36836
  • stone
    #5750
    Atitool-al meg lehet ölni a VGA-t? Nekem most 70 fokon jár és még nem hibázott. Nem fog meghalni?
  • M@TriX
    #5749
    azokat láttam arról beszélsz aminek itt lennt a táblázatát beszútram nem?
    De azok ki téglalpok a VGA memek meg kockák.
    Akkor 2t kel majd feltenni?
  • Falconer
    #5748
    VAn Coolermaster sima memhűtő, öntapadós bármely boltban. Én spec a Bluefishben vettem br.1200Forintért egy csomaggal (8 csipre elég, a VGAkon 4van, de kétoldas, szal elég rá)
  • M@TriX
    #5747
    van egy régi hűtőm meg vasfűrész is :)
    De a rögzítés mivel legyen?
  • Anee
    #5746
    Én anno a Radeon7200-ra csináltam mem hűtőket
    Recept: veszel 1000 forintért egy PII/PIII hűtőt és akkora darabokat vágsz le fűrésszel vele ami neked kell....
    anno bevált +15MHz-et dobott az 5.5ns-os ramokon
    Sufnituning rulez
  • stone
    #5745
    Ja, én is kiváncs vagyok.
  • CybR
    #5744
    Majd írj a fejleményekről!:)
  • M@TriX
    #5743
    430/830-on simán megy, de memhűtőkkel meg akarom nézni mi az ábra...
  • CybR
    #5742
    Mit akarsz húzni már annyira!:)
    Égess bele más bioszt, aztán méhűtsd le, és jöhet a tuning!:D
  • M@TriX
    #5741
    de mondj már hűtőket, amik jók az 5900-re...
  • M@TriX
    #5740
    én spec húzni akarom ;)
  • ollie
    #5739
    A Remote Procedure Call-ra gondolsz? Azt nerm lehet leállítani (a stop szürke marad).
  • CybR
    #5738
    Nálam tök hideg a VGA memória, pedig nincs rajta borda...
    Csak a GPU-n van hűtés, de az fújja a memcsiket is!
  • Falconer
    #5737
    Ha VGA ra akarod rakni akkor feltétlen kell. Az nem 42 fokra melegszik hanem tovább.
  • M@TriX
    #5736
    pár tesztet olvasva csak pár fokkal hidegebbek a memóriák. Megéri?
    Mondjuk itt van a Coolermaster táblázat:


    Mondjuk itt alaplai RAMon mérték, nem VGA memcsin...
  • M@TriX
    #5735
    5900-ra milyen memcsihűtők vannak és mennyiért?
    Sürgős lenne...
  • CybR
    #5734
    "A keze alól!":DDDDDDD
    Hát nem tom, de az Ánrilt nem csípem!
  • KranaZoli #5733
    Nem baj, talán van újszölött is itt :)
    Azé érdekes egy dolog ez, nem... Vajon mi telhet tőle, ha Őt is elkapja a modding és tuning véra? Mik kerülhetnek ki a keze alól :D
  • CybR
    #5732
    Láttam!:)
  • KranaZoli #5731
    nyamnyam
  • CybR
    #5730
    Uganez volt nélam is!
  • Laalee
    #5729
    ha megfelelően pachelve van a windows nincs is baj. én mondjuk beraktam egy linux routert ugyhogy blaster kizárva
  • ollie
    #5728
    Na de nekem még sose volt blasterem, amióta megjelent. Az előbb említett eset sem otthon történt meg, hanem egy haveromnál.
  • Pontius #5727
    Amugy:
    Start menü-->
    Vezérlőpult-->
    Felügyeleti Eszközök-->
    Szolgáltatások-->
    Távoli eljáráshívás-->
    Helyreálítás-on belül tudod kikapcsolni, hogy ne induljon ujra... :)
  • Pontius #5726
    Bizony, ez blaster! :)
    Blaster win XP HUN FIX
  • Narancs
    #5725
    Velem ugyanez volt! összeraktam a gépet, minden fasza, föltoltam az XP-t, install közbe belőttem a netet ugyebár, első dolgom az volt letöltöttem a ZA-t, de persze már késő volt...azóta van Norton AV is, meg ZA is CD -n...
  • Laalee
    #5724
    szerintem a blastert egy sw tüzfal sem fogja meg, és elég ha aktiv net kapcsolatod van explodert sem kell futtatnod :D
  • ollie
    #5723
    Na ezt figyusszátok:
    Tegnap felnyomom a friss expít. Persze tűzfal és vírusírtó még nincs, sebaj letöltöm. Fel is nyomulok a zonealarm oldalára, na meg még ellátogatok a mikorsoft weboldalára is (ezen kívűl asszem csak a startlap indult el egyszer). Erre bazz mit látok, elkezd visszaszámolni egy ablak, hogy a winfos leáll. Nem hittem a szememnek, hogy a francba került ilyen hamar a gépre az a rohadt féreg??? Csak percekig voltam a neten. Fél órába tellett mire leírtottam, mert a rohatt vírusírtót is mindig lefagyasztotta (ill vele együtt a windowst), pedig már nem tudta kikapcsolni a gépet, mert első dolgom volt felnyomni a javítást hozzá. Szóval a végén csak csökkentett módban tudtam használni az oprendszert, és ott persze a vírusírtó nem akart elindulni, de szerencsére regeditel el tudtam távolítani a köcsög worm auto indulását, és utána már nem volt gond. A fejemet vertem a falba! Soha többet fel sem nézek a netre, amíg nincs élő tűzfal és vírusírtó.
  • KranaZoli #5722

    Részben igen. Du-ra nekem teljesen felforr az agyvizem, mert szart sem ér az irodában az ablak légkondi . Egyébként imádok úszni, kb. 2 éve tanultam meg 30 éves fejjel . Annyira jó, amikor beúszol a hajózási vonalba és szólnak a vitorlásról, hogy azért jó lenne visszaforulni.
  • Laalee
    #5721
    ezt most vízhűtésnek szántad? :D
  • KranaZoli #5720
    Én tegnap úsztam egy óriásit a balcsiban és úgy néz ki ma du-n is fogok , még a gamma is jobban ment este .
    Csak egy probléma történt: Sikerült elvesztenem az úszószemüvegem . Most vehetek egy újat . De mi a jó isten kerül egy szaros úszószemüvegben 3000 pénzbe? Ja, és ez még az olcsóbb kategória.
  • M@TriX
    #5719
    pm...
  • ollie
    #5718
    Küldj privit az áráról, van hozzá OP1?
  • M@TriX
    #5717
    PIV hűtő kellene most jobban, dobozban szépen becsomizva, garral 2 hónapos.
  • ollie
    #5716
    Neked miért nem kell?
  • M@TriX
    #5715
    Egy ZM80C-HP nem kell valakinek?
  • ollie
    #5714
    mindkét oldalán van, feltéve hogy a modulnak mindkét oldalán van chip
  • CybR
    #5713
    Jó8!
  • CybR
    #5712
    Ilyen izé mindkét oldalán van a ramnak?
    Csak azért kérdezem, mert rendeltem ilyen hűtést, de nem tom, hogy két lapka az egyhez kell, vagy kettőhöz?
    Sztem a hátuljára nem kell, vagy mégis?
  • the Godfather
    #5711
    Kircsi...gratulálok