1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • batman
    #72
    nemtom láttátok-e a Coop reklámot mostanában...na ha minden igaz, akkor azt a volt munkahelyem csinálta, legalábbis a kreatív (?) részét...szal az is nagyon keményre sikeredett: Kirándulásnak közeli, bevásárolni tökéletes, vagy mi a rák...
  • batman
    #71
    nekem is megvan a film, de én nem emléxem erre. mikor van? bár nem biztos, hogy halálra akarom magam rémíteni.... :)
  • Carlos
    #70
    Aki látta a kör c. filmet, az örülhet, mert abban is volt egy ilyen jelenet.
    Először majd leestem a székről!
    Asztán visszateker és megnéz, hogy nem haluztam-e.
    Kiderült, hogy nem!
    Komoly volt!
  • Carlos
    #69
    Inglis iz ízi, viz ízi inglis!!!
    Én ettől haltam be folyton!
  • Eye-scream
    #68
    Ja, a pingvines reklámtól énnekem is felmegy a pumpa. Meg egyébként az összes reklám amiben idétlen otromba állatok vannak iszonyúan idegesít...
    Kubu, gyümölcsös rostos...
  • batman
    #67
    na és a kinder szelet a hűűűűtőőőőbőőőőőőől?????
    énattól is meghalok, de ami majdnem totál lesokkolt az a dano-dano-nínó énekkel megspékelt reklám volt a 4 éves Tatu klón kislány hangjával....agyhalál
    csak tudnám, hogy a megrendelő hogy bólinthat rá egy ilyen munkára???????
  • Davidus
    #66
    A legszarabb meg az mikor a csávó beszorul a liftbe és viszik neki a kaját:)
  • batman
    #65
    Szerintem az utóbbi idők legjobb reklámkampánya a Heineken-é! Tudom, hogy pont a téma ellen beszélek, de ezt muszáj volt!
    uff
  • batman
    #64
    Én azt a filmet hála az égnek csak 1 szer láttam, de amúgy a példa TÖKéletes
  • Lteebee
    #63
    Ezt a dumát nagyon bírom: kiviszik a pénzt az országból.
  • KG21
    #62
    Akkor kell figyelni amikor a jobb felső sarokban megjelenik egy kis fekete kör. Na ott van a filmcsere. De ez csak moziban működik. Én azóta odafigyelek erre.
  • Ramza
    #60
    Sőt, ha valaki türelmes, és a film végénél megvárja a stáblistát, akkor ott is bevillan a fütyi :)
    Mondjuk ott érzékelhető, tehát 1 képkockánál azért jóval hosszabb időre nyomták be :)
  • a.carkey
    #59
    Deutsche Telekom bevételének 75%-a aMatávtól származik. Ott, kint, nem megy nekik nagyon. Mint már írtam, rühellem az Anettka, Klpka, Araczky féle "reklámokat" és az összes reklámot, maiben nincsenek egészséges poénok, csak semmitmondó, elcsépelt mondatok: kaja, tampon, mosópor, üdítő stb. ...
  • KG21
    #57
    A harcosok klubjában Tyler becsempészett a moziban egy nagy faszt a filmbe szalagcserénél. Senki sem látta, csak tudat alatt. Na ez jó példa rá nem?
  • batman
    #56
    A szublinális percepció az az, hogy az érzékszerveid általad érzékelt alsó, vagy felső határát meghaladó területen leadott info, amit csak tudat alatt érzékelsz, de ott qrvára. Csináltak olyan kísérletet moziban, hogy minden x-ik filmkocka az 'Egyél Popcornt+igyál colat' felirat volt, és a rövid idő alatt iszonyatosan megugrott a fogyasztásuk...hát ez a szublinális percepció-de már betiltották jó régen :) (vagy nincs is kanál?...)
  • Instict
    #54
    hát izlések és pofonok, biztos még sok embernek tetszik. nekem lehet hozzájárul maga az egész, és nem csak a csajt néztem rendesen, de amikor ránézek, olyan sertésjelmez feelingem van:)
  • I.C.ram
    #53
    Inkább legyen matáv, mitn egy szar külföldi fos.
  • I.C.ram
    #52
    Pedig az a csaj nagyon királyul néz ki!
  • I.C.ram
    #51
    JA!!!!!!!!!! KURVAJÓ AZ A REKLÁM!!!! Kedvencem, hogy olyan igénytelen, hogy amikor a Címre ráoomolnak, akkor nem kimerevítik a képet, hanem ott remeg a fazon keze még. :)
  • I.C.ram
    #50
    Az a kedvencem!! (lays) kurvajó!! :D Amikor először megláttam, hangosan röhögtem. :)
  • CSOCSO
    #49
    nekem a mátrix kifejezetten tetszik.. a töltsd ujra...legalábbis nem annyira gagyi mint szokott lenni
  • cSuwwi
    #48
    Vannak azért poénosak is: A Soproni Ászok Ivója sem semmi, bár a régebbi 4 kocsmahuszár valahogy jobban bejött.

    A Lays-es öregekotthona sem rossz... :)
  • CSOCSO
    #47
    Neeee a legzoralabb az amikor van egy szappanopera rész.. és mondja a csaj a fiunak hogy megcsaltál ezzel azal amazzal ( elmond 3 nevet) ezt még elnézem de hogy huliétával is.. és ad egy pofont..erre a csajok ülnek a kanapáén zsepivel és visszatekerik a filmet.. megcsaltál ezzel azzal amazzal..de huliétával??...argghhh milyen géz szöveg?:)))
  • [Walaki]D`Lair
    #46
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    A kanál kiesett a kezemből amikor megláttam ezt a reklámot...:))) Ez már annyira szar, hogy jó :DDDD
  • KG21
    #45
    "Sokkal frissebb,jéghideg máár a lehelleted és Friiiiis és friiiiis friiiiiiiiiiiis
  • Carlos
    #44
    :)))
    Űber LOL!!!
    Kurva jó elemzést hallottunk tanult kollégánktól!!!
    Majd leestem a székről!!!
  • Taranov
    #43
    Egyetértek, nagyon rossz reklám, az is durva, hogy nem bírja internet nélkül.
    Ez már szégyenletes.
  • Kandurex
    #41
    "élvezd az éden danon ízeket" vagy mi a rossz baj, a hányigert elkapom amikor bevillan "juhhééé, jujujujhu, uááááááhhhh" boeeeee......
  • batman
    #40
    A Vodafone nem azért olcsó, mert szponzorálja a Manchestert :). Ez volt az egyetlen esélye, hogy betörjön a Mo-i piacra. A jövőben úgyis az árverseny fog dönteni, és nem a minden szarsággal felszerelt telefonok, mert azt előbb utóbb mindenki átveszi, max valamilyen klón formájában.
  • batman
    #39
    A matávot amúgy is lehetne perelni szerintem monopólium váddal, mint a Mikorfost, mert szinte az övé az egész Mo-i távközlési piac...szal matáv bekaphatja :)
  • Eye-scream
    #38
    Amúgy azt hallottátok még régebben, hogym mért tiltották be az utcaseprős Vodafon reklámot?
    A matáv beperelte őket, hogy a vezetékes telefonokra rossz fényt vetnek, mer' a reklámokban még az utcaseprők is kidobták:)
    Aztán a matávot is beperelték mert a "Várjuk a vetélytársakat" vagymi reklámba az összes többi telefontársaságot nagy otromba madarakkal ábrázolták, magukat meg aranyos kismadárnak:)
  • batman
    #36
    az tény, hogy a coccolino, meg bármilyen életre kelő bábok az full horror!!!!!! ha lenne gyerekem tuti nem engedném nézni...vagy én vagyok fóbiás?
  • batman
    #35
    na ja, de ugyanakkor nézd meg a Vodafone-t
    A reklámjai többnyire humorosak, és ez fiatal körökben hatásos (prosti, taxis, stb). Plusz ha belegondolsz lassan lenyomja a másik kettőt, mert még a csapból is ők folynak. Plusz ócsó :)
  • batman
    #33
    Jah, és ha nem únjátok nagyon, akkor még valamit hozzátennék. A túró rudi, meg egyéb szaroknál azért mindegy hogy milyen a reklám, mert a kreatív stáb csak addig jut, hogy játsza el a Benedek a rudit evő bajnokot, és minden vizilabda fan azt fog zabálni. Ez sajnos be is jön nekik. Más kérdés, hogy az még egy finom csoki :). Ugyanezért reklámoz Andie McDowell sampont+hajfestéket, Mila Jovovichról meg nem is beszélve....
  • batman
    #32
    nevetni fogsz, de az ilyen reklámok, meg talán emlékeztek volt a Búza Sándor "vezette" Tix, vagy mi a szar, a leghatékonyabbak...Ha mondjuk pénteken leadták a Búza féle szutykot, akkor hétfőig 15%(!!!!) nőtt a mosópor vásárlása. Valszeg ez az emberközeliség miatt van. Gyakran élnek ezzel a fogással.
    A másik tuti befutó meg a kisbaba -> anyai ösztön kombináció.
    Még jó, hogy a szublinális percepció (ingerküszöb alatti érzékelés) alkalmazását betiltották, mert akkor mindannyian danont zabálnánk, a suzuki lenne a legjobb kocsi, és virág helyett tampont vennénk a csajoknak :)
  • Braveheart
    #31
    Danon, a rudi...
  • Eye-scream
    #28
    Nameg ottvan a Coccolino szereplőválogatós reklámja is amikor jönnek az állatok és mindegyik azt mondja hogy ő a Coccolino. Bazz ilyenkor fognék egy nagy sörétes puskát és félméterről beleeresztenék egy duplát az összesbe...
  • Lteebee
    #26
    Klapka zálogház: Vámház krt. 9.

    Ez nem idegesítő, csak annyira gyenge, hogy az emberek még mindig beszélnek róla és mindenki megjegyezte.
  • Instict
    #25
    ja meg van az a löttyedt puhos ribanc, aki most múlt 30 éves, és mindennap jógázik. na az még egy jófajta reklám
  • Instict
    #24
    engem az kajás reklám idegesít, amikor az a kopaszodó, hajléktalan mongol idióta fejű fasz eszik, nézi a tepsi fejű nő, befejezi és: "-kérek még!" utánna a csaj ennek nagyon örül, hoz neki megint , azt újra elöről...húúúbazzz...de idegesítő feje van