36836
  • Falconer
    #5630
    Asszem azt már igen
  • Davidus
    #5629
    Mondjuk a 4x AGP 0%-os teljesítmény csökkeénst produkál a 8x AGP-hez képest. Megnéztem 3Dmarkban meg játékokban is. Annyi a különbség hogy 8x módban újraindul a gép kb 2 perc alatt ha 3D-s progit futtatok:) Kérdés az hogy a 9800pro-t megviseli e ha 4x agp módban kell neki menni?
  • Falconer
    #5628
    Ha a 9600Xt 4x AGPben megy akkor a 9800sem fog 8X-ban, szal vegyél új alaplapot.
  • Davidus
    #5627
    Szeretnék a jövő hónapban gépet fejleszteni a DOOM3 tiszteletáre:) Olyan 50 körül szánok rá.

    Ez most az engine:
    Abit KD7
    XP 2500+
    2x128/1x512 ram
    Club3D 9600XT
    400W táp

    Namármost:) Nekem az alaplap csípi a szemem mert már nem mai gyerek és a viedokártya is csak 4x AGP módban hajlandó menni benne. Viszont egy 9600XT-9800pro csere többet dobna valszeg a DOOM3-on. Szerintetek új alaplap+egy kis memória vagy 9800pro? Ha új alaplap akkor melyik? Thx;)
  • perempe
    #5626
    OFF:
    Nyaraljatok!
  • KranaZoli #5625
    Hát ez a pár igencsak felemelő üzenet ögencsak hiányzott innen :( Ez idáig nem volt divat itt közöttünk ebben a fórumban Mi van veletek, mindannyiunkat anya szült nem? Ollyan feleslegesek ezek, nem?

    Keggyetlen brutálak ezek a képek :)

    A 3D-s szemüveg az ér v.mit?
    (szal minden gammához használható, vagy csak párhoz? ... me erről fingom ticcsen)
  • KranaZoli #5624
    Igen, fent van az oldallapom. De még nem volt olyan igazán meleg. Talán ma, vagy mától, ... (melegebb lesz) Bár olyankor meg inkább csobbanok a balcsiban és csak este gép :) De ha meleg van még akkor is meleg van :D Végre már hűtenem kellett a szobát a ventillátorral és nem fűtenem :) Majd meglátjuk mennyire lesz meleg az idő és mennyire bírja a gépem.
  • Falconer
    #5623
    12, bocsi, mert a fentit nem számoltam
  • Falconer
    #5622
    Hát br. 120ezerért már van, ennek van 12monitorja, 10ezerért kapsz ilyeneket? Szerintem legfeljebb valami tök régi hulladékot.
  • CybR
    #5621
    Én inkánn 3D-s szemüvegre szavazok, de az egy kicsit drágább, mint pár használt monitor!
  • Falconer
    #5620
    Hát szerintem túl nagy a táv a monitorok képei között, úgyhogy engem kicsit zavarana, inkább 3D-s szemüveg. (Az is igaz hogy így olyasmi mint a valósában mert ott is tagolt a szélvédő de....)
  • ollie
    #5619
    ezzel nincs baj, tökéletes konfig flight simhez
  • CybR
    #5618
    hát ja, de nem rossz!:D
  • ShaiHulud
    #5617
    es spanyol lehet:)
  • CybR
    #5616
  • CybR
    #5615
    LOÁÁÁÁÁÁÁÁÁLLLLLLLLLL:
  • CybR
    #5614
    Az aljánál szép, utána megunta...:D
  • CybR
    #5613
    LOÁL!:D
  • ollie
    #5612
    huá!
  • the Godfather
    #5611
    Nos, szerintem drága cucc. Kiprobáltam már, és semmi extra. Nagy szerencsém van, hogy megvásárolok dolgokat, és utánna kiprobálom és eladom...mert környezetemben elég népszerü dolog ez az adok-veszek. Nos, a piacon 3 cucc van ami kimondottan a csucs a vga hütésröl, a Thermaltake Giant3, a Zalman és az Arctic Cooling. Ezekröl a tapasztalatom egyedül az Arctic cooling volt pozitiv, mert nem igényel extra tápot, csendes, jó a hütése, és kb 32CAD-be kerül. A Zalman, ha nincs a hozzávaló venti, akkor melegedös a cucc de nem haladja meg a vga a 70 fokot, nagy a sulya, és kb 60CAD kerül ventivel együtt, egyébként minöségi cucc ( az anyag kidolgozása ).A Thermaltake külsö áramforást igényel, 2 ventije van amelyek zajosak müködés közben, és csak akkor hüt megfelelöen ha mindkettö full-on van. Kidolgozása eléggé durva, nehézkés a kártyára a felrakása, illetve szintén olyan Zalman árkategoria. A 3 közül a Thermaltake maradt meg és az Arctic Cooling. A Thermaltake rajtam maradt, de összeségében ár/teljesitmény-ben a legjobb az Arctic. De ha nem lenne Arctic, a legjobb választás, szerintem a Zalman.
  • tmate6
    #5610
    nem én lehet beszereltem a vízhűtést

    msnen jelentkezz be
  • CybR
    #5609
    Sztem veszel még hozzá egy Zalman
    ZM-OP1-es ventit 1600-ért, és tök zsír hűtésed van...
    Bár, ha van fölös ventid, akkor azt is rá szerelheted kábel kötegelővel!;)
  • CybR
    #5608
    8200Ft a Varázspálca.hu-n!
  • tmate6
    #5607
    Mennyibe kerul mert kéne
  • CybR
    #5606
    De, ha nem vett előzőt, akkor jobb az, mint a gyári!
    De, ha én választhatnék, akkor is a mostanimat venném, szal ilyen szempontból télleg balfasz, aki megveszi!
  • Pontius #5605
    Jah igazad van! -0,1 fok miatt ujra kifizetni ugyan azt az árat amit a régiért (ha nem többet) tényleg nem balfaszság!
  • CybR
    #5604
    Nem tudtam építőjellegűt hozzászólni, mivel nem vásároltam még sulinet keretében, de azzal az egy hozzászólással növelni akartam a látogatottságot, szal sry emiatt!
    Egyébként meg tényleg nem te baszod szét a topikot, de az ilyenek is közrejátszanak...
    Na spongyát rá, és follyon az eszmecsere, ha benne vagy!
  • Pontius #5603
    Tudod jobban örültem volna 1 építő jellegű hozzászólásnak a smiled helyet...
    És nem én vagyok az aki szétbassza ezt a topikot...
  • CybR
    #5602
    Miért lenne balfasz, aki megveszi?
    Ha van rá pénze, akkor tegye!
  • CybR
    #5601
    Én nem is akarok cserélni, mert sztem a mostani a legjobb VGA hűtő a halkabbak közül!
    De sztem a single pipeos bordája nem alumínium!
  • CybR
    #5600
    Te kezdtél lebuzizni te kis köcsög!
    Fejezd mostmár be, ha lehet, és, nem akarok lesűlyedni a szintedre ezzel az anyázásal!!!
    Egyébként, meg hagy írjak már olyan smileit a topikba amilyet akarok, nem kell előbb bejelentenem neked!!!!!
    És ne kúrjuk szét ilyenekkel jobban a topikot, plz!
  • Pontius #5599
    Szerintem meg parszvakítás...
    A sok balfasz ugyis megveszi -0,00001 fok miatt
  • Narancs
    #5598
    Vmivel biztos jobb lesz mint az előzők, de sztem lecserélni azért nem érdemes a már meglévő régebbi fajtát...
  • Pontius #5597
    Tudod kivel beszélj igy te kis geci? ANYÁDDAL!!!
  • CybR
    #5596
    Visszatérve a témához:
    Mi a véleményetek a Zalman új dupla hítpájpos VGA hűtőjéről?
    Sztetek télleg sokkal jobb lehet, mint a sima eddigi single verzió?

    Specifikációk:

    Bordák anyaga: alumínium
    Tömeg: 350g
    Hő leadó felület: 1350 cm2
    Heatpipe: aranybevonatú rézcső

    Ami ebből nem teccik az az aluminíum borda! Bár lehet, hogy így jobban átvezeti a hőt a réz pipeokon...

    Egy kis infó:
    A Zalman cég eddig elérhető egy heatpipe-os csendes és jó teljesítményű VGA hűtői elég népszerűek. A gyártó új ZM80D-HP névre keresztelt terméke azonban két heatpipe-ot foglal magába és memóriáinkra is találunk bordákat a csomagban.

    A ZM80D-HP könnyen szerelhető és szinte minden VGA kártyával kompatibilis. A rendszer jól megtervezett és jól kivitelezett. A termék dobozában találunk (a rendszeren és felfogatásokon kívül) kézikönyvet és három tubus zalman hűtőpasztát.


    Ami jó benne, hogy adnak memória hűtőket is hozzá!
  • CybR
    #5595
    És ne anyázzál, ha lehet...
  • CybR
    #5594
    Te kötöttél belém te giciszájú faszfej!
    Fejezzük be ok!
    Egyébként mi nem ugyanaz, hogy egy vigyorjelet beírok, vagy, hogy te offolsz, és utána belémkötsz!
    Egyébként télleg punciusznak hívták abban a részben, és csak azért írtam, te bunkó állat!
  • Pontius #5593
    Azért kurvára nem ugyan az...
    Anyádat punciuszozd! Utánna meg apádnak jópofizzál te buzi!
  • CybR
    #5592
    Punciusz!:D
    Tegnap volt az a rész, amikor az uccán kocogott pucéran, meg élő kugliztak!:D
  • CybR
    #5591
    Micsoda?
    Jót vidultam rajta, és ezt kifejeztem!
    Ennyi erővel a te offod sem kellett volna, nem igaz?