22902
Battlefield Vietnam
  • Tibor
    #3973
    Van olyan klán ahol nem kell semmi bemutatkozó irást adni?
  • gizzda
    #3972
    Sziasztok sehol sem találok az 1.01 patch-hez Crack-et valaki tudna segítení???

    Előre is köszi!!!
  • Robogo
    #3971
    Már meg tudtam csinálni.
  • Robogo
    #3970
    hogyan kell a punkbuster-t frissiteni?Már beléptem a http://www.punkbuster.com-ba onnan letöltötem egy dos-os exe-t.Egy fiú mondta hogy ezt a dos-os exe-t kell letöltenem hogy frissiteni lehesen a punkbustert.De amikor elinditm akkor bejön a dos-os program de legalul ezt írja ki:NO PUNKBUSTER FILES FOUND AT PATH C:\FIÚK\JÁTÉKOK\PBWEB Mit csináljak?
  • polak
    #3969
    jobb egérgombot tartsd lenyomva és kijön a kötél. én személy szerint egeret használok.
    Hattori
  • Pink Tiger
    #3968
    egyébként hogy kell boxot cipelni, van rá vmi gomb hogy kijöjjön a kötél?

    és elárulná nekem vami tapasztalt helcsis hogy mit használ? joyt vagy egeret esetlg billentyűt?
  • Pink Tiger
    #3967
    zsuval könnyebb szedni a phantomot mint a helcsiket nekem ez is furcsa
    m60al célozni nem nehéz, sztem minden ki eltalálja a helcsiket de semmit nem ér
    lawal eltalálni egy ügyes helcsit szinte lehetetlen
    gránátoit bedobni még nem sikerült de az nagyon érdekelne:))

    és szerintem inkább csak akkor van esély leszedni egy minyót az amcsiknak ha van saját (jó) helcsijük
    egyébként vietnámban nem volt ennyi helcsi (főleg viet oldalon)és nagyobb volt a dzsungel: egy egész hadsereg elfért a fák alatt amit egy helcsi észre sem vehetett:))
    de jó így is csak kéne vmi helcsi elleni varázspálca az amcsi gyaklogos bakának is...

    és a java még csak most jön.... még nincsen annyi skilles pilóta mint pár hónap múlva lesz...akkkor majd mindenki átmegy helcsigyűlölőbe az garantált :))) mint a bf42-nél

    egyetlen jó megoldás ha bannoljuk a szerverekről sz összes jó helcsist
  • Zs0lt1
    #3966
    A PB-hez nem crack kell, hanem hack
  • Mossberg
    #3965
    Nem, a PB-hez nem kell crack, frissítsd manuálisan
    www.evenbalance.com
  • MagyaR
    #3964
    A punk busterhez is kell crack?
    Vhogy nem akarja felismerni. Pedig enablen van.
  • Zs0lt1
    #3963
    Kicsit nem erre van a lottózó
  • bazza
    #3962
  • Buba007
    #3961
    Rendben! Remélem én is!
  • FiReBoY
    #3960
    Jó... Azt mondom béke és ne itt folytassuk majd újra, ha lesz olyan. Remélem nem lesz. :)
  • Joe004
    #3959
    Ja és csak magyarokra tudsz fellépni ehez használd az Allseeingeyes-t amit ugyanonnan leszedhetsz(http://tdc.fx3.hu)!
  • Joe004
    #3958
    Punk Bustert aktiváltad?
    Multiplayer fül, alul x-eld be
  • a shot
    #3957
    help me plíz

    és mit tolhattam el?
  • Joe004
    #3956
    Valamit k*****a eltoltál!
  • a shot
    #3955
    ezt már feltettem, de azt irja ki amikor valahova csatlakozni akarok hogy : Data differs from server.
  • a shot
    #3954
    kössz a választ
  • a shot
    #3953
    bocs az ismétlésért
  • a shot
    #3952
    Valaki meg tudja nekem mondani 1.01 es pecscsel hogyan tudok neten jáccani vietnámosdit?

    Jah és a jateknek akadnia kell egy 2,6 p4-en 512 ddr-el és geforc4 TI 64mgb on? vagy valamit nagyon el toltam?
  • Joe004
    #3951
    crackel amit leszedhetsz innen: http://tdc.fx3.hu
  • a shot
    #3950
    Valaki meg tudja nekem mondani 1.01 es pecscsel hogyan tudok neten jáccani vietnámosdit?
  • bazza
    #3943
  • Buba007
    #3942
    Ezek szerint most rajtunk a sor. Láttam uHs fórumot, velük is próbálkoztál, ja meg a HBTC-vel is.
  • zoligamer
    #3941
    Joe004.Be szeretnék kerülni a klánodba ha lehet.
  • Joe004
    #3940
    Minden fönt van már! TS,ASE,Diwx,office,mp9,bspalyer,FarCry,Driverek minden ami máskor is! Ja és mióta megvan a vietnam 3-szór tettem újra a windowst és egyszer sem volt ennyivel jobb a friss install!
  • Zs0lt1
    #3939
    Szerintem az Elit Alakulat volt a legrealisztikussabb.
  • Madmaxx
    #3938
    ne izgulj még néhány dolgot felteszel és ugyanolyan szar lesz az is :)
  • kz
    #3937
    nem hiszem, hogy a 2003 előnye ez, szerintem sokkal inkább a frissen telepítés, illetve a jól konfiguráltság kérdése.
  • Mossberg
    #3936
    Ja, repülőnapon láttam élőben Hindet, na azt szvsz lehetetlen géppuskával lelőni talán még egy RPG-t is kibír, naggyon brutális
  • Mossberg
    #3935
    Eszembe jutott az Air Amerika című film Mel Gibsonnal aminek az elején egy viet paraszt valami özönvíz előtti puskával egy mázlis lövésből leszedte a teherszállító repcsit

    Három M60 le tudná szedni a Mi8-at, a problem az, hogy a 3-ból jó ha egy géppuskás eltalálja. Pár napja Mi8-al futottam bele foglalásnál egy rambó-csoportosulásba, hátráltam és köröztem egy kicsit kb. 50 méterre és egyikük sem talált el! Lehet hogy ez egy bug de a kézifegyverekkel a szokásosnál jobban kell vezetni a célzást heliknél. Én se rutinból lövöm őket hanem szigorúan a sebzés indikátort figyelem és így működik is a dolog de azért tényleg furcsa
  • Joe004
    #3934
    Ja Picador nézd meg a Katonák voltunk -at a hozzáértők szerin is a leg realisztikussabb háborús film!
  • Joe004
    #3933
    Na ezt adjátok össze! A gépem: cerka 1.1Ghz,512SDram,
    Gef4 Ti 4200! Eddig a winxp-n ép hogy eldöcögött low-on ha 20-nál többen voltak a szerveren halott ember voltam! Tegnap föltettem a Windows server 2003 Enterprise Edition build 3790 és High-on 1024*768-32 85Hz fut a játék jobban mint a winxp-n low-on!! Win 2003
  • Joe004
    #3932
    A helikoptereken is van páncél ha nem hiszed nézz utánna! DE nem ennyi az is biztos 1 m60 simán szétlőné a pilótafülke golyóállö plexiét sőt még 1 ak47 is m16 már nem!
    De ha ügyes vagy ledobhatod egy kövel is mint Rambo
  • Picador
    #3931
    Szerintem a játék legnagyobb hibája az, hogy a helikoptereket kézi fegyverrel alig lehet lelőni. 3 m60 képtelenek leszedni Mi-8-t. A helikopter iszonyatosan sebezhető, a páncélzata gyakorlatilag nulla, előnye amozgékonysága. Nem értem miért ilyen strapabíróak (a mi-8 az gyakorlatilag egy repülő erőd). (DC-ben ez reálisabb volt.)

    Más. Az is zavaró , hogy a helikopter padon rendkívül gyorsan történik a javítás és a feltöltés, ott lehetetlen leszedni helcsit.

    P.
  • Joe004
    #3930
    Megoldottam! Különben Windows server 2003 Enterprise Edition build 3790!!! 1órámba telt de sikerült mindent beállítanom!! És jobban fut rajta a BFV nem is kicsivel, de nem akarok semmit elkiabálni még tesztelem neten!
  • arty
    #3929
    kösz :)

    de az az amcsu jeep alig tud felfele lőni :)
  • kz
    #3928
    win2003???
    szerintem ez egy szerver OS !!!
    ezen akarsz játszani?
    nézz utánna, hogy mit raktál fel, pl itt: http://www.microsoft.com/hun/windowsserver2003/default.mspx
    Egyébként a boltban amikor megvásároltad a BFV-t azt mondták, hogy fut w2003 alatt is?
    NEM?
    Akkor nem értem a problémád...