22902
Battlefield Vietnam
  • Bercy #3607
  • Davidus
    #3606
  • Pill
    #3605
    Tehát akkor most majd csak a 3. CD-t kell újból letölteni a játékhoz?
    Vagy csináltok valami patch szerűséget, mit annak idején az 1.1 MoHAA patch-nél?
  • Lacc
    #3604
    Thnx nagyon
  • Damned One
    #3603
    Jah..... 1000111 köszi :D
  • Yan
    #3602
    THX
  • Madmaxx
    #3601
    thx keresni foglak!
  • Zs0lt1
    #3600
    Nah, megvagyok.
    Kipróbáltam.
    Kicsit érdekes eredmények születtek.
    Az Alcohol 120%-al készült cdképpel felmentem a JW1-re.
    A töltés végén lefagyott a játék.
    Gondoltam CloneCD-vel is megcsinálom, ezzel meg beengedett a játékba jó volt minden.
    Arty-nak is és Madmaxx-nak is elküldtem a telefonszámomat priviben. Holnap napközben hívjatok és valamikor a délutáni órákban gyertek. Telefonban majd mondom a cimet.

    Örültem, hogy ezzel is a scene kedvére tehettem :)
  • Mr Manson
    #3599
    az nem baj
    a védelem miatt van
    de a image jó lesz!
  • Madmaxx
    #3598
    a lényeg a harmadik cédén van. Hogy azt rendes irja meg olvasaásvédelememmel és minden szarral együtt.
  • Zs0lt1
    #3597
    Nah kész az első cd.
    Működik is, bár mikor csinálta az Alcohol közben egy csomószor kiírta, hogy adatolvasás-vizsgálati hiba vagymi.
  • Madmaxx
    #3596
    elviekben a harmadik elég.
    de a biztonság kedvéért szerintem mindhármat klónozd be.
    Budapesti vagyok tehát el tudok érte ugrani majd.
  • Zs0lt1
    #3595
    Éjszakás vagyok, most keltem fel.
    Kezdem clonecd-zni.
    Mind a 3 cd-t kell?
  • peter31
    #3594
    igen nézőpont kérdése a dolog. mondjuk ha sniper vagy akkor kifejezetten sza, hogy megmutatja a helyedet...
  • Lacc
    #3593
    Teljesen nem teszi tönkre, de van amikor tényleg idegesítő :) De tőlem ki lehet venni, meg maradhat is. Előnye hátránya egyaránt van, lehet vele élni, csak ha éppen kempelhetnékem van akkor nem olyan praktikus ugye :D
  • Mossberg
    #3592
    Nem tudom ki hogy van vele de ez az idióta halál-kamera szerintem teljesen tönkreteszi a játékot.
  • peter31
    #3591
    Én is úgy gondolom, hogy a helilopás nem bűn mint ahogy bármilyen jármű lenyúlása se. Gondolom gyík te is vezettál már amcsiként sárga járgányokat mi a különbség az hogy heli?
    Én se szeretem ha kemp van de benne van ez is a pakliban. Általában megpróbálom kilesni halálkor honnan szed le és máshova születés után bosszút állok ha lehet...
  • Madmaxx
    #3590
    Nah hát ahonnét akartam nem tudtam szerezni CD-t, sajna. Tehát ZsOlt1 rád van utalva a BFV scene! Sikerült kiklóncédézni?
  • Lacc
    #3589
    Gondolom a főbázisra érti.

    A spawnkemperkedés télleg csúnya dolog, hacsaknem azért csinálja az illető, mert éppen foglalja a zászlót.
    De a helilopás nem tudom miért bűn. Én általában nva vagyok, és nem ritka az, hogy bemegyek szerezni valamelyik nagyobb amcsi basere egy hueyt netán cobrát :) Ugyan miért ne tehetném meg? Úgyértem hol van ennek az etikai akadálya?
  • Mossberg
    #3588
    "főleg, ha olyan lámák, hogy elfoglalhatatlant támad minden ellen ..."


    elfoglalhatatlan?
  • arty
    #3587
    amugy itt már valakiben felmerült, ha egy zászlót kempelnek, akkor miért nem születtek a másikra ???? főleg, ha olyan lámák, hogy elfoglalhatatlant támad minden ellen ...

    vihar egy lavor vizben ugylátom a legtöbb BC ...
  • arty
    #3586
    irtam privit
  • Serpa
    #3585
    szóval lehet, hogy vki csinált vmi "csúnya" dolgot ugyanazzal a kulccsal, mint ami nekem volt és emiatt vágott ki engem ?
  • Sunz
    #3584
    R.Gyík: Ne kertelj itt, mond ki ki volt az. Hozzáteszem, hogy a spawnkempet én sem szeretem de beletartozik a játékba. Miket a war-on úgy kempeltek le, hogy azzal semmit sem tudtunk kezdeni. Helilopás: Nem etikuzs az tény, de ez is a játék része. Sajno ha US oldalon vagy, hozzá kell szoknod ehhez. Bezzeg az NVA-t nem lehet így lekempelni!
    Na mind1.. ez benne van a játékban, de mivel én 3 napja 1.01-el játszom külföldön nem tudok semmit erről.

    Sunz
  • Repülő Gyík
    #3583
    A bázist foglalták, a másiknál nemvolt semmise!
    Összesen 5-en voltunk a serveren, tehát semmiféle taktikai csapást sem tudtunk volna kihozni! :( Illetve elég váratlan volt az egész! Beléptek, köszönés szinte nuku, kivéve 1, aztán gyalázás. Ha ezt megcsinálják klánok jelenlétébe, egyből leugatják őket. A lényege az volt, hogy maccsunkse legyen, és elég rendesen ment a kempelés. :(:(:(
    Ja, plussz minden helit ellopnak, és hőkövető nélkül lépnise tudtak :(
    Sorry, hogy ide írtam ezt a baromságot, de nagyon felhúztak!
  • Madmaxx
    #3582
    akkor miért nem oda születettek?
  • Repülő Gyík
    #3581
    Szeretném megköszönni egyes klántagokinak, hogy ma a Vietnam'o'Matic-on mindent felrugva gyalázták az embereket!
    Érdekes játék volt! Szerencse, ha tudtunk élni 10-15 másodpercig! Kár hogy másholis volt zászlónk, de az nem kellett. :(
    THX
  • Zs0lt1
    #3580
    Én már várom nagyon :))
  • BurnBaby
    #3579
    Aki még esetleg... most péntek :)

  • Yan
    #3578
    ment privi, de akkor tárgytalan :)
  • Zs0lt1
    #3577
    Na már ez sem gond, lerántottam.
  • Madmaxx
    #3576
    általában a legújabb be szokott jönni :)
  • Lacc
    #3575
    Hát gondolom a legfrissebbet...
  • Zs0lt1
    #3574
    Jó, persze nem a clonecd nem gond, csak nemtudom melyik verziószámút szedjem?
  • Madmaxx
    #3573
    Jó lenne megoldani a problémát, mert eze na muhaha- szerveren irdatlan sok a szellemi fogyatékos játékos. Akarom a kis JW1-em. Ha holnap nem sikerül szereznem onnan ahonnét akarom, akkor megkereslek ZsOlt1.
    Egyébként meg DC++-ról bármikor letöltheted mind a CloneCD-t mind az Alcohol120%-ot
  • Bercy #3572
    enmar irtam neki h foladom postan, de azt mondta h meg tudja oldani csak most sok dolga van.
  • Damned One
    #3571
    mert eredetit én sem tudok, de ha az a gond, hogy Manson nete lassú ahhoz hogy letöltse, akkor valki elvhihetne egy razorosat neki, vagy postán fel lehetne adni... ha más nem lesz akkor max én....
  • Zs0lt1
    #3570
    Jah Hüvösvölgy BP 2. kerületben van, ha vki nem tudná.
  • Zs0lt1
    #3569
    Mina a 3 cd-t kéne clonecd-zni, vagy csak a 3.-at?
    Ha kell én bekloncdzem, csak adjatok clonecd linket ahonnan letöltöm.
    A másik, hogy ha eljön érte vki Hűvösvölgybe egy vinyóval egyetemben, akkor megoldható, de a fel nem szivesen töltögetném.
  • Damned One
    #3568
    Az nem lenne jó ha valaki odaadná mansonnak a 3. razoros cdt?