22902
Battlefield Vietnam
  • Madmaxx
    #3647
    Hát nekem nem nagyon akarja kiirni a CD-képet. már 512 lemezolvasási hibánál tart, és istennek se akarja elkezdeni a .ccd image kiirását. :(
  • Mossberg
    #3646
    Érdekes én a Mi8-asokkal vagyok így
  • Lacc
    #3645
    Hát ok, lehiszem hogy te Huey-pilótának tartod magad, de annyira azért ne legyél rá büszke, mivel szvsz aki amcsi heliben van, az minimum felírhat magának +10 pontot, de általában messze többet.
  • Yan
    #3644
    TS-re mért nem jársz?
    büdös a szánk?
  • Damned One
    #3643
    Go MAxx Go!!!
  • Yan
    #3642
    FiReBoY: HBTC
    Maxx: gyorsan!
  • Madmaxx
    #3641
    nah. sikerült felraknom a CloneCDs változatot és überfaszán megy! Thx ZsOlt1. Nemsokára visszalakitom imagebe és fel lesz töltve valahová.
  • peter31
    #3640
    Teljesen igazad van nagyon kevesen érzik, hogy kell állni az orr résznek. Ha jól tartja aprítunk, ha nem akkor csak taxizok mellette :o)
  • Mossberg
    #3639
    Jah, azt én is imádom amikor a huey pilótája végig a Mi8 ALATT tartja a célkeresztet és utólag szövegel hogy ő ám überfasza csak a láma másodpilóta nem lőtt..
  • Zs0lt1
    #3638
    "BF az egyetlen olyan játék, amiben azt tapasztalom, hogy a magyar játékosok bunkóbbak a külföldieknél..."

    Óh, te még nem játszottál Quake3-al.
    Ha ott lelősz valakit egyből jön, hogy persze, meg ilyenek mint pl lolmák, faszláma és a társai. Én azért váltottam BF-re, mert itt nagyon kultúrált a scene. Vannak kivételek, azokkal nem kell foglalkozni.
  • Skiper
    #3637
    Üdv mindenki!
    Gyík, a te véleményed tetszik a legjobban, ezért neked válaszolok: KHIRÁLY
    Szíttam eleghet Maxxtól én is, de akkor vettem észre, hogy mehetek máshova is, amikor neki már 51/51/1 volta a statja (lehet, hogy láma vagyok?
    Amúgy ha kevesen vagyunk, tényleg jobb poénkodni, én pl. huey breakdance-t szoktam űzni, amire sokan TK-val reagálnak. A BF az egyetlen olyan játék, amiben azt tapasztalom, hogy a magyar játékosok bunkóbbak a külföldieknél (beképzeltek, undorítóak, önzőek stb). Természetesen itt is vannak jó arcok, de ők csak a tizedét teszik ki a teljes létszámnak... Személy szerint én is szoktam bunkózni, mert sajnos hirtelen haragú vagyok, de igyekszem rajta változtatni, úgyhogy elnézést mindenkitől, ha durva lennék!
    Jah, meg egy szokásos szöveg (amit sok neki nem való ember használ): én huey pilótának tudom magam! Ezért szeretnék egy pár tanácsot adni, esetleg ha valaki vezet. Első szavaim az irányító pilótának szólnak:
    - a hueyval való írtás 50-50 alapon megy. van, amit te nem tudsz leszedni, ezért kell szerezned egy jó másodtüzért. ő viszont nem tud jól lőni, ha te nem tartod megfelelő szögben a gépet. tehát ha akció van, tartsd mindig feljebb a huey orrát, mint ahogy alapból tartanád, de vigyázz, ne áss lyukat a földbe a farokrésszel! ahol a te célkereszted van, a másodpilóta maximum odáig tudja felvinni az Ő célkeresztjét. szerintem eszerint vigyétek harcba a huey-t, mint elsődleges pilóta.

    Egyéb szavaim pedig a másodpilótához:
    - ha eddig nem bf-eztél, tudnod kell, hogy mindig a célpont elé kell lőni, ha az mozog! tehát itt is: a menetiránynak megfelelően lőj mindig a célpont elé. minél nagyobb sebességgel megy a célpont, annál elébb kell lőnöd!
    mindennek a motorrészét (rotor, turbina) egészséges a te számodra lőni! persze vadászgépeknél lődd nyugodtan a kabinrészt. a huey - ha egy összehangolt két fős pilótateam-ről van szó - egy kincs, vigyázzunk rá!

    Höh, azt hiszem ennyit szólnék, úgyhogy szevasztok!
  • FiReBoY
    #3636
    Mi volt a neve?
  • Lacc
    #3635
    WUHÁ!
  • Mr Manson
    #3634
    Van erre egy olcsó megoldás!
    mi is ezt használjuk!
  • Bercy #3633
    az jooooooooooo. de hogy tudjuk ezt majd megszerezni?
  • Zs0lt1
    #3632
    Nah, van egy jó hírem:

    Most volt itt Madmaxx, kipróbáltuk, hogy a clonecd-s verziót feltelepítettük, rá a peccset beenged-e a JW1.
    BEENGEDETT!!!!!!!!!!!!!!
  • Bercy #3631
    de mi legalabb heterók vagyunk
  • Lacc
    #3630
    Jah én is :)
  • Yan
    #3629
    pedig az ASE-ben láttam
  • FiReBoY
    #3628
    War-ra természetesen át lehet alakítani, hiszen teljes mértékben tudom adminisztrálni.
  • Bercy #3627
    nem is adtam meg az ip-t ;]
  • Sunz
    #3626
    Figyu War-ra alkalmas? Mert ha minden jól megy akkor nekünk egy lesz. De sajna "csak" magyar ellenfelekkel lesz alkalmas erre. Külföldi jó sávszélet még nem tudjuk megfizetni.:)

    Egyébként azt hiszem, public-ként is fog üzemelni.
  • FiReBoY
    #3625
    ÉS NEM PUBLIKUS!!!
  • Zs0lt1
    #3624
    Egy biztos.
    A klóncdzett imidzszset ha felmountolom daemon-toolsba, akkor beenged a szerver. JW1-en próbáltam ki.
  • Repülő Gyík
    #3623
    Bocs, de nekem az a hihetetlen, hogy nincs kultúra!!!!!
  • arty
    #3622
    én csak holnap reggel tudok menni az imidzsekért addig kérnék helyet ahova mehet fel majd a cucc ... :)
  • Madmaxx
    #3621
    Estére már többet tudunk.
  • Mossberg
    #3620
    De a CloneCD-s cucc ígéretesnek hangzik
  • Bercy #3619
    krekk nincs es szvsz nemis lessz.
  • dronkZero
    #3618
    Két dolgot szeretnék hozzáfűzni, ill. kérdezni.
    1. Mi a l*faszt szól bele az ellenfél paraszt voltába, hogy klántag vagy-e, vagy sem?
    2. Ha nem tetszik, senki nem kényszerít rá, hogy ott maradj. Pláne mi értelme van egy majdnem üres szerveren b*szni az időt? Menj, szedj virágot...

    Kicsit hihetetlen számomra, hogy ezen basszátok az agyatokat...

    Krekk van már?
  • Bercy #3617
    ASE ben nem laccik, mert az 1 gyakorlo server.
  • Zs0lt1
    #3616
    Nemmondod???
    Mik az elérhetőségeik?
    Vagy látszik az ASE-ben?
  • Yan
    #3615
    A HBTC inditott szervert? és miért nem dicsekszik?
  • Repülő Gyík
    #3614
    Pont ez volt a gond. Kicsi létszám, meg se szó, se beszéd csak írtás! Ha csata lett volna, nem foglalkozok vele, mert ez így megy.
    Illetve a fő gond, hogy csak gyalázzák az embert, akárhányan vannak, ha nem vagy valamelyik klán tagja!!! :(:(:(:(:(:(
    Azthiszem erre mondják: IJ :)
  • Madmaxx
    #3613
    Ha kivan kötve hogy heli repülési gyakorlás akkor egyértelműen köcsög dolog bázist gyalázni. Ráadásul ilyen kis létszámnál. DE egy normál csatában nem találok kivetnivalót a bázis folyamatos tűz alatt tartásában helivel. Ezzel is a földön harcoló csapatokat támogatod, úgy hogy az ellenfél utánpótlását szeded szét. Mint már mondtam a MI-8nak semmi esélye akár a Cobra (ide még a pilota is elég) akár egy tüzérrel ellátot Huey ellen.
  • Repülő Gyík
    #3612
    Szerintem ha Te is a 3 játékos között lettél volna, akkor nem így gondolnád, de különben ha van 6-8 játékos legalább, minden tekintetben helytálló a véleményed!
    Különben én 99%-ba NVA vagyok, és meglehet oldani másképp is! Pl.: helit nagyon ritkán veszek el az ellentől, mégis megy a játék.
    De tényleg elnézést kérek ha baromságot írtam!!!!
  • Madmaxx
    #3611
    Ki lehet szedni mi8-at is. Ti még azt is engedtétek hogy leszálljak tankolni hozzátok. Pedig két LAW és kész. Vagy egy MUTT lövés. Vagy M60 zárótüz. DE a legegyszerübb ha máshova születik az ember és foglal. Én se születek olyan bázisra amit egy heli gyaláz.
  • peter31
    #3610
    jah ez láttuk is tőled az előbb ugye max? :o)
  • Madmaxx
    #3609
    A BC-ről annyit, hogy ez nem BF vagy Dc amiben van elfoglalhatalan zászló amit tényleg nem illik kempelni. De itt minden zászló elfoglalható ráadásul dögivel vannak tessék máshova születni. Ezenkivül az NVA egyetlen esélye ha az ellen helijeit kiszadi. Ha megvárod mig egy cobra vagy egy huey tüzérrel a levegőbe emelkedik már buktad.
  • Repülő Gyík
    #3608
    Üdv. mindenkinek :)

    Bocs, ha írtam ilyen dolgot, főleg ha félreérthetően!
    A lényeg az volt, hogy 3 játékos szórakozik / gyakorol helivel, meg repülővel / a serveren, mire megjelenik 2 másik is, és abból az egyik köszön, a másik meg elkezd gyalázni, meg a bázist foglalni úgy, hogy mindkét helit elviszik, a repülőket pedig sorba kilövik. Nem vagyok jó játékos, de szerintem ez ebben a formában megfelelő, ha háboru van, de most csak szórakoztunk!!!
    Én úgy szoktam serverre menni, hogy üdvözlöm a játékosokat, illetve ha kevesen vannak, megkérdem hogy normál game, vagy csak szórakozás, és utána lövök!!! Aki játszott már velem, az tudja hogy mindig így teszek, ha kevesen vannak, illetve ha van két zászló az ellen javára, nem azt gyalázom ami a bázis, mert szerintem ez 5 játékos esetébe nem korrekt!

    GYÍK