36836
  • ollie
    #5670
    Mire jó a mustár :)))

    Ja, a teljes cikk (sajna német) ITT. Még fogkrémet is kipróbáltak és meglepően jól szuperált.
  • M@TriX
    #5669
    legfeljebb beperelem őket ;)
  • M@TriX
    #5668
    a papíron 99év van. :)
  • ollie
    #5667
    ja ok
  • Anee
    #5666
    ollie: single chanel ne felejsd el...
    matrix: ha nem teszed be egyszer fordítva a ramot, akkor az nem adja meg magát egyszer se...legalábbis én még halott ramot nem láttam ami egyik napról a másikra kipurcant volna...
    Amúgy az élettartam gari addig él amíg gyártyák...szóval propagandának jó viszont új tipusnál 4-5évnél nem jelent többet....
  • M@TriX
    #5665
    "Élettartam garival meg szarra se mész...."

    Mert?
  • ollie
    #5664
    szerintem ennél is többnek kéne lennie
  • stone
    #5663
    Az alaplapod tuti hogy tudja kezelni, de ilyen modulokat nem találtam a kingmax oldalán viszont ami 500-as ram van az mind cl3-as.
  • Anee
    #5662
    Végül egy BIOS frissítés megoldotta a dolgot így most megy a szinkron tuning....így szerencsére voltage mod se kell...és repeszt a RAM...everest 3800/1350

    Amúgy tényleg 2.9-3 körüli érték kellett volna......de nem kell
  • the Godfather
    #5661
    Anee..végül is találtál voltage mod-ot a lapodhoz?...asszem 2.91 volt ami kellett volna ugy-e?.
  • Anee
    #5660
    Hát, elvileg jobbnak mondják pár MHz-el mint az A-Datamat...ami úgy 260-270 körül hal be....időzítése annak is 3-4-4-8.....
    És míg az A-Data 21+fa /ready/ addig a tied 26
    Élettartam garival meg szarra se mész....
    Szóval én a-databól vennék kettőt -és még spóróltunk is
  • CybR
    #5659
    Na hi!
    Lenne egy kérdésem...

    2 db-ot ebből:

    Kingmax
    MPTC22D-38KX3

    512MB, PC4000/500 Mhz, élettartam garancia, Hardcore RAM

    megér 1db 32-t?

    A másik, hogy ezek sztetek cl3-asok?
    Ja, és, hogy, ha az alaplapom leírásában 400Mhz van írva a ramok kezeléséhez, attól még bírná az 500-asokat?
    Htx!
  • stone
    #5658
    Annyiért vmi ilyesmi tudok elképzelni :)
  • CybR
    #5657
    Ne már!:)
    Te mázlista!
    Gratulálok hozzá!;)
  • CybR
    #5656
    Nekem mind1, hogy honnan van, de én is kérek egyet!:D
  • stone
    #5655
    Annyiért nem valószínü.
  • stone
    #5654
    Nem 3dmark2003-ra gondoltam:)
  • ollie
    #5653
    megnyugtatlak, a 9800 pro-nál is alig számít
  • 0ppika
    #5652
    Hacsak nem itthon gyártják?!
  • stone
    #5651
    Kintről hozzák?
  • 0ppika
    #5650
  • Narancs
    #5649
    Kevesebb mint 50 rongyért?
    Bármi is az a csúnya dolog én is megteszem...(vagy vki megteszi helyettem a nevemben)

    De mégis, HOGY A PICSÁBA???
  • Pontius #5648
    Az nem publikus!
  • 0ppika
    #5647
    Azt is áruld el hogy milyen csúnya dolgot teszel meg érte!
  • Pontius #5646
    Jövő héten meglessz az új karim! !
    X800 Pro kevesebbért mint féláron !
  • Davidus
    #5645
    Na kösz a tippeket! Minden a boltoson múlik hogy mennyiért veszi be a cuccokat:P
  • CybR
    #5644
    Hú bazz! Ma nincs pangás!:D A nagy meleg miatt otthon punnyadtok?
  • stone
    #5643
    Davidus!
    A lényeg hogy ha mindkettőt fejleszted akkor lesz nagy teljesítménynövekedés, a 9600xt-nél teljesen mindegy hogy 4 vagy 8x AGP, nekem is volt 4x-ben az enyém és semmivel nem lett jobb a mostani 8x-os AGP-vel sem, de 9800pro-nál már állítólag nagyonis számít. Én előbb a helyedben vidikarit vennék.
  • Narancs
    #5642
    Ja, SoundForce király!
  • Davidus
    #5641
    SoundForce-ról már sok jót hallottam. Akkor lehet hogy ez a lap lesz mert így el tudom adni a Live!-ot is:)
  • Narancs
    #5640
    Van még benne vmi Guru nem tom mi a rák technológia is, az abit honlapján részletesebben tárgyalják a témát!
    Az AN7 az NF7-S fejlesztése, rajta van a sata és a SoundForce is, ami a sima NF7 -ről lemaradt...
  • ShaiHulud
    #5639
    nForce2 ultra 400 as chipset.gigabites halokartya...kb ennyi:) gyak a legujjabb nforceos chipsetre epulo alaplapja az abitnak.
  • Davidus
    #5638
    AN7 miben jobb mint az NF7?
  • nivan
    #5637
    Question: tudom-e tuningolni GF FX 5200-as kártyám GPU-ját?
  • Narancs
    #5636
    Ha jót akarsz és olcsón akkor ABIT NF7, vagy NF7-S.
    Ha jobbat akarsz akkor ABIT AN7...

    9800PRO 40-50 körül van már, ha a 9600XT -t jól eltudod passzolni akkor simán kijössz az 50 rongyból!
  • ShaiHulud
    #5635
    hat a 8x agp a 4x es hez kepest nem sokat szamit.szal szerintem ezen az alapon nem muszaj feltelen az alaplapot fejleszteni..mert akkora hu de nagy novekedest nem er el vele...nem egyenesen aranyos az agp4x es a 8x kozt a teljesitmenybeli kulonbseg mint pl anno volt a sima es a 2x es kozt:) vagy akar a 2x es es a 4x es kozt bar mar ott is kisebb a valodi arany, nem 100% os a sebesseg novekedes.
  • Falconer
    #5634
    Hát mert a 4x AGp sebessége nem egyenlő a 8X-AGP-vel, szal nem tudna akkora sebességet csinálni. Nem szó szerint viselné meg
  • ShaiHulud
    #5633
    ha ugyesen csinalod akkor 50 e bol alaplapcsere is meglesz meg videoartay csere is:)
  • Davidus
    #5632
    Akkor marad az alaplap csere...
  • ShaiHulud
    #5631
    ? miert viselne meg?