22902
Battlefield Vietnam
  • Bercy #3687
    persze, csak kell hozza egy titkos kod amivel elo tudod hozni oket. sajnos a kodot meg nem to, de majd megkerdem Bubat, o biztos tudja
  • Yan
    #3686
    1.01-ben vannak lányok?
  • Bercy #3685
    jah, es a lanyok is szebbek
  • Mossberg
    #3684
    Dehogynem! Elegendő sör után már semmi sem lehetetlen
  • Zs0lt1
    #3683
    Jóvan, nekem mind1...:)
  • Madmaxx
    #3682
    igen de egyszerre 3 cd-t nem tudsz betenni a driveba hogy inditáskor ellenörizze :)
  • Zs0lt1
    #3681
    Elég csak a 3. cd?
    Azért kérdem, mert Arty hozott valami progit amivel megnéztük, hogy mind a 3 cd-n van védelem.
  • Lacc
    #3680
    MÉG TOVÁBB EGYSZERŰSÍTETTEK A HELIN? Hát ez... szánalmas. Na mindegy.

    Petko neked meg nagyon köszi. Meg mindenkinek akinek a ccd-s változatban közreműködött :)
  • Bercy #3679
    nah akkor enis egy:
  • bazza
    #3678
  • Mossberg
    #3677
  • Petko
    #3676
    na szoval ideiglenesen tolthetitek tolem a 3.cdt:
    ftp.unisoftnet.hu
    user:bf42hu
    pass:bf42hu
  • Damned One
    #3675
    MAxx nem tudnál feljönni ts-re?
  • Bercy #3674
    nem ugral annyira, de jobban elmaszik folfele az m16 es az ak is
  • Madmaxx
    #3673
    mostmár az is jóval pontosabb lett, és nem is ugrál annyira
  • Mossberg
    #3672
    Nálam a pontosság fontos szempont éppen ezért rohangásztam már ősidők óta M16-al (néha egyedüliként az egész amcsi csapatban) de az AK-val egyszerűen nem boldogulok.
    Valakinek van valami tippje?
  • Bercy #3671
    szvsz igen, de az ak64ben 30skulo meg az m16ban csk 20 fer el(tudom ez eddig is igy volt).
  • Bercy #3670
    es ez igy jooooooooooo. gondolom igazabol se futkaroztak vietnamban m60al. azt a fegyvert annak kell valasztania aki a bazison marad vedekezni, behasal valami vedett helyre es leosztja a jo nepet:D
  • Mossberg
    #3669
    Az AK-47 még mindig pontatlanabb mint az M16?
  • Zs0lt1
    #3668
    Pár napja már a peccsel játszok külföldi szervereken és az a tapasztalat, hogy az emberek inkább választják az m16/car15-öt, mert az m60-nal baromira lassan tudsz mozogni. Mire észbekapsz, lehasalsz, már halott vagy.
  • Bercy #3667
    azt azert tegyuk hozza, hogyha az m60/rpd letamasztod(hasalsz) akkor nem maszik el a celkereszt es irtozatos tuzereje miatt kivaloan lehet vele vedekezni
  • Damned One
    #3666
    NAh... ennek nagyon örülök :D
  • Zs0lt1
    #3665
    Jah, és épp tegnap tapasztaltam, hogy szerintem a Car15-öt is kicsit feljavították. Jóval erősebb lett.
  • Madmaxx
    #3664
    Noh szóval! Eddigi benyomások a pecsről!

    + M60/RPD állva marhára hátrarug és nem pontos, elviszi a kezed felfelé
    + M16/AKMS jóval pontosabb lett és nagyobbat is sebez szerintem
    + M60 helyett a LAW mellé M14
    + M60/RPD van nálad lassabban mozogsz

    - Heliket szinte csak a sebesség elvétele gombbal lehet lehozni. Egyébként simán lebegnek alig ereszkednek
    + az elöbbi miat viszont sokkal egyszerübb lett az Airlifting
    - Helik alig sebződnek durvább földetéréskor, sőt akár egész magasból is képesek épségben landolni ha durván teszed le

    A helik leegyszerüsitését sajnálom. Már eddig is jóval könnyebb volt vezetni öket mint mondjuk DC-ben. Ezekkel a könnyitésekkel már semmi skill nem kell hozzá, akár egy newbie is simán elvezeti :((((((
  • FiReBoY
    #3663
    Bocs de annyira jó lett, hogy muszáj volt berakni! :-D
  • FiReBoY
    #3662
    :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Klántagokkal gyakoroltunk!!! :-D
  • Madmaxx
    #3661
    A CD-Keynek semmi köze a klónozáshoz. Az csak egy algoritmus, nincs minden CD-hez specifikus key. Ráadásul el se kértem, mert nincs rá szükség.

    Probléma megoldodott a CB-seknek valószinüleg reggelre már lesz müködő clone, a többiek meg találjanak ki valami utat ahova felmehet és elérhető lesz mások számára is. Végső esetben marad a DC++.
  • Skiper
    #3660
    Csönd uralkodik. Mikor lesz nekünk BFV_clone_cd linkünk???
  • Petko
    #3659
    [email protected]
  • Joe004
    #3658
    Hi srácok nem tudjátok lehet még jelentkezni a BF talira?
    És kinek kell email-t írni, mert nem bírok bejelentkezni a battlefield.hu-ra help !
  • Lacc
    #3657
    Ahá, már értem... Köszi.
  • Cobra.
    #3656
    A CD-key nincs rajta a CD-n, azt külön kell beírni, tehát at ő eredeti kulcsát nem tudja meg senki.
  • 0Fritz0
    #3655
    Kilikk ide, a 88. beszólásnál kuksizható.
  • Sunz
    #3654
    Nem fog ez a dolog ártani az eredeti játéknak? Tudniillik, ugye Zs0lti megvette eredetiben. Ha mindenki ezzel játszik mi lesz a Cd-keyel? Hmm.. Ezt nem fogom azért!
  • Lacc
    #3653
    Valaki árulja már el, hogy mi az a pixelshoot?
  • Skiper
    #3652
    Téynleg nem toltam 2 percnél tovább!
  • Damned One
    #3651
    jah.... föleg a tiéd , csa azért nem igen votam tsen, mert dolgoztam és nem volt idöm...jövö héten éjszakás leszek.. :D De péntekre szabit vettem ki, úgyhogy ha ma legkésöbb holnap reggel nem lesz jó crack akkor lessz ám irgumburgum
  • 0Fritz0
    #3650
    Asszem ez a hír még nem volt itt:

    A BFTV elindított egy petíciót, amelynek célja egy új BF patch kiadatása az EA-val. Amit elakarnak érni, illetve kiakarnak javítatni a készítőkkel a következők:

    1. Adjanak a játékhoz egy lehetőséget hogy lehetséges legyen nézni meccseket. Ez egy út lenne arra hogy lehessen figyelni a klánharcokat belső nézetben, anélkül hogy a figyelő a szerveren lenne.
    2. Bemutató videó felvételi lehetőség beépítése.
    3. Folyamatosan változó égbolt, felhőzet a pályákon (ezzel szeretnék kiküszöbölni a pixelshoot-t)
    4. Hibák javítása
    5. Játékosnézet (Belső) miközben te figyelő vagy.

    Ha érdekel a dolog és szeretnél te is egy új javítást a BF-hez, ami ezeket az újításokat tartalmazza akkor csatlakozz a petícióhoz!

    forrás: www.battlefield.hu
  • bazza
    #3649
    Amúgy GRAT!!!
  • bazza
    #3648
    Tehát clon lesz?
    Nuku patch...Igaz?