36836
  • M0Dair
    #5790
    "Nem így ke?"

  • M0Dair
    #5789

    "Mé, nem ide kell tenni a pasztát?"

  • M0Dair
    #5788
    Kurva jókat röhögök ezeken, de nem hiszem el, hogy valaki télleg így teszi föl pl a hűtőt!
  • M0Dair
    #5787
    A jó hítpájp fölrakása!:DDDDDDDD
  • Narancs
    #5786
    Ez olyan mintha vki jól ráverte volna a brét!
    Azért ennyire nem izgat a proci!
  • stone
    #5785
    De ne ám

  • M0Dair
    #5784
    Ez meg mi???
    Fordítva rakták föl a Zalmant?:DDD
  • M0Dair
    #5783
    Ne spóroljatok a pasztával:

  • stone
    #5782
    Ok thx
  • M0Dair
    #5781
    16:00 hétköznap és vasárnap ismétlés...
  • M0Dair
    #5780
    A modding sarok jó volt a kreatív klubban!
  • Falconer
    #5779
    Ez lol vazze! Lehet hogy 235Wattos Vargáné és tsa. táppal nem megy? Felháborító!
  • stone
    #5778
    Ezen a fix tv-n mikor vannak ilyenek?
  • Narancs
    #5777
    Amúgy kreatív klub meg a linuxosok is néha nézhetők, az előbbit a volt számtektanárom szerkeztette!
  • Narancs
    #5776
    Ja, meg mikor jött egy sms hogy amd-s konfig állandóan újraindul magától...(rögtön mondom kevés a táp) erre Vendel, kinek esze mint a tenger (ehhe) ilyet szól: persze, az AMD mindíg ezt csinálja, náluk a stúdióba is a 2400+ procit 1200Mhz -re kellett downclockolni, mert mindíg újraindult!!!
    ÁÁÁÁÁÁ!!!! Rá is kellett gyújtanom rögtön!
  • M0Dair
    #5775
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDAzt én is láttam!
    Meg azt mondta ma, hogy a GF 5700Ultra leveri a 9800Pro-t!:PPP
  • Falconer
    #5774
    Hát én most sajna nem láttam, mert nem otthon vagyok, de nagyot röhögtem volna rajta. Sok hülyegyerek. Az is vicces amikor egyszer megkérdezték a Vendit, hogy egy Ati9000es kártyával lehet e jáccani.
    Na erre beszól: Nem mert az Ati9000 szar kártya, a laptop meg úgyis túlmelegszik terhelés alatt hogy lecsapja magát.
    Vazze, majdnem a hajamat téptem. Haveromnak van egy 2.4 P4, 768Ram, Ati9000 laptopja és simán viszi a játékokat. Még egyszer nem csapta le magát meleg miatt. Csak annyiba szar a 9000 hogy mindenféle Anti Aliassingot, meg ilyen egyéb királyságokat nem bír, de egyébként simán lehet jáccani. Gyereknek nincs is asztali gépe.
  • stone
    #5773
    Nekem is csak nagyon felszalad a gpu hőmérséklete és nem hagytam végigmenni.
  • M0Dair
    #5772
    :DDDDDDDDDDD
    Én csak az első részét néztem meg, utána átnyomtam a taxi 3-ra, mert én is csak idegesítettem magam rajta!:D
    Az mondjuk hihetetlen, hogy nincs egy olyan rendes tv adó, amin mindíg akármilyen számtech eszmecsere folyna...
    Egy szégyen, hogy csak a fix.tv van, és azon is ilyen xar!
  • Narancs
    #5771
    ÁÁÁ!!!
    Ez nagyon durva volt!
    X800XT VS 6800 (sima!!!)
    közli a gyerek:
    -ugyanannyi a pipe (nem igaz!!!)
    -a neten a hűtő nagyobbnak tűnt (ÁÁÁ persze, mert az ULTRA volt, ami meg előtte hevert az sima, vagy GT)
    -mint látjátok az UT2004 nem szaggat rajt, király kártya!!!
    Ez volt a nagy teszt! ut2004 nem szaggat!!!
    NEVETSÉGES!
    Ráadásul a 6800ról azt sem tudták pontosan melyik verzió, azt hitte csak ULTRA van és csodálkozott miért van csak 1 molex és miért ilyen pici a hűtés...
    Eszem-faszom megállt!
    Legalább elolvasta volna a doboz oldalán a feliratot! Ráadásul végig FX ezett!!!
    Iszonyú!!!

  • M0Dair
    #5770
    De legalább számítástechnikával foglalkozik, de sajnos csak ilyen szinten!:)
  • Pontius #5769
    Te atya úr isten! :)
    Ez a Fix TV már mindig 10-12 éves szinten marad?
    Sok GYÖK!
  • M0Dair
    #5768
    Nem jó ahoz a téglalapos... A téglalapok rövidebbek, szal nem érik át! Nekem is ez volt a gondom, azért nem vettem memcsihűtőt, de tulképpen nekem szerencsére nem szükséges tenni.
  • M0Dair
    #5767
    Nézzétek a fix.tv-t... Tesztelik az X800-ast, meg a 6800Ultrát!
  • Falconer
    #5766
    Hát ha nagyobb akkor raksz rá duplán aztán kész.
  • CybR
    #5765
    Igen, már elég régen...
    Este használhatom az új regem, és abban benne van a hardver infóm!:)
  • KranaZoli #5764
    Mi a gond ezzel a kártyával? Lemaradtam :( Ha hűtőborda kell hozzá, akkor ilyenek vannak a Titan Cooler VGA Copper csomagban. De így a képet nézve a szúnyoghálót körülvevő drótkerítés az olyan, mintha útban lenne akármilyen hűtőborda felszerelésének...
  • KranaZoli #5763
    Látom készültek a nyárra, hogy szúnyoghálót is raktak a ventillátor fölé
  • M@TriX
    #5762
    Az 5900 ilyen memek vannak:

  • ollie
    #5761
    Most akkor neked is 9800 pro-d van?
  • Falconer
    #5760
    Ja, olyasmi. Nekem szerencsér a memek is olyanok.
  • CybR
    #5759
    412/365-öt visz max, utána hibázik ezzel a GPU hűtéssel!
  • KranaZoli #5758
    Mennyi ideig dolgozik az ATI Tool nálad? Mert én lelőttem, ui. baromi sokáig dolgozott (volna)...
  • M@TriX
    #5757
    :))
  • ollie
    #5756
    Vagy nagyon lassút
  • Anee
    #5755
    Én anno hővezető ragasztót használtam vettem egy kis csomaggal 400Ft-ért...-sima elektronikai boltban-
  • CybR
    #5754
    Nálam hűsvös a memcsi a VGA-n... Akkor nagyon jót foghattam ki!
  • ollie
    #5753
    Ja, de fentartással használd.
  • stone
    #5752
    Az Atitool az végülis arra lenne hogy megmondja meddig lehet húzni a Gpu-t és a mamóriát?
  • ollie
    #5751
    Nem hinném. Pl a 9800 pro magjának még a 85 fokot is ki kell bírnia (legalábbis az a biztonságos sáv felső határa). A karim gpu-ja (kitalálhattad már hogy nekem 9800 pro van) teljes terhelésnél 70 fok felett szokott lenni, főleg ilyen melegben.