36836
  • Pontius #5590
    ez kihagyhatatlan volt, nem igaz?
  • CybR
    #5589
    :D
  • ent
    #5588
    Én már el is adtam a nagy többségét!
    És szerintem, nincs olyan adó hivatalban dolgozó személy, aki értene ahhoz, hogy az amd 2400+ úgy néz e ki mint az amd 3200+!
  • Narancs
    #5587
    Na ez engem is érdekelne rohadtul!
    Még nem hallottam olyat hogy ellenőrizték volna, sztem nem is fogják...
  • Pontius #5586
    Sziasztok
    Tom, hogy nem ide vág a téma de aztat akarom megkérdezni, hogy:
    Szerintetek mennyi arra az esély, hogy ellenőrzik a sulinetben vásárolt terméket, hogy meg-e van még...

    mert ugye vételkor alá irattak egy papírt ami kimondja, hogy 3 évig nem lehet eladni a cuccot.
  • stone
    #5585
    Zoli, neked fent van az oldallap?
  • CybR
    #5584
    :D
  • KranaZoli #5583
    Pedig itt aztán igazán élezhetném a nyarat :)
    Nyár előtt attól féltem túlmelegszik a gépem, erre tegnap rá kellett kapcsolnom a szobában a hőventillátort, me én fáztam :(
  • CybR
    #5582
  • KranaZoli #5581
    Nyár
    Hol , itt Tihanyban ma reggel egy jó kis záporral kezdődött a nap
  • KranaZoli #5580
    * ASUS P4PE alaplap,
    (ez szerintem jó)

    *1GB 333-as DDR ram,
    (nem tom dual channel-ese az alaplapod, de AMD-k ögencsak szeretik - tudom ez intel -)
    Én itt tanácsolnám a 400Mhz-es Brand memóra modulokat, még akkor is ha az csak 512MB lesz (ha pl. cseréled), de ez pl. egy gyenge pont

    * P4 2,4 proc(nem cerka),
    (ez is tökkéletes szerintem)

    * 160 GB maxxtor HDD (8mb cache), Audigy 2ZS, Creative gigaworks s750, logitech MX700 egérke, likom monitor 17", LG dvd-rom, Sony cd-rw, 3dvision tv tuner,
    (esetleg egy DVD író, talán cseréld le a DVD olvasót, CD írót egy DVD íróra)

    >Inno3d GF FX 5600 128MB VGA,
    (leggyengébb pontja a konfigodnak!!!)
    Nekem volt FX5700-E 128MB is, az sem volt nagy dobás. Ha GF párti vagy, akkor minimum FX 5700 Ultra legyen 256MB-al, de szerintem azok brutál drágák :o , ezért vettem azt amit az aláírásomban találsz. Teljesen meg vagyok vele elégedve)

    *Cooler Master aero 4 lite prochütő. 400 watt táp
    (ezekhez sem kell nyúlni)
  • ollie
    #5579
    Jól gondolod, elég a videokarit lecserélned, és a géped szárnyrakap. De nem hiszem, hogy ez a konfig elég jó egy x800-hoz. Egy 9800 pro is megteszi, mert a másikat úgyis visszafogná a rendszer. X800-at csak akkor vegyél, ha hosszabb távra veszed a karit, és a géped többi részét is fokozatosan fogod cserélni.
  • ollie
    #5578
    hehehe
  • stone
    #5577
    Mindenképp videokártyacsere.
  • CybR
    #5576
    Ezt nézzétek meg, csak várni kell, mert java appletes:
    www.web2go.com/coolstuff
  • CybR
    #5575
    Sztem az 1. volt a legjobb rész!
    A 3. már eltúlzott mű!;)
  • CybR
    #5574
    Nem bannoltak, de most nincsenek érdekes hírek, amiket be szúrhatnék!:)
  • CybR
    #5573
    ja, nyár van!
    Én sem tunigolok, mert fő a proci...
    Bár ma jó hűvös volt!
    Jöttök MSN-re?
  • godside
    #5572
    hmhm, azt most vágtuk le a hétvégén :)
    Valami jobb ötleted nincs?
  • ShaiHulud
    #5571
    hat.. ha meg ezek utan megteheted akkor hajra..
  • godside
    #5570
    Hua mkinek!

    Valaki segitsen megtalálni a rendszerem gyenge pontját amit érdemes lenne fejleszteni, jelenleg igy fest: ASUS P4PE alaplap, 1GB 333-as DDR ram, P4 2,4 proc(nem cerka), 160 GB maxxtor HDD (8mb cache), Audigy 2ZS, Creative gigaworks s750, logitech MX700 egérke, likom monitor 17", LG dvd-rom, Sony cd-rw, 3dvision tv tuner,
    Inno3d GF FX 5600 128MB VGA, Cooler Master aero 4 lite prochütő. 400 watt táp

    Én videó karira gondoltam, mjuk egy új x800-ra, + valami egyszerü és olcsó vízhűtésre, de ha baromság akkor mondjatok valami értelmest.
    Elöre is köszönöm
  • M@TriX
    #5569
    ha tudtam volna válaszoltam volna ;)
    Még sajna a triológiát egyben nem volt időm megnézni.A 3. rész nem tetszett lehet azért ;)
    Túl mély tartalma volt ;)
    Nekem inkább az akciórészek tetszettek, de sok mondanivalója is volt, de ahhoz meg kell nézni még párszor...
  • M@TriX
    #5568
    lehet Coolstuff új nickjét is bannolták :)
  • KranaZoli #5567
    Eddig szinte minden nap benéztem ide, bár az utóbbi időben inkább csak olvasgattam, ekkora

    P A N G Á S

    még soha nem volt
  • KranaZoli #5566
    Igen, köszönöm szépen.
    Igazad van, elnézésed kérem, hogy semmit nem írtam be.
    Pedig lélekben nagyon megköszöntem :)

    Én viszont kérdeztem Tőled egy off témát, mivel a logod-ból ítélve biztos nem utálod a mátrix c. filmeket :) , hogy nekem bizonyos részek nem egészen érthetőek a mátrix2-ben, amik olyanokra hivatkoznak, amiket az elsőben többszöri megnézés után sem véltem felfedezni, ezért megnéztem az animatrix-ot (kicsit alakult) a puzzle.

    Te meg erre nem írtál semmit :(
  • M@TriX
    #5565
    én beírtam neked a táblázatokat a reakció meg 0 lett ;)
  • KranaZoli #5564
    Mi van, mindenki szereli a gépét?
  • KranaZoli #5563
    Hi!

    Semmi gondom a 4.7-es driver-el csak azért kérdeztem, mert a saját fejemmel gondolkoztam.

    Szóval ha v.mi közöm lenne egy új széria megjeneléséhez, akkor vagy teljesen új driver-t készítenék hozzá X széria címmel és kifejezetten az új szériára hegyezném ki.

    Vagyis nem foglalkoznék vele, hogy maradjon ua. a driver és legyen jó a 9600-os usereknek is. Hardverek terén drasztikus az amortizáció. Max. hagynám a régi driver-t is, kisebb módosításokkal kiadnám, javításokkal, de biztos az új generációs kártyára helyezném a hangsúlyt.
  • CybR
    #5562
    :D
  • CybR
    #5561
    Ok, htx!
  • the Godfather
    #5560
    Figyi...hagyd..majd elmulik..nekem is ez a 4-ik nickem....
  • CybR
    #5559
    Szerencsére ide nem járnak!
    Ezért ez a bunker topikom!:D
  • CybR
    #5558
    Tökéletes a régi, csak basztat, hogy a sok geci nem mondja meg, hogy ki, és miért tette!
    Én tudom, hogy kik utálnak, de ők nem moderátorok...
    Biztos valami span van a dologban!
    Na mind1, nem akarok offolni többet!
  • Narancs
    #5557
    Vkinek biztos nagyon baszod a csőrét...
    Amúgy meg addig jó a régi is nem?
  • CybR
    #5556
    Kis infó LOL termékről:

    Itt a nyár! Tagadhatatlanul egyre melegebb van, és ilyenkor nemcsak a számítógépünknek van melege, hanem nekünk is. Az Antec cég FanPal terméke egy asztalra helyezhető USB-s ventilátor, amellyel némileg enyhíthetjük a ránk ható nyári meleget számítógépezés közben.

    Pozitívumok:

    Látványos ledes ventilátor
    USB-s, de továbbköthető csatlakozó
    Esztétikus külső
    Állítható dőlésszög
    Negatívumok:

    Zavaró zajszint
    Zavaró lehet a ledes fény éjszaka
    Gyenge légfúvó teljesítmény


  • CybR
    #5555
    sry, ezt elbaxtam!
  • CybR
    #5554
    Hi!
    Szmájl tüntetést tartok!:D
    A hozzáférésed le van tiltva!]
    üzit kapom még mindíg a CoolStuffos regem bejelentkezésekor!:(
    Basszák + az annyukat, de legalább megmondhatnák, hogy miért volt!
    Beírok, megkérdezem a Moderátorok topikban, és törlik az üzimet, meg másokét is!
    Ez olyan, mint a Chello ügyvélszolgálat hétvégén...felháborító!:D[IMG]http://users.atw.hu/tuvok/index_elemei/jelek/bakancs.gif[/IMG
  • ollie
    #5553
    A kérdés, hogy miben? Játékokban vagy általános irodai felhasználásban? Játékokban pl amit Stone írt.
  • stone
    #5552
    Pl. Aquamark.
  • MoDuS
    #5551
    Nem tom, de nem mondják meg!