36836
  • CoolStuff
    #5510
    Ezt te írtad, mikor 5000.-re tékeltem!:DDD:
    "Hogy te mekkora gyök vagy!!!
    Tudtam, hogy nem birod ki flame nélkül!!... "
    LOL!:DDD
  • CoolStuff
    #5509
    Télleg, ki volt az 5000.??
  • CoolStuff
    #5508
    ték volt!
  • CoolStuff
    #5507
    mindig bedobja ezt popuba nekem, és az életkedvem is elmegy, hogy nem ilyenem van!
  • Pontius #5506
    LOL!

    Na ki akar nyerni 1 iet?:
  • the Godfather
    #5505
    Általában munkahelyröl nyomják sokan, ezért a pangás.
  • CoolStuff
    #5504
    Hátvégén is lehet tuningolni!;)
  • CoolStuff
    #5503
    Nálam is ez volt, de amióta ATI-s vagyok, azóta nem gond, mert a RadLinker segít!
  • M@TriX
    #5502
    akkor hogy legyen valami.
    Az új PowerStrip van meg "felpatchelve" ;)
    Ha beállítok mhz-eket azt beveszi, de restartkor nem az elmentett beállítással indul a progi. Miért?
    Hogy lehet beállítani, hogy a mondjuk "pref" néven elmentett beállítással induljon egyből az elején a progi?
  • M@TriX
    #5501
    ezt nem pangásnak hanem 7végének hívják. ez egy tuning topic.. ;)
  • CoolStuff
    #5500
    bye
  • CoolStuff
    #5499
    Pangung skacok!:(
  • CoolStuff
    #5498
    Ez lol!:D
    Piszkáld az orrát a kurzorral!:D
  • CoolStuff
    #5497
    Motherboard Monitor - vége :(
    dátum: 2004-07-07 - forrás: mbm

    Alex Van Kaam, a Motherboard Monitor készítője hét és fél év után befejezi a program további fejlesztését. A befejezés okaként többek között a hardver gyártókat jelölte meg, akik egyre nehezebbé teszik a program fejlesztését. Mivel információt kérő leveleire egyes cégek vagy semmit nem válaszolnak, vagy csak valami használhatatlan marketing maszlag érkezik vissza, ezért kénytelen vagy saját próbálkozásra, vagy mások segítségére hagyatkozni. A program végig ingyenesen elérhető volt mindenki számára, és a fórumok illetve mailek válaszolgatása a fejlesztésen kívül is elég sok időt igényelt.
  • CoolStuff
    #5496
    :DDDDDDDDDDDDD Olvadás! LOOOOOOOl!
    Sry, de ilyet régen hallottam!:D
  • I.C.ram
    #5495
    Már mér ne kéne? Valahogy le kell szednem az alaplapról, amihez a hűtő is oda van pattintva.

    Egyébként csak annyi volt, hogy a hővezető paszta nagyon szét volt kenődve, de aztán rájöttem, hogy semmi komoly. Elöször azthittem, hogy valami olvadás van, de aztán rájöttem, hogy nem :)
  • Anee
    #5494
    Mivel ez egy PC tuning fórum nem tudtok véletlenül MSI K8N NEO PLATINUM alaplaphoz memória feszültség modding leírást?Vagy egyátalán létezik???Mert a 2.85 az A-Data 500-asnak 235 fölött már kevés! Úgyhogy most aszinkronban hajtom 250/210 de jó lenne egy 250/250.....
    jah 3000+ os A64
  • the Godfather
    #5493
  • the Godfather
    #5492
    Egyébként nem állitottam hogy nem jó az XP, csak ugy-e Bill bácsi azt szerette volna elérni, hogy egy windows-egy gép. És eddig nem kockáztattam kisérletezni, hogy jó lessz vagy sem, ezért kérdeztelek téged, Borg...mert te már csináltad. Gondolom hogy tapasztalatcsere nem árt senkinek, sőt....elmondhatom hogy amióta itt vagyok a forumon ( 4 éve) sokat tanultam, abbol amiröl beszélgettetek, és soha megnem fordult volna gondolataimban hogy XY nem ért a PC-hez. Teljesen fölösleges témázgatni arrol hogy ki mit tud, vagy mit nem tud, inkább pozitiv hozzá állás kell jelemezze a forumozást.....
  • CoolStuff
    #5491
  • the Godfather
    #5490
    Köszi szépen...erre számitottam, de soha nem probáltam ki. De ha már buzulunk itt a forumban, akkor hadd szolits kandurkának, mert meret a cica valahogy nem megy...illetve hadd emlitsem, hogy a a forumozok fotói közt található a képem, illtve mellettem látható a nejem. Ha helyesebb vagy mint Ő akkor lehet esélyed.
  • CoolStuff
    #5489
    :DDD
  • stone
    #5488
    Ha már szétszerelted akkor forrassz bele még 40millió tranyót:)
  • Borg
    #5487
    Te, a CPUt nem kell szétszerelni! :D
  • CoolStuff
    #5486
    írd le most!
  • I.C.ram
    #5485
    Na most szereltem be, királyul működik, de van egy probléma a cPUval, amit a szétszereléskor fedeztem fel, de azt majd leírom később.

    Ilyet vettem: ASUS A7N8X-E Deluxe nForce2 Ultra 400.
  • Borg
    #5484
    Milyet vettél végülis?
  • I.C.ram
    #5483
    Na most jött meg az alaplap :)
  • CoolStuff
    #5482
    Sztem is csak ennyi!
  • RelakS
    #5481
    Az a lényeg, hogy a pirosat a piros helyére, a feketét a fekete helyére, nem? Megnézi mi van a procihűtőn, aztán csókolom...
  • Borg
    #5480
    Vegyél egy 2pin->3pin átalakítót, bárhol lehet kapni.
    Vagy forraszd be egyszerűen.
    A 3 pines csatlakozókból *asszem* a középső a fordulatszámmérés, tehát a két szélsőre kell kötnöd.
  • Torry
    #5479
    Hi all!

    Van nekem egy 12V-os 2 pin-es vagy milyenes csatlakozóval ellátott régi táphűtőm, amit levegőcserére akarok használni a gépben, de nem tudom hová kell kötni.

    NF7 V2.0-as az alaplap.

    Segítsetek pls!
  • ollie
    #5478
    Én is megcsináltam! Megsúgom a titkot, pssszt: windwos repair...
  • RelakS
    #5477
    3 oszlop, 1280*960-ban :P
  • Borg
    #5476
    Cicukám, az hogy az XP nem jó, csak olyanok állítják, akik nem értenek hozzá ,)

    Egész egyszerű, bent van az új alaplap, indítasz XP boot CD-ről, majd a meglévő installáció javítását (vagy akár ráfrissítést) választod. Ekkor végignézi, hogy melyik driver nem passzol a hardveredhez, és ahelyett alap XP-set tesz fel.
    Ezután simán bebootol a jóöreg XP-d, mindne beállításoddal, meg programoddal, és csak fel kell told az új chipset drivert...
    (Egyedül asszem az ATI CP nem éli ezt túl, azt fel kell tenni újra. A drivert meghagyja. Bár lehet, hogy új catalystekkel már más a helyzet, régen próbáltam.)

    Minden egyéb csere esetében magától megoldja az XP, egyedül a chipset, és ezzel is csak az IDE rész változásakor kell ezt eljátszani. A többi esetben simán bootol, felrakható az új driver, azt csókolom.

    Még annyi, hogy MIELŐTT kiszeded a régi hardver elemet, ELŐTTE uninstalld a driverét. Kiszed, új betesz, driver install kész.

    btw, ha kétségeid merülnének fel, nekem is már 2 oszlopban vannak a startmenüben a programjaim... (ráadásul 1280x1024-ben)
  • CoolStuff
    #5475
    Egyébként az nem az én problémám volt, hanem haveromé, csak neki nincs netje, és megkért, hogy kérdezzem meg mi lehet!
    Én kb 3 hete tértem át Xp-re, előtte más oprendeszereket használtam...
    Azokat télleg újra raktam, de nem azért, mert beszartak, ahnem azért, mert egy csomó adat bennmaradt a registry-ben, amit nem sikerült kiturkálom.
    A mostanim nekem is amióta föltettem megvan!
  • CoolStuff
    #5474
    Bullshit, nem hiszek neked...
    Hallottam már olyanról, hogy van erre megoldás, de szinte sohan nem sikerül senkinek, szal ezzel a dumával csak magadat ámítod!;)
    Akit érdekel a dolog, keresse ki itt, vagy várja meg Borg magyarázatát!:D
  • Falconer
    #5473
    Szivacc? Alaplapcsere XP reinstall nélkül? Nemán! Én amikor az AMD-s alaplapot cseréltem ki szintén amd-re, akkor is reinstallálni kellett
  • the Godfather
    #5472
    Win XP-vel?...mert elmondom, hogy nekem sehogy nem sikerül indulnia az XP-nek ha átépitem a gépet ( alaplapcsere ) és csak ugy simán, ujratelepités nélkül inditom a win-t. Mond hogy csináltad....csak azért, mert megsporolnál nekem, meg egypár embernek kellemetlen perceket.
  • ollie
    #5471
    Mondjuk nekem is már 11 hónapja ugyanaz az XP van, és azóta asszem csak a vinyó meg a hangkártya maradt ugyanaz (mindent lecseréltem, van amit 2x is), sőt orrba szájba telepítek mindenfélét. :DD