    #3786
    van már crack!!!!
    link
  • Yan
    #3785
    CloneCD?
  • ReTeK
    #3784
    help (bénázok)
    mivel lehet kiírni ezt a fránya 3.cd-t (Alcohol120_CD3) ?
    eccerűen nem jó semmivel se (nfo--> Kiírás:Alcohol120% -al safedisk 2/3 védelem mellett) újraír6óra kiírtam már párszor (safedisk 2/3-el is) de nem sikerült...
    csak ha mountolom a fájlt akkor jó
  • Yan
    #3783
    és ne felejtsük el, arra sem volt lusta, hogy egy PB Global Ban-t összeszedjen
  • Skiper
    #3782
    Nekem egy barátom holnap adja oda a viet installt, mert szükségem van rá, ugyanis a patch nem talál vietnam telepítést a gépemen (amiota viet fent van, volt egy win-reinstall). Úgyhogy hétfőtől (máj. 31.) már én is 1.01-es leszek!
  • arty
    #3781
    Rendben elmagyarazom, ha ugyis kered ;) :

    Ha mar lewarezolni nem voltal lusta a 3 CD-t, krekkelted, krekkfixelted, annyi esetleg meg belefer, hogy ezuttal nem az smsweb egy fizetos helyerol, hanem egy ingyen lehetosegrol 4 ora alatt a dsl kapcsolatoddal lekapod a cd imaget, atallsz 1.01re, ezzel picit elvezetesebbe teszed a kozosseg jatekat. Esetleg opcionalisan akkor szeded le, amikor alszol ...

    Na, bonyolult, megterhelo, hihhhetetlen aldozat nem ?

    -----------------------

    Amugy az sem zavar ha a jokepesseguek maradnak 1.0an, a jw1en ma tok jot jatszottam :) vegre elerte a jatekelmeny a bf42/dc szintjet. Koszonom mindenkinek.
  • Mossberg
    #3780
    Tényleg mintha a magyar szerverek jóval erősebbek lennének de nem csak a BFV, ez igaz általában a DC-re is...
    Komolyan mondom ha 3 magyar van ugyanazon az oldalon akkor azt a kört már meg is nyertük
  • Sunz
    #3779
    Na azt ne hidd. Azért szvsz nem a DC-s srácok lesznek a dirigánsok. Úgyanúgy a lámákra tervezik az irányítát. A Gáz csak az a dologban, hogy az Fps mivolt miatt egyébként is butított pilótafunkciók (futóművek, célzás, HUD kihagyása stb.) párosulnak a skilltelen emberekre tervezett irányítással.

    Mire alapozok? Én az EA UK-re járok mostanság. Ott beülök egy helibe akkor majdhogynem király vagyok. Itthoni szinten inkább gyenge középmezőny. Na ha ezt érzed, akkor tudod miért mondom, hogy undorító a BfV-ben a heli. Arról nem is beszélve, hogy pl Fall of Lang Vei pályán véletlenül US-re kerültem. Ne mondom megyek kobrázni ha jut. Mondanom sem kell, nem jutott. A 16 csapattársból kb 10-12 a Cobra-spawn körül ugrált, assaulter senki. Csodálkozni nem kell, hogy az NVA oldal 4 és fél perc alatt 0-ra pörgetett minket.

    Ez nem csak magyar betegség (heli-ért ugrálás) hanem általános dolog public szervereken. Aki jár külföldre az tudja. Ez ellen csak egy megoldás van. A klán-war. Ott minden szép és minden jó akkor is ha kikaptunk.
  • Joe004
    #3778
    Hülyeség majd BF2-ben biztos jól összehozzák a DC-s srácok!
  • Skiper
    #3777
  • Bercy #3776
    mar megint peticot
  • bazza
    #3775
    szerintem felesleges!
  • Skiper
    #3774
    Üdvözlet, ÓL!
    Igazad van! Szerintem indítsunk petíciót, hogy realizálják a helik irányítását, mert röhejesen sz*r lett a game!!!
  • Serpa
    #3773
    kérlek, ad át képességed !

    KÉRLEK !
  • Serpa
    #3772
  • Új fiú
    #3771
    Az előbb szóltam a muhahás yikessnek rám se bagózott.
  • arty
    #3770
    a sok m60-rambo nem a szenvedes(ld. serpa), hanem a kisebb tuzero miatt nem rakja fel a peccset... ez addig nem is fog valtozni mig a szerverek nem allnak at ...
  • peter31
    #3769
    KB 6x cseréltem eddig...
  • Joe004
    #3768
    Nekem jól megy a cd-key re ott a CD key changer változtasd meg azzal!